Gece yaşadıklarım ve sonrası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

boythe

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba, ben yaklaşık 1 yıl önce gece yatarken yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum.
Gece uyurken bir rüya görüyorum 2 tane meleğe benzettiğim varlık seni terk ediyoruz diyor, ben gülerek ve dalgaya alarak gitmeyin lütfen diyorum. Daha sonra rüyadan uyanıp yatakta yüzüstü pozisyonda duruyorum. Birden belimden bir soğukluk giriyor ve yukarı doğru gittikçe soğumaya başlıyor yavaş yavaş vücudumu kaplıyor yani, sonrasında normale döndüm soğuk terler döktüm ve dua okudum. Yaklaşık 1 hafta odama girince bunalım hissettim kasvetli bir havası vardı sonrasında düzeldi. Ne düşünüyorsunuz bu nedir?

Tuzruhu

Kayıtlı Üye
Yakın zamanda bilerek ya da farkında olmayarak bir kötülük yaptın mı ? Nedense böyle bir şey hissettim seni rahatsız etmiş bir kötülük. Ama daha bilgili arkadaşlar yorum yaparlarsa daha iyi olur tabi .

boythe

Kayıtlı Üye
O zamanları baz alarak konuşursam buhranlı zamanlarimdi dini açıdan biraz dalgayla yaklaşırdım su an kötülük yaptığımı düşünmüyorum Herhangi bir acıdan

La-edri

Kayıtlı Üye
Aslinda meleklerle bir sekilde muahatab olmak kasvet yasatmaz, ama yine bir arastirin.

Tuzruhu

Kayıtlı Üye
O zamanları baz alarak konuşursam buhranlı zamanlarimdi dini açıdan biraz dalgayla yaklaşırdım su an kötülük yaptığımı düşünmüyorum Herhangi bir acıdan
1 yıl önce gördüğünüz rüya olduğunu bilmiyordum atlamışım o kısmı kusura bakmayın . O zamanlarda yaptığınız şeylerin psikolojik etkisi diye düşünüyorum .

boythe

Kayıtlı Üye
Nasıl araştırabilirim nereden başlamam gerekir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...