Anlamaını bir türlü bulamadığım rüyam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Günlerdir araştırmama rağmen anlamını bir türlü bulamadım umarım birileri yardımcı olur.

Rüyamda karşımda br adam var tanıdığım birisimi tanımadığım birisimi bu kısmı pek anımsayamıyorum bana iki uçlu bir kılıç veriyor elime ama kılıç camdan ve o kılıcı kına sokup çıkartıyorum bir kaçkere ve daha sonra farkettim ki kılıç kına girip çıktıkça erimeye başlamış.

Bunun anlamı nedir acaba ?

4

43887

Sn yare-i yarim, karşı taraftan kılıcı almanız tamamlamanız gereken bir takım işler , görev ,vazifenizin olduğunu ve yerine getirilmesi gerektiği için bu güce sahip olduğunuza inanarak elinize verildiğini gösteriyor.Ama kılıcın camdan olması ve kınına sokup çıkarmanız sizin tereddütte kaldığınız hassas bir konu olduğu için de karar veremediğinizi gösteriyor.İyi formlar.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sn yare-i yarim, karşı taraftan kılıcı almanız tamamlamanız gereken bir takım işler , görev ,vazifenizin olduğunu ve yerine getirilmesi gerektiği için bu güce sahip olduğunuza inanarak elinize verildiğini gösteriyor.Ama kılıcın camdan olması ve kınına sokup çıkarmanız sizin tereddütte kaldığınız hassas bir konu olduğu için de karar veremediğinizi gösteriyor.İyi formlar.

Çok teşekkür ederim sn. nefertiti,peki kılıcın kılan kına girip çıktıkça erimesinin bir anlamı var mı ?

4

43887

Çok teşekkür ederim sn. nefertiti,peki kılıcın kılan kına girip çıktıkça erimesinin bir anlamı var mı ?

O bölümü atlamışım :) kararsız tutumda zor bir süreç yaşasanızda bu süreci aşacağınızı gösterir.Genelde erimeyi hayra yorarlar.Sevgiler.İyi formlar.

yare-i yarim

Moderator
İş
Yorumunuz için çok teşekkür ederim sevgilerle.

drakentyheaphlefuf

Banlı Kullanıcı
İş
Aydınlanmış insan
Belki de bir anlamı yoktur. Sadece bir rüyadır. Her rüyamızı yorumlarsak ortalık karışır zaten :)

yare-i yarim

Moderator
İş
Sayın Nefertitinin yorumunun üstüne yorum getirmek istemem ama fikrimi belirtmek isterim. İki uçlu kılıç karşılıklı güç alışverişi yapacağınıza kılıcı kınına koymanızsa beklemeye aldıkça size sağlicağı yararın azalacağına işaret diye düşündüm okuyunca.
Yorumun için teşekkür ederim pembekuvars :) Bu rüyanın ve anlamlarının üzerine çok düşünmem gerek ortada bir görev vazife vs. varsa bunuda nasıl bulacağım ayrı bir mesele bakalım artık.

Sayın dark anlamı olan rüya var anlamı olmayan rüya var bazı rüyalar bilinçaltımızda taşıdığımız kayıtlarla ilgilidir diye düşünüyorum bize birşeylerin tespitinde yardımcı olur bazı rüyalar ise işaret verir ben inancım gereğide rüyaların işaret vereceğini düşünüyorum sadece size bir örnek olması açısından bir rüyamı ve yaşadıklarımı anlatayım.

Daha küçük bir çocukken gördüm bu rüyamı bizim dükkanın önündeydim ve şeytanı kötü bir surete bürünmüş olarak görmüştüm beni devamlı biryere çekip duruyordu zorla götürmeye çalışıyordu orada akrabalarım da vardı onlar ise korkuyla birbirlerine sarılmış bana yardım edemiyorlardı korkudan,
o anda annem belirdi uzaktan ve beni şeytanın elinden çekip aldı ve şeytanda o an kayıplara karıştı.

Bu rüyamı çok küçükken gördüm 12 yaşındaydım sanırım yıllar ilerledikçe ben bazı kararlar alıyordum gerek hayatımla ilgili gerek başka şeylerle ilgili (o meselelere girmek istemiyorum şimdi) ve annem bazı kararlarıma karşı çıkıyor ve hatta bazı kararlarımıda benden gizlice bozuyordu annem hangi işime karışıp bozduysa hep iyiki bozdu demişimdir çünki o işin altından hep bir kötülük çıkmıştır ve eğer annem beni uyandırmasa kimbilir başıma neler gelicek demişimdir
ve akrabalarımda aynı rüyamda olduğu gibi bana hiçbir telkinde nede bir nashatte bulundu sadece uzaktan izlediler.

Ben rüyaların gerçek çıkacağına inanıyorum.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Sadece sunu eklemek isterim. Cam bir kilicin kina sokup cikardikca eridigini goruyorsunuz.hem ruya halinde hem de su anda algilamadiginiz sey ise o kilicin aslinda cam degil buz olma ihtimali. Dayanikli bir malzeme gibi gozuken cam degil size verilen siz oyle zannediyorsunuz.Bir karar verip hamle yapmadan once de size gaz verip elinize yetki verecek karsi tarafin o kadar da iyi niyetle olacagini sanmiyorum.

Hayrolsun sevgiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...