Astral seyehat için teknik doğru olurmu sizce

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

telekinezilevitasyon

Banlı Kullanıcı
Merhabalar... ben astral seyahat yapacakken hani kendimi tavanda veya bedenimde 10-15 cm yukarıda olduğumu imaje edemiyorum imajinasyın yeteneğim gerçekten çok az ve bende dalgınlık hastalığı var ve antidepresanda alıyorum ondan fazla imajinasyon yapamıyorum dikkatim dağılıyo, şöyle bir teknik düşündüm belki vardır ama ben yine sormak istedim, mesela uyurken sağa dönüp yataktan düşünmeme hissetmeye çalışcam veya evde hırsız var hemen kalkıp polisi aramalıyım diyip hiç fiziksel bedenimi kıpırdatmadan yapsa olabilirmi sizce şimdiden çok teşekkür ederim kendinize iyi bakın iyi günler....

Admin notu: Konuları ilgili bölüme açınız. Tüm sorularınız sorular bölümüne açılmalıdır.

oneself

Banlı Kullanıcı
Sayın Hümanist,

Böyle bir şey olamaz. Astral çok farklı bir durum. Saygı ve sevgiyle...

gamze5

Kayıtlı Üye
Bak sana benim uyguladığım gayet basit bir tekniği vereceğim öncelikle bir odaya geç odadaki tüm perdeleri çek yada bazılarını biraz aydınlık olcak çok az ama daha sonra rahatça yatağına uzan istediğin biçimde nasıl rahat ediyorsan öyle uzan sonra gözlerini kapat ve astralde gideceği bn yerleri hayal et ama sadece gideceğin yerleri sakın başka birşey düşünme düşünceler zihninden gelip geçsin bir süre sonra sarsılmaya başlayacaksın bu aşamada gozlerini açma hiç gözlerin kendi kendine açılmaya çalışcak sakın aça sıkı sıkı kapat astraldesin bukadar basit

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kendinizi negatif alarm durumuyla şartlandırmanız ne astral için ne genel ruh sağlığınız için tavsiye olunmaz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Astral seyahat için teknik çalışmalardan önce bahsettiğiniz sorunların çözümüne ulaşmanız gerekir. Astral yolculuk bir farkındalık sürecidir. kendi içsel farkındalığınıza ulaşatığınızda ancak astral tekniklere hazır olabilirsiniz. Tekniklerin çeşitliliği ne olursa olsun oto trans hali yakalanmak zorundadır. daha sonra pozitif tüm teknikler kullanılabilir ve şahsi teknikler geliştirilebilir. Bahsettiğiniz teknik sayılmaz. Sadece bir fikir. Bir teknik tüm duygu düşünce ve insan beynine uygun olmalı daha sonra hangi amaç için olacaksa o amaca hizmet etmelidir. Bu nedenle sizin fikriniz çok fazla eksiklikler içeriyor. son olarak astral seyahatin dünya yaşantısı ile alakası yoktur o yüzden teknik ne olursa olsun dünyasal tezahürlerden uzak olmalıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...