Kendi deneyimlerimden biri

sekiz8

Kayıtlı Üye
öncelikle selamlar, musallat vakası yasayan bir ablamızın Allahın izni ile kurtuldugu sırada cektiğim iki fotoyu sizlerle paylasacagım, bu kişi farkında bile olmadan cinler için 2 dogum gerceklestirmiş biriydi, sansızlıgı su ki bu musallatların oldugu evde kiracı ve daha önce burada intahar vakaları olmus. İlk foto karanlıklta cektiğim bir foto, ayna kırık değil ve karsısında duvar var, ışıklı gelip gecişleri görebilirsiniz, yatak normalde tertemiz ve yatagın üstüne bakarsanız oturan cini görebilirsiniz, 2. Foto ise işlemin en sonu, kendi hazırladıgım vefk ve tılsımlar ile cinlerden maalesef yakarakta olsa kurtulduk. Linkleri atıyorum saygılar

https://imageshack.com/i/p8h2PQgLj

https://imageshack.com/i/p8aigEr4j

İlk fotografı büyüterek bakınız

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Fotoğrafta cin yok ama fotoğrafın çekildiği mekanda üç yönlendirilmiş savaşçı, iki de tutsak edilmiş varlık var. Bu tutsaklardan biri eril enerji izlerine sahip. İşleminiz her ne idiyse tamamen bitmemiş mesele bilginiz olsun.

sekiz8

Kayıtlı Üye
O iş orada bitmemişti sadece giderayak cektiğim bir fotograftı

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Telefondan baktığım için herhalde foto büyümedi.Aynanın ortasındaki belli zaten.Yatak üstündeki varlığı büyütemediğim için çok seçemedim.Bahsettiğiniz beyaz gölgeler halindeyse onları görebildim.Geçmiş olsun.Umarım tamamıyle son bulur.

sekiz8

Kayıtlı Üye
Bu 2 sene önceydi, hallettik Allaha şükür. Teşekkür ederim

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Fotoğraflar görünmüyor, yönlendirilmiş savaşçı ne demek?

Beylane

Kayıtlı Üye
Evet cinden yakarak kurtuldunuz ve cinin hiçbir akrabası gelip de size bir şey yapmadı öyle mi? Alimler cin yakma olayını en son çare olarak görüyor. Siz cini konuşturdunuz mu