Telekinezi Yapabilir Miyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Merhaba mabet üyeleri , uzun süredir foruma girmiyordum . Şimdi bir sorum olacak , telekinetik yi herkes bilir sanırım , geçen gecelerde rüya da olduğumu fark etmediğim bir rüyada telekinezi yapabilme gibi bir özelliğim olduğunu fark ettim rüyada , ne gece yatağa yatarken bunları düşündüm nede başka bir şey ... Aradıklarınızı bekliyorum eski arkadaşlar ve dostlar ...

enesrko

Banlı Kullanıcı
Rüyada istediğin şeyi yapabilirsin bu telekinetik bir özelliğin olduğu anlamına gelmez ama herkesin telekinezi yapma gücü vardır. Geriye açığa çıkarmak ve farkındalık kalıyor sanırsam

Vampir Poe

Kayıtlı Üye
Zaten doğuştan gelen bir yeteneğin var; çalışarak onu ortaya çıkarma gerekiyor :)

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Dostum telekinezi bir psişik yetenekdir herkesin yapma gibi bir durumu söz konusu değil sanırım ...

kıvep

Banlı Kullanıcı
Rüyanızda telekinezi yaptığınızı keşfettiniz mi?? Yoksa sadece rüya mı gördünüz? Çünkü rüyada olduğunuzu bile anlamadığınız normal bir rüya gibi gözüktü bana.
Rüyada telekinezi yapmak, gercekten telekinezi yaptığınızı ve yapacağınızı göstermez maalesef...
Rüya tabiri olarak rüyada psişik yetenek görmek demek şöyle açıklanır. umut edilen şeye duyulan hasret, zor durumdayken çektiği zorluklara ve sıkıntıya karşı bir çözüm arayışı, hayal ettiği mertebeye gelmek için beklenti ve umut etme, anlamlarına gelir.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Bir yeteneğinizin ne olduğunu anlamak istiyorsanız rüyalar hayalleriniz davranışlarınız bunu belli eder. Belki gerçekten telekineziye yeteneklisiniz ve rüyada gördünüz. Bunu denemeden bilemezsiniz ki.

nyxist

Kayıtlı Üye
Rüyanızda telekinezi yaptığınızı keşfettiniz mi?? Yoksa sadece rüya mı gördünüz? Çünkü rüyada olduğunuzu bile anlamadığınız normal bir rüya gibi gözüktü bana.
Rüyada telekinezi yapmak, gercekten telekinezi yaptığınızı ve yapacağınızı göstermez maalesef...
Rüya tabiri olarak rüyada psişik yetenek görmek demek şöyle açıklanır. umut edilen şeye duyulan hasret, zor durumdayken çektiği zorluklara ve sıkıntıya karşı bir çözüm arayışı, hayal ettiği mertebeye gelmek için beklenti ve umut etme, anlamlarına gelir.
haklı yanı

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Aradığım cevap tam olarak buydu teşekkür ederim , sadece bir rüya olduğunu biliyorum sadece bir rüya olarak da kalsa iyi olur teşekkür ederim bilge yanıtınız için ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...