Hipnoz ve gizli hastalık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Merhaba herkeze.
Bir kişi hipnoza alınarak kendisininde bilmediği taşıdığı bir hastalığı öğrenilebilinir mi ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Evet öğrenilebilir, kişinin kendisini değil bir başkasını da transa alıp öğrenilebilir.

yare-i yarim

Moderator
İş
kişinin kendisini değil bir başkasını da transa alıp öğrenilebilir.

Bu kısmı nasıl oluyor tam anlayamadım, yani x kişi transa alınarak benim neyimin olduğu öğrenilebilinir mi doğru anladıysam eğer ? Bu konuda biraz bilgi verebilmeniz mümkün mü ?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Hepimiz bir kozmik bağ ile birbirimize bağlıyız. Temelde bu kozmik bağ ile birbirimize hem bilgi verebiliriz, hem de yetilerimizi birbirimiz üzerinde kullanabiliriz. Bunun yanı sıra bilinçaltımız ile de birçok insanla aynı anda bağ kurabilme yeteneğine sahibiz. Bilinçli iken yani beta frekansında iken 5 ile 7 veriyi beynimiz işler iken bilinçaltı boyutta yani alfa ya da daha derin frekans olan teta frekansında saniyede 3 milyarın üzerinde veriyi alabiliyoruz. Bu hem duyguları hem düşünceleri hem dış dünyayı hem ruh dünyasını bağlayan verileri içerir. Yani trans seviyesinde ben sizin hissiyatlarınızı da yeteneklerinizi de hastalıklarınızı da görebilirim. Hem zamandan hem de mekandan bağımsızlaşırım çünkü. Ne kadar anlatabildim bilmiyorum lakin temeli buradan geliyor.

yare-i yarim

Moderator
İş
Çok güzel anlattınız bu konuda anlamadığım bir nokta kalmadı :)
Urum ve yule'ye cevaplarından dolayı teşekkür ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...