Garip Fotoğraflar

godsadsmoke

Kayıtlı Üye

Rapİ

Kayıtlı Üye
Korkunçlar:((İyi ki karşımıza çıkmıyorlar.

Paylaşım için teşekkürler.

fransula

Kayıtlı Üye
En sondaki fena, dişleri n' olmuş öyle onun :eek:fftopic:

hopefull06

Kayıtlı Üye
1. fotoğraftaki asılmış ceylanın yanındaki kız çocuğunun olduğu, nasıl bir psikopatlık tır anlamadım.. Hayvanı öldür as kız çocuğunun yanında fotoğrafla.. Acaba o çocuğun psikolojisi nasıl olmuştur? Ölüme bakış açısı ne olmuştur?

drakentyheaphlefuf

Banlı Kullanıcı
İş
Aydınlanmış insan
deep webte yüzlercesi var. psikopat insanlar yapıyor bunları :hang:

Tuzruhu

Kayıtlı Üye
Bana korkunç gelmedi ama ilginç . O ilk küçük kızın olduğu fotoğrafa fena sinirlendim psikopatlar :banghead:

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
1. fotoğraftaki asılmış ceylanın yanındaki kız çocuğunun olduğu, nasıl bir psikopatlık tır anlamadım.. Hayvanı öldür as kız çocuğunun yanında fotoğrafla.. Acaba o çocuğun psikolojisi nasıl olmuştur? Ölüme bakış açısı ne olmuştur?
Her yıl kurban bayramında boğazı kesilen hayvanların, yükseğe kanı aksın diye asılıp, sonra da o kanı alnına sürülen çocuğun psikolojisi ne ise onunki de aynıdır. Muhtemelen geyik avlamaya müsait bir alanda yaşayan aile, hayvanı avladıktan sonra kanı aksın diye o şekilde asmıştır. Bir sonraki süreç derisini yüzüp eti yemelik olarak parçalara ayırmak olacak. Oradaki 8 yaşında kız çok değil o fotoğraftan 10 yıl sonra muhtemelen evlenecek ve kocasının avdan getirdiği hayvanın etlerini o parçalayıp ailesine pişirecek. Yok oradaki çocuk erkek olsaydı fotoğrafın çekildiği tarihten 5 yıl sonra babasıyla avlara katılacak. Muhtemelen o çocuklar da bu şekilde avcılığı ve avlanan hayvanın nasıl değerlendirileceğini öğrenecekler.
Çok değil 80 yıl öncesine kadar bunları bilmek bir çok çocuk için gerekliydi. Zira özellikle kırsal alanda bu hala bir hayat gerçeğidir. Bu işi şimdi kasaplar yapıyor sadece ama hala yapılıyor.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bence 1. fotoğraf gayet normal,bende küçükken çok böyle fotoğraflarımız olmuştur

flod olucak ama bir düzeltme yapma gereği duydum.

Ailem sadist değildir :D hayvanları zevk içinde kesmeyiz kurban bayramındaki kesilen hayvanların yanında fotoğraf çektirirdik kuzenlerle küçükken
birde 3 amcamızda avcı olunca kurban dışındada böyle fotoğraflar çekindik.
Yanlış anlaşılmasın da :D

Nyksse

Banlı Kullanıcı
Kimse farketmiyor ama aslında en iğrenci 2. fotoğraf.
2. fotoğraf her ne kadar çok masum gibi dursa da aslında pedofiliyle alakalı.
O maskenin altındaki adamın arzularını, hayallerini kimsenin görmek isteyeceğini sanmıyorum.
Deep web'de pedofiliyle alakalı içerik çok fazla zaten.
Öyle fotoğraflara rastladım ki normal bir insan gördüğünde aylarca etkisinden çıkamayabilir, insanlardan nefret eder.

hopefull06

Kayıtlı Üye
Her yıl kurban bayramında boğazı kesilen hayvanların, yükseğe kanı aksın diye asılıp, sonra da o kanı alnına sürülen çocuğun psikolojisi ne ise onunki de aynıdır. Muhtemelen geyik avlamaya müsait bir alanda yaşayan aile, hayvanı avladıktan sonra kanı aksın diye o şekilde asmıştır. Bir sonraki süreç derisini yüzüp eti yemelik olarak parçalara ayırmak olacak. Oradaki 8 yaşında kız çok değil o fotoğraftan 10 yıl sonra muhtemelen evlenecek ve kocasının avdan getirdiği hayvanın etlerini o parçalayıp ailesine pişirecek. Yok oradaki çocuk erkek olsaydı fotoğrafın çekildiği tarihten 5 yıl sonra babasıyla avlara katılacak. Muhtemelen o çocuklar da bu şekilde avcılığı ve avlanan hayvanın nasıl değerlendirileceğini öğrenecekler.
Çok değil 80 yıl öncesine kadar bunları bilmek bir çok çocuk için gerekliydi. Zira özellikle kırsal alanda bu hala bir hayat gerçeğidir. Bu işi şimdi kasaplar yapıyor sadece ama hala yapılıyor.
Haklısınız Chillout. Ben fotoğrafı görünce gerildim birden. Dediğiniz gibi kurban bayramlarda çoğu çocuk görüyordur. normal birşey. Ben çocukken kurban kesilirken ailem yaklaştırmazdi kardeşimi ve beni. Sanırım korkarız diye. Bu yaşıma kadar hiç kurban nasıl kesilir görmedim. Ama etleri yedim :) Galiba ondan yani kendim görmediğim den tuhafsadım.

hopefull06

Kayıtlı Üye
Haklısınız Chillout. Ben fotoğrafı görünce gerildim birden. Dediğiniz gibi kurban bayramlarda çoğu çocuk görüyordur. normal birşey. Ben çocukken kurban kesilirken ailem yaklaştırmazdi kardeşimi ve beni. Sanırım korkarız diye. Bu yaşıma kadar hiç kurban nasıl kesilir görmedim. Ama etleri yedim :) Galiba ondan yani kendim görmediğim den tuhafsadım.

Belki normal birşey dir demek istemiştim. (Normal birşey yazdığım yeri düzeltmek istedim )

kıvep

Banlı Kullanıcı
Resimler rahatsız edici değil gibiydi, sadece son resim biraz garipti oda erkeklerin ideal tipimiş sanırım :D :D
İlk resimde aynen, bizdeki kurban bayramlarını çeksin deepweb, çocukken leğende kurban etleriyle kanlı zeminde poz vermişliğim var, vahşet değil nimet bence
Bakış açısına bağlı ben geyiğe nimet derim, love song hayalete tipim der :)
Hergün kasabın önünde kuzuyu derisi yüzülmüş maydonoz demetiyle çengele asılmış gören milletiz, bizi korkutmak zor bence :D

Tuzruhu

Kayıtlı Üye
Şahsen ben kurban bayramında ki olayları bile normal karşılamıyorum hatta bu ilk fotoğraf dan daha iğrenç şeyler de olabiliyor çocuklar arasında ama kesinlikle normal değil normal olsa zaten psikologlar karşı çıkmaz .Çocuklar bu tarz olayları yanlış anlayıp hayvanları sadece kesmek biçmek yemek olarak görebilir bizler sağlam yetişmiş olabiliriz ama sağlam yetişmeyenler de vardır . Neyse psikologluk taslamıyim :) Sonuç olarak çocuklar için zararlı bir durum .

shadowmax

Banlı Kullanıcı
Yanlış hatırlamıyorsam o maskeliler şu nükleer felaket bölgesinde yaşayan insanlardan bi çiftin düğünüydü, o maskeliler de ya eğlence için takılan hippilerdi ya da şu garip tahta üst üste baş olarak dizilmiş kuklalara tapan bi gruptu tabi yanlış hatırlamıyorsam. :hang: