bacağımda çıkan farklı şekil

irm

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar;
3 günden beri bacağımda ceviz boyutunda bir çember ve içerisinde farklı bir şekil var ben sinek ısırığı sanıyordum o şekilde gördüm zaten evdekilere gösterdim büyü mü acaba falan dediler ben de çok korkarım böyle şeylerden doğrusu bizim apartmanda bir hafız abla var koşa koşa çıktım ona sordum sen bilirsin dedim imama git okut kendini dedi çok önemli bir şey değil dedi şekil falan çizip okuyormuş imam geçiyormuş öyle dedi ama ben yinede korkuyorum ve buraya da yazmak istedim eğer bunu bilen birileri varsa bana yardım edebilir mi? Birde 1 2 haftadır saçlarım elektrikleniyor böyle dipten dipten çekiyorlarmış gibi oluyor ben pek dikkat etmedim ama büyü nasıl anlaşılır yazdığımda internete o tarz bir şey de yazıyordu kendi kendime kuruntu yapıyorumdur umarım nazar da diyen oldu ama bilmiyorum..Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Fotoğraf koyun.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Sn. İrim,sizin durumunuzun büyü ile alakası yok fiziksel bir durumdur ve kendi kendinize kuruntu yaparak işi psikolojiye çevirmişsiniz.Ayrıca komşunuz hafız ise sizi o okusaydı belki şifa bulurdunuz ve o hafız sizi neden bir imama gönderiyor 'enteresan' ve ortada bir büyü söz konusuysa,bu imamın işi değildir.

irm

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba;
Bu gün hocaya gittim derma diye bir şeymiş duayla geçiyormuş fakat okumadı bayram üstü diye :/ bendeki de şans ya dediğiniz gibi sinirden stresten çıkıyormuş.Onun haricinde bide doktora gittim bir kaç krem verdi bakalım ne olcak :) annem derma için okunan duaları falan aldı okudu ama bir sürü farklı dua okuyan insan var bilemedim bir daha başka bir hocaya gitmeyi düşünüyorum :) yorumlarınız için teşekkür ederim :)

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Okumayla bayram üstünün veya bayram altının hiçbir alakası yoktur.Şifa için okumalarda herhangi bir sınır yada yasak yoktur.Bir insan acil okunması gerekiyorsa ve hayati bir durumsa o insan bekletilirmi?Ayrıca bu derma gibi hastalıklar havas ilminde horoz kanı okunarak hasta olan cilte sürülür.Ramazan ayında ve bayramda sadece rahmani işlere izin vardır,ramazan ve bayramda bütün şeytanlar bağlı olduğu için büyü yapılamaz,yapsanda çalışmaz ve yasaktır.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu bir deri hastalığıdır ve bulaşıcı tipleri vardır. Belli bir süre hijyenik tutarsanız kendiliğinden geçme olasılığı var ama türüne bağlıdır. Bu ayrıca küçük aralıklarla vücudunuza yayılabilir. Bir dermatoloğa gitmeniz gerekiyor.

irm

Kayıtlı Üye
Doktora gittim zaten arkadaşlar.Hoca 3 gün boyunca okunması gerekiyor şuanda çok yoğunum dedi de okumadı zaten.Herkes farklı okuyor çizerek okuyan var sigara külüyle okuyan var bide horoz kanı demişsiniz bende çıkamadım işin içinden annem dua okuyor bende krem kullanıyorum bakalım ne olacak herkese teşekkür ederim.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Bu sembolu hatirliyorum.Dikkatlice bakinca Kelt Spirali ortaya cikiyor.Sans getirir bence gecmesin korecede ㅅharfine benziyor.

irm

Kayıtlı Üye
hahah :):) bende iyice alıştım kremler vs de etki etmiyor zaten :) kendimi seçilmiş insan gibi hissediyorum etrafımdakilerin damgalı eşeğe benzemişsin demesi haricinde :D