Astral Seyahat Korkum

drakentyheaphlefuf

Banlı Kullanıcı
İş
Aydınlanmış insan
Arkadaşlar size öncelikle astral seyahat deneyimimi anlatmak istiyorum.

Yazın ailecek annemin memleketine gitmiştik. Ve günlerim gayet normal bir şekilde geçiyordu. Bu arada da paranormal konularla yakından ilgileniyordum. Astral seyahat tekniklerini falan çok iyi bir şekilde biliyordum. Ama denemeye korkuyordum çok korkak biriyimdir. Ya astral seyahate çıkınca bazı korkunç varlıklar görürsem diyordum. Veya astral seyahatte başka boyutlara gidip orada hapsolmaktan korkuyordum. Ama bir gece tam uyuyacakken sıkıldım ve denemek istedim. Öncelikle tabiki de bunu yapabileceğime dair sonsuz bir inancım vardı. Sonrasında teknikleri uygulamaya başladım. Kendi bedenimi yukarıdan seyrettiğimi hayal ettim. Ardından sanki tavana yükseliyormuş gibi hayal ettim. Bunları tekrar tekrar uyguladım. Yaklaşık 10-15 dk sonunda yavaş yavaş vücudum karıncalanmaya başladı ve içimde bir heyecan oluştu. Kalbim çok hızlı atmaya başladı. Bütün vücudumu bir uyuşma sarmıştı. Sonra aniden bir şey oldu. Birden bütün vücudumu inanılmaz bir enerji sardı. Kalbim sıkıştı ve aşırı şekilde korktum. Sonra korkup gözlerimi açtım ve o his geçti. Biliyorum ki gözlerimi açmasam çıkacaktım astral seyahate. Ama ah şu korku yok mu :(

Bu olaydan sonra bir çok kez denedim ve hepsinde de son anda korkudan gözlerimi açtım. Bazılarında gözlerimi açtığımda bir kaç saniye hareket edemediğim de oldu. Ama nasıl yenerim bu korkuyu bilemiyorum. Benim gibi olan var mı merak ettim. Şu anda da ne zaman istesem o vadeye kadar gelebiliyorum ama korkup gözlerimi açıyorum.

:party: nasıl yenerim bu korkuyu :party:

uzumakikamilov

Kayıtlı Üye
gerçek sen dışarıya çıkmaya çalışan ruhunun. korkan ise egon. ruhun olarak bakmaya çalış ve korku geldiğinde ruhuna dön ve az kaldı çıkıyorum filan de.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Çıktığın zaman ulaşmaya calıştığın güzel bir şey hayal et. Sonucunda bir ödül olduğuna kendini inandırman içgüdüsel olarak ulaşmanı sağlar. Aç insan yemeğe nasıl saldırırsa, astral seyahate cıktıktan sonra o yemeğe ulaşıcağını düşün. Kısaca oruclu insan için, iftar topu gibi olsun çıkış anı :D

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Ben tam cikarken heycandan gozlerimi acmistim iste o zamandan beri sadece belirtiler bile zor oluyor.Ama bir kere yukselmistim ama kor gibiydim halida yurudugumu hayal etsem bile...Yani fazla korkup isleri uzunlastirirsan astral bedenin zarar gorebilir yada benim gibi cok zor cikip cikipta kor gibi olabilirsin...Ya sonraki denemende cik yada hic bir daha artik korkmayana kadar deneme...

oneself

Banlı Kullanıcı
Sayın drakentyheaphlefuf,

Astral seyahate çıkarken sakın korkmayın. Korkmamanız için ipucu vereyim. Sabah ezanından sonra denerseniz daha iyi olur. Güzel bir duş alın yorgan ve baddaniye gibi hiçbir şey örtmeyin üzerinize. O gün kendinizi daha hururlu ve mutlu hissedin. Moraliniz bozuk olduğu zamanlar denemeyin. Astral'e çıkarken herhangi bir varlık ya da mezarlık düşünmeyin. Bu düşünceleri kafanızdan atın. Eğer düşünürseniz bir anda ruhunuz orada bulunur. Bu olay saniyelik değil bilhassa saliselik bir olaydır. Tam çıkarken çıktığınızı göreceksiniz. Mavi iskelet gibi bir şeyi gözünüz kapalı olduğu halde göreceksiniz. Bu çıkan sizin ruhunuzdur. Ve tam çıkarken değişik semboller korkunç gibi yüzler göreceksiniz tam çıkarken işte bundan sakın korkmayın! Kalp atışınız aslında normal fakat bizlere öyle geliyor. Astral seyahate çıktığınızda evinizin içinde gezin. Daha sonra dışarıyı gezin sonra istediğiniz yere gidebilirsiniz. Size hiçbir varlık zarar veremez. Ruhlar ile iletişime geçebilirsiniz. Bedenime başka bir varlık girer diye sakın düşünmeyin. Giremez. Çünkü ruhunuz bedeninize gümüş kordon bağı ile bağlıdır. Gümüş kordon bağı ancak kalp krizi ya da trafik kazalarında ölürseniz kopar. O zaman işte ölüm gelmiştir. Ama astral seyahatte ölüm yok. Ruh zaten dışarıda nasıl ölebilirsiniz ki! Bazıları astrale çıkarken siyah kedi gördüm bana doğru geliyor diyor. Evet bu doğrudur. Ama her insana siyah kedi 1 kez görünür bir daha görünmez. Korku filmleri sakın izlemeyin. Bu filmler tamamen insanları korkutmak için planlanmış projelerdir. Astralde iken korktuğunuz anda ruhunuzu bedeninizde bulursunuz. Bazıları şunu söylüyor. Mars'a giderseniz ilk deneyiminizde kaybolur ruh bedeni bulamaz diyor. İnanmayın. Fakat en son gideceğiniz yerde mars olsun. Astral kötü bir şey değil hatta yapma caizdir. Saygı ve sevgiyle...

gamze5

Kayıtlı Üye
o değilde benim evim mezarlığın karşısında ve evde bir cin yaşıyor geceleri geliyordu geçen yaz bende kaç denedim astral seyahati araştırdıktan 3 gun sonra deniyeyim dedim ve tam çıktım evde garip garip şeyler gördüm sonra geri döndüm korkudan astral benim için tehlikeli gibime geliyor