musallat. yardım edin lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tbh

Kayıtlı Üye
Kafamın içine yerleşmiş bir varlık var. sürekli beni rahatsız ediyor. çevremi etkiliyor. bana zaman zaman normalde olmuyacak şeyleri gösteriyor.Beni, duygularımı yönlendirebiliyor.Ve benimle konuşuyor. Şizofreni değilim. Musallata uğradığımdan eminim. Yardımcı olursanız yada beni yönlendirirseniz sevinirim.....

Ori

Kayıtlı Üye
Peki bu musallatı oluşturan durum nedir? Sizce size büyü mü yapıldı yoksa sizin uyguladığınız birşey yüzünden mi bu varlık size musallat oldu?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Ne olduğu iyice anlaşılması için bakım yaptırılması lazım.
Belki varlıksal bir durum değildir uzanına danışmanız lazım

tbh

Kayıtlı Üye
varlık(cin) falan çağırmadım hayatımda hiç. Diğer ihtimallerden biri. Büyü olabilir yada neden bulaşıyorlarsa insanlara o sebeblerden biridir herhalde.... Artık çekilmez hale geldi. Bazen sağlıklı karar vermemi bile etkiliyor. Çok konuştum onunla. Sürekli yalan söylüyor. Dalga geçiyor...

tbh

Kayıtlı Üye
Çanakkale civarı tavsiye edebileceğiniz güvenilir biri var mı? İnternettende halledilebilir mi mutlaka birebir görüşmem gerekir mi?

yare-i yarim

Moderator
İş
Site de kurallar gereği kimse tavsiye edilemez bu yasaktır.

Bunun için yüz yüze gelmenize gerek yok diye biliyorum mabet yetkilileri ile iletişime geçerseniz size yardımcı olabilirler.Varlıksal durummu yoksa başka şeylermi var anlaşılır.

godsadsmoke

Kayıtlı Üye
Korkunuzla besleniyor olabilir mi bu şey? Belki de sadece birer sanrı'dan ibarettir ve siz bu korkularınızı yönetebilirsiniz?

tbh

Kayıtlı Üye
Yok artık çok korkmuyorum. Daha rahatım o yüzden. Kortuğum zamanlar üzerimde daha fazla etkisi vardı... Bu siteye girmemden çok rahatsız oldu... Burda çare bulacağımdan ümitliyim...

yare-i yarim

Moderator
İş
Ayrıca size şu tavsiyeyi vereyim lütfen kendi kendinize tanı koymayın bu sizin işiniz değil,mesela şizofrenmisiniz değilmisiniz bunun teşhisini uzmanına bırakın eğer varlıksal bir sorun yoksa bunu kabullenin ve tedavi olup bu durumdan kurtulun,bende sağlıksal bir sorun yok diye tutturursanız tedaviyi kabul etmezsiniz bununda zararı gene size olur.

Cevap verilip kapatılmış sorular bölümünde halisülasyon diye bir konu var orada faydalı bir kaç cevap var beyin kimyası ile ilgili urumun cevabı çok güzel onu bir okuyun derim size bir fikir verir.
Varlıksal bir durum da olabilir olmayabilirde bunların teşhisini uzmanlara bırakın lütfen kendinizi birşeye şartlamayın.

tbh

Kayıtlı Üye
Elektrik elektronik mühendisiyim. Hayatım darmadağan oldu.İlk önce psikiatri ve psikologlara gittim. Önce ağır depresyon tanısı, sonra atipik psikoz. ilaçlar işe yaramıyor. denedim. 6-7 farklı doktora gittim. Çareyi onlarda bulamadım. Benim için iyice aşikar bir durum. Daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum...

tbh

Kayıtlı Üye
İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. İnşallah işin ehli biriyle karşılaşırım bu sitede....

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yazdıklarınız dıışında başka bir belirti var mı

tbh

Kayıtlı Üye
Bana gerçeksi değişik rüyalar gösterdigi oldu. Rüya sonrasında uykuyla uyanıklık arasında ruhumun bedenden ayrılması olayını yaşadım(astral seyahat). Cin uyandıktan sonra bunu kendisinin yaptığını söyledi.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Anladım. Tüm anlatımlarınızdan yola çıkarak musallat durumuna benzemiyor. Psişik olarak yapabildiklerinizle birlikte psikolojik sorunların birleşmesinden Kaynaklı olarak durumlar yaşadığınızı düşünüyorum. Kendi kendinize nasıl çözebilirsiniz kısmını bilemiyorum. Hem insan psikolojisinden hem parapsikolojiden anlayan uzman birinden yüz yüze yardım almanız gerekiyor. Sitemizde herhangi bir yölendirme yapılmadığı için bu konuda bir öneri veremeyiz.

tbh

Kayıtlı Üye
Uzun zamandır muzdaribim bu işten. Psikolojimi etkilediği doğru ama akıl sağlığım yerinde. Bu olaylardan dolayı depresyondayım. Psikoz durumu yaşamıyorum. Çevremde açıldığım insanlarda beni onaylıyorlar. Yardımlarınızı bekliyorum

kıvep

Banlı Kullanıcı
Anlıyorum, musallat olduğunu düşünüyorsunuz ama...öncelikle musallat nedir? Onu düşünmeniz gerek, böyle bir şey değil çünkü.
Diyelim ki, isteyerek gönüllü posesyon oldunuz? O zaman böyle rahatsız olmaz barış içinde yaşardınız. Oysa oldukça şikayetçisiniz.
İstemeden musallat olduysa böyle birşey değil, çok ciddi rahatsızlıklar geçirirdiniz.
İster musallat ister psikolojik olduğunu düşünün, ruhsal olarak sıkıntıda olduğunuz bir durum ortada. Tedaviyi doktor veriyorsada kabul edin, musallatım yada şizofrenim demenin bir faydası yok, tedaviyi kim veriyorsa alınız..

tbh

Kayıtlı Üye
Gönüllü posesyon olmadım. Telefondan yazdığım için özel msj atamıyorum. Özel msjda bazı şeyleri daha rahat söyleyebilirim. Bu sitede veya başka bir yerde inşallah derdime derman bulucam. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

uzumakikamilov

Kayıtlı Üye
mobil sitede iseniz, sayfanın en altına gelin, orada tam site tarzı bir şey yazıyor. ona geçerseniz özel mesaj atabilirsiniz.

durubilir

Banlı Kullanıcı
abi o bendede var biraz açabilirmisin kendini bana yardımcı olayım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...