EFT kısa iyileşme öyküleri

uranus

Kayıtlı Üye
Daha önce eft yi denemek istedim ama sıkılıp bıraktım. şimdi videoyu izleyince bu sefer aynen yaptım.Sonucu henüz görmedim ama kendimi çok iyi hissediyorum uygulamadan sonra. Bir de bazı noktalara vururken hissettiğim gıdıklanma bu noktaların tıkanmış olmasıyla ilgili olabilir mi??

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Sonucu henüz görmedim
EFT bir araçtır burada asıl konu aracı nasıl kullanabildiğinizde saklıdır.
Mesela sorununuzu tam olarak ortaya koyabildiniz mi ? Sorununuzu tam yansıtıcak kelime kalıplarını belirlediniz mi ?
Sorununuz her ne ise psikolojik sebebi de olabilir bu durumda sorununuzun direk olarak üzerine gitmek yerine psikolojik sebepleri yok etmek daha doğru olucaktır.

uranus

Kayıtlı Üye
EFT bir araçtır burada asıl konu aracı nasıl kullanabildiğinizde saklıdır.
Mesela sorununuzu tam olarak ortaya koyabildiniz mi ? Sorununuzu tam yansıtıcak kelime kalıplarını belirlediniz mi ?
Sorununuz her ne ise psikolojik sebebi de olabilir bu durumda sorununuzun direk olarak üzerine gitmek yerine psikolojik sebepleri yok etmek daha doğru olucaktır.
evet sorunumun birkaç tane psikolojik sebebi var, ilk doğru düzgün denememde sorunların birinden başladım aklıma geldikçe sebepleri yazıp sıraya koymayı düşünüyorum :)