pişisik vampirler...

gamze5

Kayıtlı Üye
]öncelikle merhaba arkadaşlar ben yeniyim forumda . normalde başka forumda üyeydim ama forumunuz dikkatimi çekti ve üye olayım dedim bu benim ilk açtığım konudur
bu konumda sizlere pisişik vampirlikten söz edeceğim....

Vahşice bir çağrışım değil mi?

Evet onlardan vampir diye bahsetmek gerek. Her yerde bulunabilirler, her ortamda, belki yanı başınızda, belki aynı evde, aynı iş yerinde, yeterince talihsiz ve yüksek enerjiliyseniz bunlardan birini kendinize arkadaş olarak seçmiş, onu kendinize çekmiş olabilirsiniz.

Çok fazla doğaüstüne çıkmaya gerek yok, spiritüel dünyanın bedensiz varlıklarından, astral gezintilerin enerji sömüren kuyularına inmeden önce en büyük tehlikeyi yakınımızda aramalıyız.

Nedir bu enerji vampirleri ve ne yapar;

Size kısaca bir tanım yapayım;

Diyelim ki ....xx diye bir arkadaşınız var, bu ...xx arkadaş insanların yoğun olduğu kalabalık yerleri seviyor, her zaman çevresinde başka bireyleri istiyor, fakat genellikle negatif düşünceler içinde ve olaylara bakış açısı hep olumsuz yönde, onunla paylaştığınız her noktada, her eylemde sizi uç noktalara taşıyor ve normal düşünce tarzınızdan uzaklaştırıyor. Onunlayken düşünceleriniz her an karmaşaya düşebiliyor, var olan en yalın gerçekleriniz bile yön değiştirebilir bir hal aliyor.

Bunun yanında bu ...xx arkadaş karamsar olduğunuzda sizi avutmak yerine varlığındaki negativite ile daha da boşluğa düşmezi sağlıyor, neşeli olduğunuzda ani şoklarla öfke patlaması yaşamanızı veya bu mutlu hallerin içinde size gardınız düşürücü telkinler veriyorsa.

Onunlayken enerjinizin bir anda düştüğünü bariz olarak hissediyorsanız, tensel temaslarınızda sizden bir şeyin ona aktığını duyumsayabiliyorsanız, emin olabilirsiniz ki ağzından kanlar akan bir vampir gibi bu arkadaş da daha masum görünüşlü bir vampirdir. Hatta daha tehlikelidir çünkü diğerinin görünüşü ve uygulamak isteği eylem bariz, fakat işi subtil yapıdan hırsızlık olan bu arkadaşınki sinsicedir.

Bu tipleri kolay tanırsınız aslında, içten içe insana ihtiyaçları olduğunu bildikleri için genellikle kalabalık mekanları tercih eder ve bir çok kişiyle samimiyet kurma eğilimindedirler, bunu başarmak için birinin enerjisini öldüresiye veya kendilerini açığa çıkaracak kadar değil de azar azar çeker alırlar, kendinizi hasta gibi hissedersiniz, vücut ısınız düşmüş, kalbiniz onu ısıtmak için daha bir güçlü çarpmaya başlamıştır. Yanınızda olurlar fakat gözleri sürekli av peşinde, ilgileri başka yöndedir, anlattıklarınızın pek bir önemi yoktur önemli olan ne kadar sıkı düşünceler yaşayıp hangi uçurumdan aşağı düşerken sizin zayıflıklarınızdan ne kadar enerji çekecekleridir.

Dostlarım Zahir olan tehlikeleri algılamak Batın olanları algılamaktan çok daha kolaydır, bu yüzden Batın'ı anlamak ve etkisini hissetmek için bedensel uyanıklığınızı koruduğunuz gibi içsel olarak da uyanın. Bunu yapabileceğiniz çeşitli yollar var elbette bu da başka bir yazının konusu olsun.

Şimdilik açın gözlerinizi de bir bakın etrafınıza, yakınlarınıza, dostlarınıza, sevgilinize, hatta eşinize, onlarlayken neler hissediyorsunuz? [/FONT]

umarım beğenirsiniz....:nopity

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Eğer bu özellilere bakıcak olursak o kadar çok insan var ki böyle iletişim halinde olduğumuz.Aslında sürekli görüştüğümüz biri olmasınada gerek yok.Bir defa biraraya geldiğimiz biride psişik vampirliğini rahatça uygulayabilir.Sözleriyle enerjide düşürür,düşünceleride olumsuzlaştırır,bir defa yeterli bunun için.Kan yerine ruh emenler bencede daha tehlikeli.
Birde bu yazı size mi ait alıntımı?Bence son derece doğru.

Love Song

Banlı Kullanıcı
Dürüst bir şekilde konuşmak gerekirse pisişik vampir olayı hiç inandırıcı gelmiyor fakat konuya hiç hakim değili yanılıyor olma ihtimalim var.

Asıl merak ettiğim konu bu insanların eline ne geçtiği?

yani diyelim ki Lviv angales bir pisişik vampir gelip benim enerjimi emdi,tamam güzel fakat Lviv angeles bundan ne elde etmiş oluyor?
Yada başkasının enerjisine ihtiyaç duymasının amacı ne?

gamze5

Kayıtlı Üye
Eğer bu özellilere bakıcak olursak o kadar çok insan var ki böyle iletişim halinde olduğumuz.Aslında sürekli görüştüğümüz biri olmasınada gerek yok.Bir defa biraraya geldiğimiz biride psişik vampirliğini rahatça uygulayabilir.Sözleriyle enerjide düşürür,düşünceleride olumsuzlaştırır,bir defa yeterli bunun için.Kan yerine ruh emenler bencede daha tehlikeli.
Birde bu yazı size mi ait alıntımı?Bence son derece doğru.

aynen katılıyorum sana ama pişisik vampirlerin kan emenler kadar zararları yoktur ama tehlikelidirler yazı bana aittir .

gamze5

Kayıtlı Üye
kusura bakmayın benim kulandıgım forumda her yazı rengi olabilir önem vermiyorlardı bende bu forumu pek bilmediğim için istediğimi kullanayım dedim acemiliğime verin lütfen . zamanla öğrenmeye çalışırım forumu teşekkürler bilgilendirdiğin için ..

Love Song

Banlı Kullanıcı
kusura bakmayın benim kulandıgım forumda her yazı rengi olabilir önem vermiyorlardı bende bu forumu pek bilmediğim için istediğimi kullanayım dedim acemiliğime verin lütfen . zamanla öğrenmeye çalışırım forumu teşekkürler bilgilendirdiğin için ..

Birde ard arda mesaj yazma olayı var,flood olarak geçiyor,editleme seçeneği olmadığı için sıkıntı oluyor fakat dikkat etmekte fayda var yoksa modlar kızabiliyor.

Ü

Üye silindi 38107

Dürüst bir şekilde konuşmak gerekirse pisişik vampir olayı hiç inandırıcı gelmiyor fakat konuya hiç hakim değili yanılıyor olma ihtimalim var.

yani diyelim ki Lviv angales bir pisişik vampir gelip benim enerjimi emdi,tamam güzel fakat Lviv angeles bundan ne elde etmiş oluyor?

Öğrendiğim kadarıyla onların aurasında bir takım bozukluklar oluyor doğuştan. Bu nedenle kendi enerjisini üretemediği için auradan çıkan bir takım uzuvlar yardımıyla başkalarının auralarına saldırıyorlar. Tabi bu bilinçli yapılan birşey değil herkeste istem dışı bir olayda olabiliyor.

gamze5

Kayıtlı Üye

öncelikle sorduğun sorular çok mantıklı sorularına geçeyim istersen sonuçta herkes özgür neye inanmak isterse ona inanır pişisik vampirde aynı vc17 virüsü taşıyan kan emici vampirlerin özelliğine sahiptir bu özellik şudur ki bunu istemsiz yaparlar yani bir amaç yoktur karşısındaki insnaların genellikle sorunlarını dinlerler onlardan biri gibi görünürler ve enerjilerini emerler emme olayında şu hslerini hissedersiniz baş ağrısı yorgunluk halszlik gibi durumlar vardır pişisik vampirler bu olayı farkında olmadan yaparlar ve bir tedavisi yoktur hayatları boyunca bu şekilde yaşamak zorundadırlar biz pişisik vampir olup olmadıgımızı nerden anlayabiliriz ? ona gelelim öncelikle bir test aşaması vardır bu testte 21/25 doğrusu olan çok bariz pişisik vampirdir mesela ben bir pişisik vampirim birçok testler yaptım ama sonuç yine aynı ve sana inanman için tek birşey söyleyeceğim nasıl vampirler kana susayıp farkında olmadan insanların kanını emiyorsa pişisiklerde öyle farkında olmadan yapıyorlar ama tehlikelidirler ...herhangi amaçları yoktur sadece beslenme amaçlı yapıyorlar

Ü

Üye silindi 38107

öncelikle sorduğun sorular çok mantıklı sorularına geçeyim istersen sonuçta herkes özgür neye inanmak isterse ona inanır pişisik vampirde aynı vc17 virüsü taşıyan kan emici vampirlerin özelliğine sahiptir bu özellik şudur ki bunu istemsiz yaparlar yani bir amaç yoktur karşısındaki insnaların genellikle sorunlarını dinlerler onlardan biri gibi görünürler ve enerjilerini emerler emme olayında şu hslerini hissedersiniz baş ağrısı yorgunluk halszlik gibi durumlar vardır pişisik vampirler bu olayı farkında olmadan yaparlar ve bir tedavisi yoktur hayatları boyunca bu şekilde yaşamak zorundadırlar biz pişisik vampir olup olmadıgımızı nerden anlayabiliriz ? ona gelelim öncelikle bir test aşaması vardır bu testte 21/25 doğrusu olan çok bariz pişisik vampirdir mesela ben bir pişisik vampirim birçok testler yaptım ama sonuç yine aynı ve sana inanman için tek birşey söyleyeceğim nasıl vampirler kana susayıp farkında olmadan insanların kanını emiyorsa pişisiklerde öyle farkında olmadan yapıyorlar ama tehlikelidirler ...herhangi amaçları yoktur sadece beslenme amaçlı yapıyorlar
O testlere fazla inanma derim ben. Çünkü her insanın yapısı farklıdır bir iki testle bu işin olabileceğini zannetmiyorum. Bunun için belli bir yöntem yok sanıyorum ama auranızı gözlemlemeniz veya günlük hayatta insanların sizin yanınızda nasıl davrandıklarına bakmanız yardımcı olabilir bu konuda.

gamze5

Kayıtlı Üye
Öğrendiğim kadarıyla onların aurasında bir takım bozukluklar oluyor doğuştan. Bu nedenle kendi enerjisini üretemediği için auradan çıkan bir takım uzuvlar yardımıyla başkalarının auralarına saldırıyorlar. Tabi bu bilinçli yapılan birşey değil herkeste istem dışı bir olayda olabiliyor.

evet istemdışı gerçekleşiyor ve mesela bende de var bunu 2 hafta önce testler sonucunda öğrendim ilk önce bende inanmak istemedim saçma geldi ama daha fazla bilgi sahibi oldugumda inanmaya başladım gerçektende farkında bile olamıyorsun öyle anlatayım size ve biz pisişik vampir olarak çok az uyuruz enerji emdiğimiz için

Ü

Üye silindi 38107

evet istemdışı gerçekleşiyor ve mesela bende de var bunu 2 hafta önce testler sonucunda öğrendim ilk önce bende inanmak istemedim saçma geldi ama daha fazla bilgi sahibi oldugumda inanmaya başladım gerçektende farkında bile olamıyorsun öyle anlatayım size ve biz pisişik vampir olarak çok az uyuruz enerji emdiğimiz için
Çok az uyuma olayı her psişik vampir de olmazki bu sizin bünyenizde olan birşey bence

gamze5

Kayıtlı Üye
O testlere fazla inanma derim ben. Çünkü her insanın yapısı farklıdır bir iki testle bu işin olabileceğini zannetmiyorum. Bunun için belli bir yöntem yok sanıyorum ama auranızı gözlemlemeniz veya günlük hayatta insanların sizin yanınızda nasıl davrandıklarına bakmanız yardımcı olabilir bu konuda.

evet katılıyorum sadece testlerler olmuyor coğu zaman karşımdaki kişinin hareketlerinde değişiklik farkettiğim olmuştur

gamze5

Kayıtlı Üye
Çok az uyuma olayı her psişik vampir de olmazki bu sizin bünyenizde olan birşey bence

doğru söylüyorsunuz birkaç hafta daha kendimi gözlemleyip öyle karar vermeliyim coğu belirtiler zaten oluyor ama olmakta istemiyorum açıkcası tedavisi yok sonuçta

Ü

Üye silindi 38107

Bunun hakkında bir kitap var New Age yayınlarının ''Enerjimizi Çeken İnsanlar '' Joe H. Slate, Ph. D. tavsiye ederim

gamze5

Kayıtlı Üye
teşekkürler bulabilirsem alırım..

lviv angeles

Kayıtlı Üye

Seni daha iyi okuyabilmek için Love Song.:D :)

gamze5

Kayıtlı Üye
örnek vermek istedi galiba
icon_biggrin.gif

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Anlatılanlara göre bendede var belirli özellikler ama karşımdaki insanla konuşurken daha çok o hareketli oluyor o eğleniyor ve ben daha sakin kalıyorum. Ne olduğuna anlam getiremiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?