Tuvaleti ev halkı dışında biri kullanıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
Merhabalar, ben bu soruyu yazıp yazmama konusunda çok düşündüm ve utanarak bu soruyu sorma gereği duydum. Bizim dışımızda biri tuvaleti kullanıyor. Kuzenim şu anda bizde kalıyor ve o fark etti. Çünkü affederseniz ama gördüğümüz dışkı bir insanın yapabileceğinden çok daha büyük. Midenizi bulandırdığım için tekrar kusura bakmayın. Ev halkına tek tek sordum kimse tuvalete girmemiş. Hatta çok ısrar ettim ama kimse tuvalete girmediğini söyledi. Bu nedir Allah aşkına? :D Sorumu cevaplarsanız memnun olurum, kusura bakmayın...

Tuzruhu

Kayıtlı Üye
Kabızlık çeken birisi yapmıştır muhtemelen söylemeye de utanmıştır evet ben yaptım demesini bekleyemezsiniz her şeyi de cinlere filan çekmek mantıksız

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bu konu kapanır ama ben genede söyleyeyim, ev halkı dışından ben bile söyleyecek bişey bulamazken, ev halkı içinden birinin çıkıp ben yaptım, diyip başkasının hayır ben yaptım, sonra koro gibi biz yaptık, hepimiz... demesini beklemeyemezsin. :D
en eski cin hikayesine döndü iş :)
Suçlu insan bulamayınca cinler yaptı denir, afedersiniz insan hiç wc ye gidermi? Ne kadar ayıp, kesin cinler yapmıştır...

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Daha akla mantığa uygun konular açınız. Buraya konu açana kadar çok merak ediyorsanız birkaç gün her girenden sonra tuvaletinizi kontrol edersiniz olur biter. Ya da soracağınıza bedensiz varlıkların bir bedeni olmadığından organik beslenip bir de fazlasını dışkılamayacağını mantıken düşünebilirdiniz.Veya forumda bedensiler başlıklarını üşenmez okur görürdünüz.Hadi hepsini geçtim site sahipleri s,te genelinde konularda laçkalaşmadan yakınarak top 25te başlık açarken onu görür bu başlığın doğurabileceği sonuçlardan ötürü,buna mahal vermemek adına, ille merak ediyorsanız bir yetkiliye özel mesajla durumu yazarsınız.

Ama illaki moderatörleri Nirvanaya ulaştırmak gayeniz varsa az kaldı teşekkür ederiz.

codzombi

Kayıtlı Üye
:D konu güldürdü. konu çok gereksiz. ve bi o kadar da gereksiz soru. kamera koy tuvalete, sonra açıp kim girmiş kim yapmış izlersin, sana en uygun çözümü söyledim, izlerken miden sağlam olsun.

Vampir Poe

Kayıtlı Üye
Bu konu kapatılır :) Mantıklı bir yanı yok ayrıca

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu soruyu görünce sileceksin bilerek yayınladım zira gerçekten böyle bir durum başlarına geldiğinde insan dışında ya da başka dünyevi bir varlık dışında başka bir şeye yoran olursa cevap verilmesi için yayınladım. Zaten bazı nasıl genel bir alanda konuşulacağını bilmez Üyelerimizin dışında olan ( mesajlar silindiği için göremiyorsunuz) mesajlarda cevap verilmiş. Insan ya da bir hayvan bu duruma sebep olabilir. Dünyevi gıdalar kullanmayan bir varlık zaten bunu yapmaz hoş başka bir yerden Alıp getirip de tuvalete koymaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...