Hayvan medyumluğu

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Herkese merhabalar.

Hayvan medyumluğu tam olarak nedir doğruluk payı var mı bunun ?

Love Song

Banlı Kullanıcı
Böyle bir şey duymadım daha önce fakat isminden anladığım kadarıyla hayvanların ruhları ile iletişim kurabilen kişi olması lazım.

Semar

Kayıtlı Üye
Her hangi bir hayvanın gözünden olan şeyleri görmek aklıma gelen ilk şey oldu ..

Tuzruhu

Kayıtlı Üye
Kahin ahtapot vardı bir ara onun gibi bir şey mi acaba :)

yare-i yarim

Moderator
İş
Hayvan medyumluğu mu? Soruyu sorana soru sormak tuhaf olacak fakat nasıl birşey hayvan medyumluğu ?
Bende bilmiyorum maalesef :) Musallat ile ilgili bir belgesel izliyordum bir çiftlikte hayvanların ard arda ölmesi meydana gelince bir hayvan medyumu çağırılmış bunu ilk defa duyduğum için bir sorma gereği duydum acaba hayvanlarla konuşuyorlar mıdır nedir anlayamadım

kıvep

Banlı Kullanıcı
Evcil hayvanı ölen biri var, hayvan medyumuna gidip ölen hayvanının ruhuyla konuşuyor, hayvanın sahibine mesaj iletiyor vs. Hayvan ruhlarıyla iletişim kuruyor, sahibi merak ediyor hayvanı öbür tarafta ne alemde iyi mi kötü mü?? Hayvan medyumuda genelde bu sorulara cevap bulmak için aracılık yapıyor işte. Yada bir hayvan sahibiyle beraber cinayete kurban gitti tek tanık hayvanı, medyum ona soruyor katil kimdi diye. Garip ama yaşanıyor bunlar :)

yare-i yarim

Moderator
İş
Evcil hayvanı ölen biri var, hayvan medyumuna gidip ölen hayvanının ruhuyla konuşuyor, hayvanın sahibine mesaj iletiyor vs. Hayvan ruhlarıyla iletişim kuruyor, sahibi merak ediyor hayvanı öbür tarafta ne alemde iyi mi kötü mü?? Hayvan medyumuda genelde bu sorulara cevap bulmak için aracılık yapıyor işte. Yada bir hayvan sahibiyle beraber cinayete kurban gitti tek tanık hayvanı, medyum ona soruyor katil kimdi diye. Garip ama yaşanıyor bunlar :)
Ölen birisinin ruhuyla konuşulması meselesine pek ihtimal vermiyorum ancak burada şöyle birşey sormak istiyorum bu tür medyumlar yaşayan hayvanlarla konuşabiliyorlar mı ?

kıvep

Banlı Kullanıcı
Ölen birisinin ruhuyla konuşulması meselesine pek ihtimal vermiyorum ancak burada şöyle birşey sormak istiyorum bu tür medyumlar yaşayan hayvanlarla konuşabiliyorlar mı ?
Medyum kapsamındaysa, ölenlerle yada diğer varlıklarla konuşur. Eğer canlı diyorsanız, telepati uzmanı gerekir.

La-edri

Kayıtlı Üye
Medyum degilde hayvan fisildayanlar, mesela köpek fisildayanlar köpegin derdini anlayabiliyorlar. Bir köpek bir evde yada yeni bir ailede birden huysuzluklar gösterdiginde bu köpegin derdine tercuman olabilen insana köpek fisildayici deniliyor, ve bu cok ilginc bir olay.Mesela hayvan sahibinin bir hastaligini anliyor ve bu yuzden dertleniyor hastalaniyor yada huysuzluklar yapiyor sahib bunu anlayamiyor ama fisildayici onun derdini anlayip aileyede tercuman olabiliyor.Ve bu fisildayanlar bazen bir kac tür hayvanin dilinden anlarken bazilari saadece bir cinse yöneliyor..

Siz böyle bir seydenmi bahsediyorsunuz bilmiyorum ama yazayim istedim.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Medyum degilde hayvan fisildayanlar, mesela köpek fisildayanlar köpegin derdini anlayabiliyorlar. Bir köpek bir evde yada yeni bir ailede birden huysuzluklar gösterdiginde bu köpegin derdine tercuman olabilen insana köpek fisildayici deniliyor, ve bu cok ilginc bir olay.Mesela hayvan sahibinin bir hastaligini anliyor ve bu yuzden dertleniyor hastalaniyor yada huysuzluklar yapiyor sahib bunu anlayamiyor ama fisildayici onun derdini anlayip aileyede tercuman olabiliyor.Ve bu fisildayanlar bazen bir kac tür hayvanin dilinden anlarken bazilari saadece bir cinse yöneliyor..

Hayvan fısıldayıcı, hayvan telapatisi yani? bende o anlamda yazmıştım çünkü :)

yare-i yarim

Moderator
İş

Aslında en başta sadece hayvan medyumluğu neydi diye merak ettim sonrasında ise verilen cevaplara göre aklımda bazı şeyler şekillendi ( şu mümkünmü bu mümkünmü ) gibi.Ayrıca sizinde cevabınız bayağı ilgimi çekti yazdığınız cevap için sağolun.

Sorumun cevabını aldım cevap veren herkeze teşekkür ederim.

Paristanbulima

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar.

Hayvan medyumluğu tam olarak nedir doğruluk payı var mı bunun ?
Bir arkadaşımın 10 yaşındaki kardeşi için hocalar hayvanlarla konuşuyor demişlerdi. Hatta kız okula hiç gitmek istemedi ve 2 senedir 1 gün bile gitmedi. Sanırım biraz ileri zekalılık var kendisinde ve okuldaki seviye alçak geliyor. Zaten okumasında, yazmasında efendime söyliyim bilgisayar kullanmada falan hiçbir problem yok. Ancak garip bir kız olduğunu zaten hissetmiştim. Ve herkese saldıran hayvanlar ona saldırmıyor. Hayvanlar onu çok seviyor. Evde 2 tane kedileri var yanından ayrılmıyorlar. Garip ama hayvanlarla konuşabildiğini söylemişlerdi dediğim gibi. Ve ona karışmayın, o farklı bir kız. Ne isterse onu yapsın demişlerdi. Kısacası hayvanlarla iletişim kurabilen, direktif verebilen, ne yapmasını konuşmadan söyleyebilen. Hatta konuşmadan sohbet eden... Ama tam adı hayvan medyumluğu muymuş? Yeni duydum.

Not: Arkadaşımın annesi ve babası ayrıldıktan sonra annesi tekrar evlendi. 2. evliliğinden olan kardeş bu. Öz değiller yani. Adamın da eski evliliğinden olan kızı da büyücü zaten. Hatta arkadaşımın annesi de cinlerle irtibat kurabiliyor. Bir insanın inciğini cinciğini söylüyor sana. Tabi bunu dillendirmiyorlar ama öyle, bana söylemişti birşeyler :)