Gördüm inanılmaz bir korkuydu

fako

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben evde tek başıma kalma korkusunu yeni yeni atlatan biriyim ve bir senedir yanlız kalıyorum hiç bir sorun yoktu ve yatağımda durup dururken gözlerimi açtım gözlerimi haliyle yeni açtığım için bulanık çapaklıydı ve bir anda her yeri bulanık görmeye başladım yemin ediyorum her yerim tüylerim diken diken oldu vücudumdakı kanın akışını hissetim o anda yazarken bile hala etkisindeyim ufak bir ses duydum alt kattan köpeğimdir dedim sonra merdivenlere geldi ses sonra bir anda odamın kapısında bitti ses daha gelecek gibi hissetim ve o anda iğrenç ve tiz bir sesle sanki titreme gibi bulanık şekilde görmem arttı artık tamamen bulanık görüyordum her yeri ve tiz bir ses aslında tiz değilde böyle zzzzzzz şekilinde titremeler arttı ve o an tüylerim diken diken oldu ense bölgemden kafamın arkak kısmı ensemden aşağıya belime kadar soğukluk ve kasılma karıncalanma yaşadım ufak bir şey gördüm görmedim anlık bir süliet gördüm yazamıyorum bile ellerim hala titriyor anlatırken ve düşündüğümde bile her yerim kasılıyo o an yatağıma kasılıp kaldım gözlerimi kapadım ve allah lın adını zikretmeye başladım allah allah allah allah edasında sonra sübhaneke duğasını okdum ve o anda o ses azalıp gitti ve vücudumdaki yanma ürperme azaldı sonra uyandım lütfen ben daha öncelerde açtığım konularda hiç bu kadar korkmamıştım ama bu konu gerçekten gerçek nasıl izah etceğimi bile bilmiyorum çok kötüyüm lütfen yani anlatamıyorum durmadan tedirginim kaç saatir yalvarıyorum bi yardımcı olun bir fikir verin etkisinden kurtulamıyorum gördüğüm yaşadığım neydi telafisi ne bu günde oruçlu değildim normalde tutarım 2 gündür ara vermiştim dün tuttum bu günde tutmadım ve pisim acaba ondanmı bilmiyorum genelde hiç pis olmam ama ilkkez bu gün oldu inandığınız verya düşündüğünüz tanrınız tanrıçanız inancınız aşkına yalvarıyorum yardım edin bir fikir verin şuana kadar kime ne desem geçer kabus görmüşsün diyecek her şeye öyle diyorlar ama çok farklı iliklerime kadar hissetim bir kaç aydır ne ilaç kullanıyorum ne herhangi bri bağımlılık yapıcak madde kullanıyorum film gibi oldu hayatım belalar üzerine bela forumda uzun bir süredir varım önceleri ziyaretçi olaraktı sonrasında üye oldum belki en ufak şekilde bir şekilde beni anlayan vardır ve yemin ediyorum inançlarınız aşkına bir yardım edin bana vücudum hala titreyip soğuyor korkuyorum

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Önce soğuk bir duş alın, kendinizi tuzla hafif ovarak. Bir sakinleşin ve enerjinizi dengeleyin. Bu ilk iş.
Sonra evde buhur yapın bu hem düşüncesel olarak ortaya çıkan şiddetli negatif enerjiyi dağıtmanıza hem de rahatlamanıza neden olur. Anlattığınız durum uyku uyanıklık esnasında oluşan bir durum da olabilir, belki de varlıksal enerjisel bir durumdur. Bu yazılanlarla sonuca varılamaz. Her anınıza bakım da yapamayacağımız için önce sakin olun. Diyelim ki varlıksal bir durum, anlattıklarınız kadarıyla ciddi bir durum da yok zaten. O sebeple tekrar olursa, farklılık olursa öyle değerlendirelim. Dediğim gibi sizin için şuan önemli olan en büyük mesele kendi enerji dengenizi düzenlemek ve evde oluşan negatifliği dağıtmaya yardımcı olan şeyleri yapmaktır.

ardel

Kayıtlı Üye
gusül (boy ablest alın ) kesinlikle ondan olmuştur Ayetel kürsi felak nas okunyun görüceksiniz sorun kalmıyacaktır

fako

Kayıtlı Üye
ses kapıya yaklaştığında gözlerimi otomatikman ürpertiyle açtım ve o anda her yerim kasıldı ve bir şeyi atlamışım alnımın üstünde 6cm uzunluğunda biraz kahve rengi ile sarı karışımı bir renkte saç buldum evime 2 haftadır kimse gelmiyor toplam 2 adet buldum bu saçtan biri alnımın üstüne diğeri yastığımda ve benim saçlarım siyahtır tamamen siyah şuanda korkum biraz dindi hala etkisindeyim

Buhur nedir nasıl yapılır yararlanabileceğim bir link varmı

ardel

Kayıtlı Üye
Allahın adını anmaya başlayınca ve sübhaneke duasını okuyunca geçti diyorsunuz aslında kendi sorunuza cevabınızı vermişsiniz sizi gerçekte kurtrıcak tek şey Allaha sığınmaktır Ayetelkürsi özellikle anlamını düşünerek okuyun içten gelerek görüceksiniz sonuçlarını.Başka şeylerle uğraşmanın size faydası olmıyacaktır.

fako

Kayıtlı Üye
Herkese teşekkürler elimden gelen tek şey Allaha sığınmak oldu içim ferahlıyor günden güne sadece her uyandığımda ilk bir üç dakika boyunca cızırtılar duyuyorum o kadar