Melek kartları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ansolo

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese selam, dün melek kartları aldım. Onlarla ne tür çalışmalar yapabilirim? Rehber olarak kullanıldığını biliyorum fakat bunun dışında bildikleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim :)

Admin notu: Konuları ilgili bölüme açınız. Tüm sorularınız sorular bölümüne açılmalıdır.

Ansolo

Kayıtlı Üye
Aslında bu soruda sorulmuştu :) Melek kartları içinde hep olumlu kartlar olan bir olumlama destesi. Mesela soru sorun elinizi kartların üstünde gezdirin gözünüz kapalı olsun avcunuzda bir akım bir sıcaklık olan kartı seçin. O sizin sorunuzun yanıtı. Bunun dışında elinizden fırlayan ısrarla karşınıza çıkan kartlarda size bir mesajdır. Kartları tek tek avcunuza alın enerjinizi verin. Üç kart şeklinde açıp geçmiş şimdi gelecek şeklinde yorumlamakta mümkün. İlla orda yazan mesajada saplanıp kalmayın size ne çağrıştırdığı daha önemli. Hayırlı olsun kartlarınız sevgiyle kullanın.
Çok aradım ama bulamadım değişik birşey o yüzden açtım. Teşekkür ederim :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Muhtemelen bu konuda taşınacak.Sevgili Ansolo melek kartları ve meleklerle ilgili forumda yeterince aktif konu bulunmakta.Sorularınızı bu konuların altına ekleyerek yöneltebilirsiniz hem de konu güncellenmiş olur.
Hem Doreen Virtue Aşk melekleri ,Baş melek kartları hem de Beki İkala melek kartlarım var.Üç destede aynı şekilde çalışıyorum.Desteyi elime alıp bir kez hafifçe vurup enerjisini temizledikten sonra karıştırıyorum.Sorumu yöneltip Beki'nin destesinde içimden geleni,Doreen aşk meleklerinde destenin en üstünde kalanı çekiyorum.Daha detaylı isterseniz 3 kart ta açabilirsiniz.Önce resimleri inceleyin sonra içinize gelen rehberliği dinleyin,halâ emin değilseniz kitapçığı okuyun.Birde karıştırırken herkesin hayrına ve başmelek Mikail ile egonuzun uzak kalmasını isteyin.Mutlaka Allah'ın izniyle meleklerden rehberlik almayı isteyin.Allah izin vermez ise melekler hiçbir şey yapamaz bunu atlamamak gerek.Allah a şükredip,meleklerede teşekkür edin.

Ansolo

Kayıtlı Üye
Muhtemelen bu konuda taşınacak.Sevgili Ansolo melek kartları ve meleklerle ilgili forumda yeterince aktif konu bulunmakta.Sorularınızı bu konuların altına ekleyerek yöneltebilirsiniz hem de konu güncellenmiş olur.
Hem Doreen Virtue Aşk melekleri ,Baş melek kartları hem de Beki İkala melek kartlarım var.Üç destede aynı şekilde çalışıyorum.Desteyi elime alıp bir kez hafifçe vurup enerjisini temizledikten sonra karıştırıyorum.Sorumu yöneltip Beki'nin destesinde içimden geleni,Doreen aşk meleklerinde destenin en üstünde kalanı çekiyorum.Daha detaylı isterseniz 3 kart ta açabilirsiniz.Önce resimleri inceleyin sonra içinize gelen rehberliği dinleyin,halâ emin değilseniz kitapçığı okuyun.Birde karıştırırken herkesin hayrına ve başmelek Mikail ile egonuzun uzak kalmasını isteyin.Mutlaka Allah'ın izniyle meleklerden rehberlik almayı isteyin.Allah izin vermez ise melekler hiçbir şey yapamaz bunu atlamamak gerek.Allah a şükredip,meleklerede teşekkür edin.
Son kısmı eklemeniz iyi olmuş o konuyu atlıyordum ben. Teşekkürler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...