Gördüğüm şeyler hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lilith_luc

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar çocukluğumdan beri enteresan şeyler yaşıyorum birisi benle konuşuyor ama ne dedigini tam anlamiyorum seni almaya geldim bi bu kelimeyi anlayabildim garip garip rüyalar görüyordum kucuken bu aralar çok şey yasamaya başladım bazen biryerin önünden gectigimizde arkadasimin evinin onunden geçiyoruz pek fazla yakin degiliz sizin evde birimi öldü dediğimde babam demisti bunlari anlayabiliyorum veya bi evde büyü olup olmadığını hissedebiliyorum bazen gökyüzüne baktigimda pariltilar görüyorum o pariltilarin evin icine girdigini falan görüyorum gözlerimi kapatigimda kirmizi sarimsi bi yuvarlak olarak buyuyen kapı gibi bişey seklini alan ışık görüyorum ne olduğunu tam çözemiyorum bu konuda bana yardımcı olabilecek bilgilendirebilcek kişiler varsa sevinirim

durubilir

Banlı Kullanıcı
beni falla alıştırdılar valla senide böyle alıştırıyolar sakın kimseye böyle şeyler oluyor deme.ve fazlada takma.benceseni telepatiye alıştırıyolar.ünnemeler falanda geliyodur sorulara fazla cevap verme ve meditasyon yapabiliyosan yap.

namazda kılabiliyorsan kıl oda meditasyon gibi iyi etki veriyor.

Lilith_luc

Kayıtlı Üye
Müslüman degilim arkadaşlar kim beni neye alistiriyorlar anlamadim canim biraz daha açarmisin konuyu ?

Bide dün evde duvarda yeşil ışık gördüm lazer gibi ama büyük hareket ediyordu bazen gidiyodu tekrar oluyordu

kıvep

Banlı Kullanıcı
Nasıl bu kadar sakinsiniz? Bunları ben yaşamış olsaydım ortalığı ayağa kaldırmış, 2 alemi birbirine katmış olurdum çoktan :D
Kulaklar sizin kulaklarınız ne isterseniz onu duyar, rüyalarda sizin rüyalarınız ne isterseniz onu görür, gözlerde sizin...
Kesin bir hisle istemediğinizi belirtirseniz hiç birşey olmuyacağını düşünüyorum.
Daha çok görmek duymak istemiyorsanız düşünmeyin merak etmeyin araştırmayın, düşünmeniz istiyorsunuz anlamına gelir o kısımda size kalmış...

Lilith_luc

Kayıtlı Üye
Bu tür şeylerden korkan bi insan değilim :D hakklisin biraz fazla sakinim ama nekadar düşünmemeye calisamda bi fayda olmadi ne olduğu niye olduğu hakkında merak ediyorum bu konuda yardım almak istedim :) teşekkürler

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bu tür şeylerden korkan bi insan değilim :D hakklisvericektim fazla sakinim ama nekadar düşünmemeye calisamda bbi fayda olmadi ne olduğu niye olduğu hakkında merak ediyorum bu konuda yardım almak istedim :) teşekkürler

Bende korktuğum için değil, bölge ihlali olduğu için. Yani tepki vermemekte bir nevi onaylamaktır. Onayladıkça devamı gelir merakınız gecer ama iyimi olur kötümü bilemem.

İnsanlar diğer varlıklarla zaten sık sık temasta bulunur, insan bunu hissetse yada fark etmesede temas olur. Bu özel yada sırlı birşey değil. Pek bir yararı ve kazanımıda olucağını sanmıyorum ama siz bilirsiniz tabi

Lilith_luc

Kayıtlı Üye
Hakklisin biraz meraklı bi yapım var bu yüzden birgün başıma iş alicam ama hadi bakalim :) ama insan karşısındaki insanı merak ettiği gıbı niye böyle şeyler yaşadığınida merak eder :)

kıvep

Banlı Kullanıcı
Lilith_luc;3122akklisin biraz meraklı bi yapım var bu yüzden birgün başıma iş alicam ama hadi bakalim :) ama insan karşısındaki insanı merak ettiği gıbı niye böyle şeyler yaşadığınida merak eder :)[/QUOTE' Alıntı:
Kalkanın içindekileri merak et, kalkanın dışını merak etme yoksa delik açılır. En önemli şey kendimiz değilmiyiz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...