Yildiz tohumu cagrisi ve yasadiklarim

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Uykum boyunca hic ruya gormedim ama uykumun son anlarinda ruyalar gormeye basldim.Ilk bir hastanedeydim bir odada doktorla konusirken boynun aciyordu elimi boynuma attigimda bir ip gordum ve doktara toplattirdim.Bir ormana girdik ortasinda bir ev vardi beni eve koydu.Evde misafirdim.Daha sonra bilincsiz ve mutlu bir sekilde yildiz tohumuyum dunya barisi icin yapmam lazim diye seyler soyleyip buyuk bir mekan yapiyordum.Cok gosterisliydi.Ev sahipleri cikti ve beni engellemeye calistilar sonra onlarin kucuk kizi babasi ve annesini tutarak yap sunu dedi ve bir sey yaptigim an her yeri su basti.Gozumu ortasi bos bir ormanda actim.Ortasi bostu.Diger her yerde farkli agac turleri vardi.Bir suru adam cikti ge daha bitmedigini yahudi olduklarini soylediler.Islemleri tam hatirlamiyorum ama dikkatle dinliyordum ve dusunuyordum bunu uyanik halime saklamaliyim ona soylemeliyim diyordum.Bir elime bir islemden sonra toprak verdiler.Sozlerle baska bir mekana girdim ve su aldim suyla toprak yin ve yangi olusturdu.Ortada sozler soylenip mumlar yakiliyordu.Cemberde 7-3 kez dondum sonra elimi actigimda girdap olustu ve olmeye basladim.Neden oluyorum dedigimde insanlar sana zarar vermeye calisti boynundaki ipi en yakin arkadasin cozdu ve daha niceleri dedi ve oldum.Bunu yorumlar misiniz?

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Hayda bu ne :) Biliçaltı desem olmaz bu kadar şey olmuş senaryo çıkar bu rüyadan. Yıldız tohumu olup olmadığını anlamak için uyuyup bu rüyayı gördüysen bence gerçekten yıldız tohumu olabilirsin :Angel_anim:

O anlamda yattim.Ama hala o evin guzelligine ve ormanin guzelligine hayranim.O irk kisa boyluydular ve din adanlari oldugundan askeri yesil bir cuppe giyiyorlardi.Hicbir ruyadan bu kadar etkilenmedim ya :(

Eirenej

Kayıtlı Üye
Bence yıldız tohumu olabilirsiniz iç sesiniz sizin yıldız tohumu olduğunuzu söylüyorsa iç sesinize güvenin derim yani bu benim fikrim sağlıcakla :cheers2:

Love Song

Banlı Kullanıcı
Hobbitler müslümanmı olmuş?

Kendimce tabire gelecek olursak,kendini çok farklı hissediyorsun ve senin gibi birisinin ortaya çıkıp sana ''yalnız değilsin bende senin gibiyim'' demesini bekliyorsun,o kadar uzun zamandır bunu bekliyorsun ki sessiz fısıltıların bir yardım çığlığına dönüşmüş durumda.

Yapacak bir sürü şeyin var,bir sürü planın fakat tek başına yapamayacağından korkuyorsun,aradığın bir kişi var fakat o kişiyi tanımıyorsun o kişi türkiyeden bile değil muhtemelen,o kişide doğal olarak seni tanımıyor,tanışıp tanışmayacağınızı ben bilemem fakat bir süre daha tanışmazsanız zaten temelini attığın planlarını kendin gerçekleştirmeye çalışacaksın yine başarılı olup olmayacağını ben bilemem.

çok uzun süre yaptığın gibi elinden gelen tek şey beklemek,bu çaresiz hissettiriyor ve çaresiz olmayı kendine yediremiyorsun fakat içindeki ateşi kontrol altında tutman şu an yapabileceğin en akıllıca şey olacaktır,doğru zamanı bekle sonra gümüş okunu fırlat.

bu arada,ben tamamen kendime göre anlattım tamamen farklı ve alakasız bir sonuç ortaya çıkabilir,bir tarafından uyduruyorsun demeyin sonra :)

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Hobbitler müslümanmı olmuş?

Kendimce tabire gelecek olursak,kendini çok farklı hissediyorsun ve senin gibi birisinin ortaya çıkıp sana ''yalnız değilsin bende senin gibiyim'' demesini bekliyorsun,o kadar uzun zamandır bunu bekliyorsun ki sessiz fısıltıların bir yardım çığlığına dönüşmüş durumda.

Yapacak bir sürü şeyin var,bir sürü planın fakat tek başına yapamayacağından korkuyorsun,aradığın bir kişi var fakat o kişiyi tanımıyorsun o kişi türkiyeden bile değil muhtemelen,o kişide doğal olarak seni tanımıyor,tanışıp tanışmayacağınızı ben bilemem fakat bir süre daha tanışmazsanız zaten temelini attığın planlarını kendin gerçekleştirmeye çalışacaksın yine başarılı olup olmayacağını ben bilemem.

çok uzun süre yaptığın gibi elinden gelen tek şey beklemek,bu çaresiz hissettiriyor ve çaresiz olmayı kendine yediremiyorsun fakat içindeki ateşi kontrol altında tutman şu an yapabileceğin en akıllıca şey olacaktır,doğru zamanı bekle sonra gümüş okunu fırlat.

bu arada,ben tamamen kendime göre anlattım tamamen farklı ve alakasız bir sonuç ortaya çıkabilir,bir tarafından uyduruyorsun demeyin sonra :)

Aynen bende hobbitlere benzetmistim ayrica yahudilerdi ve anlatimiz icin sagolun hangi ulkeden oldugunu biliyorum aradigim kisinin...

uzumakikamilov

Kayıtlı Üye
umarım her halukarda ulkemiz ve dünyanın en yüksek iyiliği için hizmet edersiniz ^^

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Anladim.Biraz arastirma yaptim ㅡ_ㅡ zamani geldiklerinde dnalar uyumlaniyormus oyle bir seymis.Ama tam anlatin lutfen bakin ben o kadar isik yili uzaktan yardim icin geleyim 10 kelime yazmaya usensinler e bu nedir ya :D

pinkstar73

Kayıtlı Üye
Anladim.Biraz arastirma yaptim ㅡ_ㅡ zamani geldiklerinde dnalar uyumlaniyormus oyle bir seymis.Ama tam anlatin lutfen bakin ben o kadar isik yili uzaktan yardim icin geleyim 10 kelime yazmaya usensinler e bu nedir ya :D

reenkarnasyon testi yaptın mı hiç?

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Yıldız tohumları hakkındaki türkçe bilgiler sınırlı. Yabancı kaynaklardan çeşitli bilgilere ulaşabilirsin. Bir yıldız tohumunun görevi insanlara yardım etmektir ki zaten bunu istemsizce yaparlar. Bu yoldaki en büyük adım yıldız tohumu olduğunu keşfetmekti. Şimdi yapman gereken kendine ve iç sesine güvenmek. Başka şeyler öğrenmek için çağrıyı tekrarlayabilir ve sorularına cevaplar alabilirsin. Yüksek benliğin ile iletişime geçmen de yararlı olur...

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Yıldız tohumları hakkındaki türkçe bilgiler sınırlı. Yabancı kaynaklardan çeşitli bilgilere ulaşabilirsin. Bir yıldız tohumunun görevi insanlara yardım etmektir ki zaten bunu istemsizce yaparlar. Bu yoldaki en büyük adım yıldız tohumu olduğunu keşfetmekti. Şimdi yapman gereken kendine ve iç sesine güvenmek. Başka şeyler öğrenmek için çağrıyı tekrarlayabilir ve sorularına cevaplar alabilirsin. Yüksek benliğin ile iletişime geçmen de yararlı olur...

Ben uzun zaman once rehber ruh adi altinda bana yardim edip beni koruya bir varlikla iletisime gectim.Yuksek benligim o mu

uzumakikamilov

Kayıtlı Üye
Ben uzun zaman once rehber ruh adi altinda bana yardim edip beni koruya bir varlikla iletisime gectim.Yuksek benligim o mu
hayır rehber ruhlar ölmüş, ruhlar aleminde belli eğitimleri alarak bilgeliğe ulaşmış ruhlardır. her ruh rehber ruh değildir. yükselmiş ustalara benzerler. yüksek benliğiniz rehber ruhunuz değildir, o içinizdedir.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
hayır rehber ruhlar ölmüş, ruhlar aleminde belli eğitimleri alarak bilgeliğe ulaşmış ruhlardır. her ruh rehber ruh değildir. yükselmiş ustalara benzerler. yüksek benliğiniz rehber ruhunuz değildir, o içinizdedir.

Icimde ic sesten biraz daha farkli Min Chin Hyun adinda biri daha var o mu hic susmuyor da :D nasil bulabilirim onu?