lucid rüya deneyimim

mehmetben

Kayıtlı Üye
herkese selamlar dün öğlen evde yanlızken uyudum ve rüyamda işyerimde olduğumu kameraların karşısında oturduğum yerde uyuya kaldığımı gördüm panikle uyandım ama uykulu halimle gözlerimi açamadığımı farkettim bunlarla uğraşırken birden rüyada olduğumu farkettim o andan itibaren kontrolü ele aldım ve bilinçli bir şekilde işyerimin arka bahçesine gittim sonra havaya zıplayarak uçtuğumu düşündüm ve öylede oldu ;) bunu defalarca denedim tarifi imkansız haz duyuyordum rüyada olduğumun farkındaydım ama kontrol edebiliyordum sanal gerçeklik gibiydi mesela yere doğru hızlıca düşerken yavaşladığımı düşündüğümde gayet yumuşak bir iniş yapıyordum bunu ilk fırsatta tekrar deneyeceğim..

mehmetben

Kayıtlı Üye
inşaAllah aslında daha önceleri küçük deneyimlerim olmuştu ama bu kadar kontrolümde ve açık zihinle değildi gerçekten muhteşemdi.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Lucid rüya en vahşi fantezilerin bile gerçekleştirilebileceği bir yerdir gerçekten rüyada bilinç boyutuna ulaşmak çok iyi birşey umarım tekrar deneyebilirsin :)

mehmetben

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim daha önceleri uyuduğum zaman evin içerisinde gezebiliyordum yani vücudum yatakta uyku halindeyken çevremi görebiliyordum ama bu defaki farklı ve eğlenceliydi :cheers2: