Size Bir Mesajım Var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

codzombi

Kayıtlı Üye
hasat edileceğiz her tufanda olduğu gibi. yapıcılık yerine yıkıcılık yapacaklar. konseyin taktiği kaos ortamı yapıp düzeni oluşturmak. kaostan düzene en kolay yol. bu tarzı Jüpiter Ascend ing filminde anlatıyor benzer bir şekilde. Bu tufan konularını rekabet ilişkisini hasat olaylarını en iyi anlatan Sümer mitolojilerine bakmanızı öneririm. neyse ki bitiş çok yakındır, ve the dark knight rises efendim..

AronArcher

Banlı Kullanıcı
hasat edileceğiz her tufanda olduğu gibi. yapıcılık yerine yıkıcılık yapacaklar. konseyin taktiği kaos ortamı yapıp düzeni oluşturmak. kaostan düzene en kolay yol. bu tarzı Jüpiter Ascend ing filminde anlatıyor benzer bir şekilde. Bu tufan konularını rekabet ilişkisini hasat olaylarını en iyi anlatan Sümer mitolojilerine bakmanızı öneririm. neyse ki bitiş çok yakındır, ve the dark knight rises efendim..

Hasat yakinlasti...

Gecegezen

Kayıtlı Üye
Görünmeyen şeyler görünür olduğunda cehalete bir daha geri dönemezsin.

codzombi

Kayıtlı Üye
tüm yaradılışı avucunun içine alıp izlemeye başladığında sana inanırım. bunu yapmış olanların söylediğinden anladığım kadarıyla en önemli şey sevgi değildir........ hindistan yada tibet aydınlanmışları yolun sonuna ulaşmamış ( aslında son yoktur) yolu yarılamışlardır. bu sebeple osho vs. sürekli mutluluktan sevgiden bahseder.......

en önemli şey nedir peki?

Fire in Darkness

Kayıtlı Üye
Sevgili Aron
Sanırım görevinizde yani insanlığın gelişmesi işinde biraz sıkılmışsınız yada şikayetçisiniz. İnsanları anlayamadığınızı anlamsız bulduğunuzu söylüyorsunuz belki de ilk önce insanları anlamanız gereklidir işin özüne inip ilk önce insan olmanız gerekmektedir. İnsanlığın yaşadığı problemleri deneyimlemeniz gereklidir. Bütün peygamberlerin öncelikle insan olmasının sebebi budur belki de. Yüce yaratıcı doğrudan bir melek göndermedi, insanları değiştirmesi için insanlara yol göstermesi için onlara kendi içinden bir insan yolladı. Çünkü insanoğlu doğası gereği yabancıya güvenmez ve çekingen olur. Belki de yanlış anladım, fakat sizin mesajlarınızda bir şikayet gördüm. Anılarınızı mı görevinizi mi hatırlamanın daha önemli olduğuna karar verin ve değişimi kendiniz yaşayın. Ne derler bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız ilk önce kendinizi değiştirmeniz gereklidir. Ondan sonrada en basitten başlamanızı öneririm. Mesela insanları sevgiye teşvik etmeye yakın dostlarınızdan başlayın. Sürekli birlikte olduğunuz yüz yüze yakın konuşma imkanınızın olduğu insanlardan. Buradan insanlar sizin ne dediğinizi anlasalar bile işin özünü anlamada sıkıntı çekeçeklerdir. Değişimin fitili bir kere ateşlendiğinde sonuçlarına gerçekten inanılmaz olacaktır.
Sevgi ve ışık ile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...