Tarot Yardım Lütfen :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Vampir Poe

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar :) Bir Tarot destesi edindim fakat bazı sorularım olacak :)

1-) Belirleyici kart yaşa, burca göre seçiliyor ancak bu kartı danışanın özelliklerine göre biz mi seçeceğiz, yoksa onun özellikleri taşıyan kartları önüne koyup ona mı seçtireceğiz.
2-) Belirleyici kart nereye konur? Mesela kelt haçı dizilimde 1. kart aslında belirleyici olan kart mıdır?
3-) Belirleyici kart seçmeden fala bakamaz mıyız?
4-) En bilinen yöntem olarak Kelt Haçı dizilişine göre bakacağım fala ama kartları açarken bir sıraya göre gitmem mi lazım? Mesela, ilk önce 1 numaralı kart açılacak, sonra 2, sonra 3 falan diye mi, yoksa istediğimiz kartı açabilir miyiz?

Ve Şu diziliş sırası doğru mu ?
Ekli dosyayı görüntüle 6973
Sağ tarafa da 6,7,8,9,10 kartlar dizilecek tabii. Asıl sormak istediğim kartların konulduğu numaralar doğru mu?

4

43887

Merhaba ☺Hayırlı olsun.
1.Belirleyici kartınızı yaşa,cinsiyete,karekterine, burcuna vs. sizin seçmeniz uygundur.
2. 1 kart belirleyici kart değildir. Şu anı olmakta olanı ,konuyu temayı gösterir.Belirleyici kartınızı 1.ve 2. Kartınızın altına gelecek şekilde yerleştirebilirsiniz veya altarınızın bir köşesinde tutabilirsiniz.
3.Belirleyici kart olmadan da bakılabilir.Bazı bakımcılar belirleyici kartı koymadan bakarlar.
4.Kartlarınızı sırayla açmalı kartları ilk tek tek yorumlamalı sonra genel temasına ve kart kombinasyonlarını yapmalısınız.
5.Kelt haçı dizilişi doğrudur. Bazı kitaplarda 3 yerine 4 ,4 yerine 3 sıralanışı gösterilir.Ama yöntemi aynıdır.:) iyi forumlar

Vampir Poe

Kayıtlı Üye
İstediğim cevapları aldım gerçekten çok teşekkür ederim :) İyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...