Ana Sayfa ile ilgili talep

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rüyagezgini

Kayıtlı Üye
Selamlar,
Ana sayfada açılan konuların kime ait olduğunu da kalıcı olarak göstermek mümkünmü,

Örnek: Konu + konuyu açan + cevaplayan ve yanındaki ok işaretiylede direk cevaplayana gitsek ne güzel olur.

Sevgiler,kolay gelsin

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Şuan ki tasarımın çok farkı yok ki zaten :) Konuya girdiğinizde direk sahibi çıkıyor. Sağ üst kısımda "Son" butonu da son sayfaya taşıyor. Sadece şuan bir iki tık fazla basıyorsunuz. Bu çok büyük bir eksiklik değil bence :)

rüyagezgini

Kayıtlı Üye
İyi sabahlar elessar,
Biliyorum da ,İşte ,her konuyu okumuyorum ve denk gelirsem,takip ettiğim kardeşlerimde 1 konu açarsa veya cevap yazarsa ,herhangi bi yere o zaman okuyorum ,konuyu açanı da ana sayfadan direk olarak görmek isterim herzaman,kolaylık

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Size de iyi sabahlar.

O yönden bakmamıştım hiç.
Şu şekilde de olabilir; formatı değiştirmek yerine üyelerden istediğimizi seçerek ondan bildirim alabiliriz. Örneğin konu açtığında ya da yorum bıraktığında bildirim geldiğinde konuyu kaçırmamış oluruz.

rüyagezgini

Kayıtlı Üye
Oda olsun benimkide olsun,format sürekli yenilik halinde,sonuçta kullanıcı olduğumuz için neye ihtiyaç duyuyorsak karşımıza çıkıyor ,dahada kolay olabileceğini görüyorsun ,ilerleme kaydediyoruz.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Kartlarla alakalı bir bölüm olsa. Mesela melek kartları, tarot kartları ekrandan kart seçsek. Benimde böyle bir fikrim var.

Bence bu olmaz karta enerji verme ve onunla bag kurmak lazim o yuzden sanaldan kart fali bakmaya ve baktirmaya karsiyim.

Keira

Moderator
Katina Destesi'nin ve Beki İkala Erikli'nin melek kartlarının resmi siteleri var. Ancak destelere dokunmadan enerjilerini almadan onları hissetmeden bakım yapmak ne derece sağlıklı? Özellikle destelerle henüz bağınız bile oluşmamışken.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
top list de bu söylediğiniz ayar bulunmuyor. Site içerisinde zaten mevcut olan bir durum. Takip ettiğiniz belirli kişi var ise profilinden bakabilirsiniz zor bir şey değil o da kolay sistem de bu anlamda kod olsa bile 30 yakın Özellikler var kalabalık ettiği için ben kapattım. Tarot kartları vardı kullanılmadı onu da kapattım. Kullanılmayan her özellik boş yere ağırlık veriyor siteye bu nedenle eğer yeterli Kullanım yoksa kapatıyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...