Rüyada intihar eden kadın görmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar rüyamda bir kadın vardı ve kendini bıçaklıyordu. Bir de tanımadığım bir ortamdaydım ve yemek yiyenlere afiyet olsun diyordum. Sonra da kayboluyordum ve bir kazan gibi birşeyin üstündeydik tanıdığım biriyle ateşe düşmemeye çalışıyorduk sonra iniyorduk ordan.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Hayır olsun öncelikle.Yorum konusunda birşey diyemem ama bi tavsiyem olucak nacizane.Hoşunuza gitmeyen ,hoş olmadığını tahmin ettiğiniz rüyalarınızı paylaşmamanızı öneririm.
Hayırlara vesile olsun.:)

cinciagmet

Kayıtlı Üye
Bu rüyan normal bir rüya olabilir.Fakat seni etkileyen ve hiç unutamadığın rüyalar varsa onlar musallat belirtileridir.Birde son olarak bir çok insan büyü,musallat olaylarını böyle uçan kuşlar,ejderhalar olarak yorumluyor.Böyle bir şey yok.Hiç anlayamayabilirsiniz.Fakat size belli ederler.Yani dalgın ve sizle alakası olmayan hayırsızlıklar,değişik tıpta çaresi bulunamayan kusmalar,baş ağrıları,mide ağrıları bunlarda belirtiler arasına koyulabilir.Eğer ki çok kılcı bir insansanız araştırıp öğrendiğiniz bilgilerle anlayabilirsiniz.

Kedi,köpek figürü intihar etme,yüksekten düşme bunlar şüpheci rüyalardır.Helede terli terli uyanıyorsanız işin ehlini bulmanız şart olacaktır.

kıvep

Banlı Kullanıcı
O tür rüyalarda, gercekten yaşıyormusun hissi, bir duygu netlik ve gercekçilik olur sanki uyanıkmışsın gibi. Ama bu rüya karışık, bölük silik sıradan bir rüya. Sadece kabus olduğunu düşünüyorum.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Şu sıralar sürekli kabus görmeye başladım hayırlısı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...