Tarot - Katina Kartları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Keira

Moderator
Elinizde gerçekten deste olduğuna emin misiniz? Benim destem ve çevremdeki kişilerin desteleri iskambil kartı büyüklüğünde çift baskı kartı elime aldığımda ters mi düz mü anlamıyorum.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Elinizde gerçekten deste olduğuna emin misiniz? Benim destem ve çevremdeki kişilerin desteleri iskambil kartı büyüklüğünde çift baskı kartı elime aldığımda ters mi düz mü anlamıyorum.
Flood olacak özür dilerim ama benimkide çift baskı değil Keira.2005 basımı ilk çıkan basım.Katina'nın tek bir resmi var ve ters geldimi Katina ters dönmüş oluyor.Acaba ilk eski basım olduğu içinmi?Belki sonradan bu detay farkedilince çift taraf basılmıştır kartlar.

Keira

Moderator
Bu desteyi çok rahat sipariş edip kullanabilirsiniz. Ben gördüm. Tek olumsuz yanı destenin arka baskısı benimki gibi iki baskılı değil. Kartı çektiğinizde ters mi düz mü geldi anlarsınız.

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Nickimi en beğenen sevgili üye pembekuvars :) kartlar için değil de hayatımdaki en önemli detay olan pembe döşemeli koltuğumu görebilmeniz açısından profil resmim olarak koyuyorum destenin fotoğrafını :) sevgilerimle...

Senfonick

Kayıtlı Üye
İş
Yorumcu
Arkadaşlar evet :) Katina kartlarının büyük boyutta olması çok önemli. Bir de dokunamadan anlayamam sanırım. O enerji akışını hissetmem gerekir. Çünkü ilk büyük katina kartlarını gördüğüm de hislerim, enerjim çok sıcaktı. O kartları gördükten sonra normal ebatlara karşı sempati duyamıyorum. Yurt dışından alsam türkçe değil. Yurt içinden alsam boyut küçük :) Kötü bir durum bu gerçekten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...