Türk devletinin yıkılışına dair kehanet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Rahmetli aytunç altındalın sevdiğim programlarından birtanesini sizinle paylaşmak istiyorum 1453 te yazılmış bazı kehanet notlarını paylaşıyor bunun detaylarıda sanırım yayınladığı kitapta fazlasıyla vardır diye düşünüyorum iyi seyirler.

[video=youtube;bfopoDdNCG0]https://www.youtube.com/watch?v=bfopoDdNCG0[/video]

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Çok hızlı davranan müslüman prens M.K.Atatürk...Ulu Önderimiz..Duygulandım.Hep yaşasaydı O ölümsüz olsaydı..
Atatürk gibi ön görülü 3 lider daha gelseydi bu devlet çok sağlam temellere oturtulmuş olurdu ama maalesef öyle olmadı sitede siyasi konular yasak olduğu için bu konudaki fikirlerimi tam anlatamıyorum ama Atatürke ait bir anektodu aktarmak isterim sanırım düşüncemi bu anektotla anlatabilirim.

Atatürk bir akşam silah arkadaşlarını dostlarını yemek masasında toplamış sohpet ederlerken bir soru sormuş onlara
Sizce ben öldükten sonra bu millet arkadam neder ?
Sırayla verilen cevaplardan bazıları şöyleydi

- O bir peygamberdi

-O bir güneşti doğdu ve battı
vs... Bir sürü cevaplar verildikten sonra kendisi şunu demiş

-(yanındakileri kastederek) Eğer onun etrafında böyle p.. olmasaydı daha çok büyük işler yapardı derler...

Rapİ

Kayıtlı Üye
Paylaşım için teşekkürler.
Ulu Önder'imizi saygıyla anıyorum.
Aytunç Altındal'a da rahmetler diliyorum.Çok özel bir aydın,zihindi.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Atatürk gibi ön görülü 3 lider daha gelseydi bu devlet çok sağlam temellere oturtulmuş olurdu ama maalesef öyle olmadı sitede siyasi konular yasak olduğu için bu konudaki fikirlerimi tam anlatamıyorum ama Atatürke ait bir anektodu aktarmak isterim sanırım düşüncemi bu anektotla anlatabilirim.

Atatürk bir akşam silah arkadaşlarını dostlarını yemek masasında toplamış sohpet ederlerken bir soru sormuş onlara
Sizce ben öldükten sonra bu millet arkadam neder ?
Sırayla verilen cevaplardan bazıları şöyleydi

- O bir peygamberdi

-O bir güneşti doğdu ve battı
vs... Bir sürü cevaplar verildikten sonra kendisi şunu demiş

-(yanındakileri kastederek) Eğer onun etrafında böyle p.. olmasaydı daha çok büyük işler yapardı derler...
Ben Atam'ın o sorusuna cevap veren milleti olarak bugün cevabım ;"Halen Senin İzindeyim,Sen aslında batmayan Güneş'sin.Bir Mustafa Kemal daha gelmeyecek.Keşke hiiiçç gitmemiş olsaydın.
Anektod muhteşem,yüreğin dert görmesin sevgili Yare-i Yarim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...