Chat Özelliği

Vampir Poe

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar :) Foruma daha yeni üye oldum, gerçekten çok güzel bir forum ama kendimce bir eksikliği belirtmek isterim... Forumda bir chat yani sohbet kutusu olsa gerçekten çok iyi olur. Eğer böyle bir şey mümkünse ve yapılırsa forumda çoğu kişinin hoşuna gider :) İyi forumlar

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Vardı kaldırıldı. Suistimaller oldu. Teknik sıkıntılar da oldu yazılımsal.

Ori

Kayıtlı Üye
Taa 2010'dan beri bu istek var. :))

Vampir Poe

Kayıtlı Üye
Cevaplarınız için teşekkür ederim :) Bir umut belki tekrar böyle bir şey olur :)

face1

Banlı Kullanıcı
zor ihtimal bu. daha yazdığımız mesajı değiştiremiyoruz, böyle bir şey olabilir mi? hangi sitede böyle bir şey 10 sene eskiden geliyor malesef yönetim.

hopefull06

Kayıtlı Üye
Chat olsa kolay kolay konu açılmaz, herkes sıkıldıkça yazar, sadece günü birlik bilgiler olurdu, onu da yakalayabilirsek tabi.. Bu sitenin arşivi gayet geniş ve güzel.. Hiç birşey yapamasanız açıp okuyun, sonuçta okuduğunuz konuya inancınız yada ilginiz olmasa bile enazından bilgi sahibi oluyorsunuz.. Keyifhanede açılan konularda eğlenceli :)

Rapİ

Kayıtlı Üye
Chat olsa kolay kolay konu açılmaz, herkes sıkıldıkça yazar, sadece günü birlik bilgiler olurdu, onu da yakalayabilirsek tabi.. Bu sitenin arşivi gayet geniş ve güzel.. Hiç birşey yapamasanız açıp okuyun, sonuçta okuduğunuz konuya inancınız yada ilginiz olmasa bile enazından bilgi sahibi oluyorsunuz.. Keyifhanede açılan konularda eğlenceli :)

Çok güzel bir arşiv ,evet.Kesinlikle katılıyorum.
İlk defa rastladığım bilgilerle karşılaşıyorum,bu da mutlu ediyor.
Orjinalitesi olan bir site olduğunu düşünüyorum.
Forum oyunları,rutin tekrar eden karmakarışık konu kirliliğinden ziyade,özverili seçimlere ait konular var.
Emeği geçenlere şükranlar.
Bu özgünlüğünü kaybetmemesi dileğiyle.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
zor ihtimal bu. daha yazdığımız mesajı değiştiremiyoruz, böyle bir şey olabilir mi? hangi sitede böyle bir şey 10 sene eskiden geliyor malesef yönetim.

Bilginiz olsun diye söylüyorum, mesaj değiştirme özelliğinin olmama sebebi üyeleri bir şeyi yayınlamadan önce tekrar tekrar kontrol etmeye ve düşünmeye sevk etmektir (buna imla da dahil).Hani dışarıda her ağzı olan konuşuyor,düşünmeden konuşuyor ya işte burada bunun olmaması için.Belki fark etmemiş olabilirsiniz burası sıradan bir forum sitesi değil.

Vampir Poe

Kayıtlı Üye
Ne yalan söyleyeyim yorumları okuyunca bende istediğimden vazgeçtim. :)

Keira

Moderator
Bu konu daha öncede açıldı ve olmama sebepleri uzun uzun yazıldı. Lütfen forumu araştırmadan konu açmamaya özen gösterelim.