Enerji Aktarmanın Yaşı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ori

Kayıtlı Üye
Merhaba. Arkadaşlar enerji aktarmanın yaşı var mı? Mesela küçük bir çocuk bize kendi enerjisinden zarar veya yarar sağlayabilir mi? Yanlış hatırlamıyorsam ilgili bir konu hakkında 25 yaş diye birşey okumuştum ama emin olmak istiyorum.

İkinci bir konu küçük bir çocuk odaklanıp imgelediği halde bizle düşünce transferi yapabilir mi?

Ansolo

Kayıtlı Üye
Enerji çalışmaları için 18 yaşından büyük olmak gerekmiyor muydu ? Bende öyle okumuştum sanırım ama emin değilim :)

kıvep

Banlı Kullanıcı
Küçük bir çocuk enerjisinden bir şey sağlatmaz diğer insanlara, vermeye değil almaya programlanmıl gibidir. İçgüdüsel olarak büyümeye ve dolayısıyla sürekli etraftan enerji çekmeye odaklanır. Bir enerji vampiri bile çocuklardan zor enerji çeker, çünkü zaten çocuklar başka tür bir enerji vampiridir. Kötü anlamda değil tabi, içgüdüsel bir dünyaya tutunma ve enerji arayışıdır bu.
Enerji çekme yaşa bağlı olarak giderek azalır. Çocukken aşırıyken, büyüdükçe azalır ve biter. Normal insanlarda durum budur.25 yaşından sonra artık büyümüyosa insan bitebilir yazmıştır okuduğunuz yerde belki...
Çocuklar ve bebekler kadar telepati yapan bir dönemde yok, o kadar çok telepati yaparlar ki...odanlanmalarına gerek yok ne düşündüklerini ne istediklerini anlatmak için çırpınırlar, doğal bir telepatiye yol açar buda, bu telepatiyi algılayacak kadar algılı yetişkin çok az işte :) yani çocuklar süper psişikler aslında ama yetişkinler taş :)

mehmetben

Kayıtlı Üye
milenyumdan sonra işler değişti indigo ve yıldız çocuklarını araştırmanızı tavsiye ediyorum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu doğru kuantum teknoloji ve melez çocuklar ile ilgili çok ilginç araştırmalar Buluşlar ve teoriler var. Aile izni ile görüştüğüm bazı çocuklar var beni o kadar şaşırtıyorlar ki. Yapabildiklerine inanıyorum. Yeni nesil bazı çocuklar inanılmaz.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Ben 8-9 yaşındayken kime beddua etsem 1 gün geçmeden başına bir iş geliyordu bence gayet güzel enerji aktarılıyor.

origanum

Yönetici
Ben 8-9 yaşındayken kime beddua etsem 1 gün geçmeden başına bir iş geliyordu bence gayet güzel enerji aktarılıyor.

Negatif enerjinin ulaşım hızı pozitiften daha fazladır her zaman. Yaşla alakası yok, o enerji tipinin yapısı öyle. Çocuklar daha kolay konsantre olabilirler zihinleri büyükler gibi fazla ve gereksiz şeylerle dolu olmadığı için, örneğin geçim sıkıntısı, kara sevda vb yoğunlaşmayı engeller.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Negatif enerjinin ulaşım hızı pozitiften daha fazladır her zaman. Yaşla alakası yok, o enerji tipinin yapısı öyle. Çocuklar daha kolay konsantre olabilirler zihinleri büyükler gibi fazla ve gereksiz şeylerle dolu olmadığı için, örneğin geçim sıkıntısı, kara sevda vb yoğunlaşmayı engeller.

Neden artık işe yaramadığı belli oldu :)

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
17 yaşındayım ve enerji aktarmaya odaklandığım sürece bunu yapabiliyorum. Enerji aktarmanın her insanda doğuştan gelen bir yetenek olduğunu düşünüyorum. Ancak insanlar varlığından haberdar olmadıkları bu yetenekleri kullanmayınca köreliyorlar.
Ayrıca enerji aktarırken bazen karşımdaki insanın duyguları bir süreliğine bana geçiyor. Mesela bir kavga esnasında sinirli bir arkadaşımı enerji aktararak sakinleştirmeye çalışmıştım. Arkadaşım sakinleşmişti ancak bütün siniri bana geçmişti ve gidip aynı kişiyle ben kavga etmiştim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...