anneme büyü yapılmış olabilirmi? yapıldıysa nasıl bozarım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pinkstar73

Kayıtlı Üye
anneme büyü yapıldığını düşünüyorum nedenini anlatıyım annem ben doğunca ben bakmam demiş ve beni anneannemle dedeme vermiş annem babamla evlendiğinden itibaren babamın süt annesiyle kalıyordu (anneannem kadın için bar karısı ve cadı derdi) evlendiklerinde yeni ev allıcaz diye dedemden baya yüklü para almış tabi bunların hepsini o süt anne karısına yedirmiş anneannem tam bir Müslümandı ama oda benim gibi din ayrımı yapmazdı hatta altan altan türk şamanlık inaçınada balıydı bir kere annem bizde kalmaya gelmişti anneannem onun çamaşırlarını yıkarken sutyeninde muskaya benzer bir büyü bulmuştu (muhtemelen kendine ballama büyüsü gibi bişi) annemde kızıp bağırıp gitmişti anneannemde bana güçlü bir büyü yapıldığını söylemişti 3 yıl öncesine kadar annem hala babamdan boşanmasına ve babamın ölmesine rağmen süt anne karısının yanında yaşıyordu o ölünce annem kurtuldu diye düşünüyorduk sonra başka bir kadınla kocasının yanında yaşamaya başladı (kadının adını hatırlamıyorum) annem güya dedem ve anneannemle barıştı sonra anneannem ona giysiler felan aldı dedemde ona akılı telefon aldı sonra annem taşınacam deyip dedem ve anneannemden yüklü miktarda para aldı 1 ay sonra geldi üstünde aynı kıyafetler akılı telefonu satmış( bozuktu tamire verdim dedi 3 yıldır hala tamirde ) sonra annemin parasını yiyip annemi kovdular anneannem ölünce annem miras peşinde koştu dedem vermeyince dedemden 300.000 bin lira tazminat aldı (önceden 500.000 istemişti) ve o para dedemin benim için biriktirdiği üniversite parasıydı sonra o parayla bir konfeksiyona ortak oldu... sonra tahmin edin ne oldu annemin parasını yediler parası kalmayınca kasadan para çaldı diye işten kovdular ( 100 de 100 eminim kasadan para çalmıştır... bir kere anneannemin altınlarını çalıp satıp süt anne karısına yedirmişti.) şimdi de ülkü diye bi kadın ve kadının kocasıyla yaşıyor maliyeden emekli olduğu için hem kendi maaşını hem babam ölünce bana kalan parayı alıyor tahmin edin ne yapıyor o kadına yediriyor beni her aradığında kontörü yok eve her geldiğinde üstü başı dökülüyor dedeme kin duyuyor ertesi gün manevi ablamı arayıp benim için babamla aramızı açan o diyor allah bilir ya ne kadar çok onları barıştırmayı denedim arkamdan bana yalancı paragöz sürekli babasının parasını istiyor diyor eve gelince bana aşkım cicim kuzum diyor .. sürekli baba parası isteme olayı da şu normalde o para benim hakkım ama 18 yaşında olmadım için çekemiyorum yaklaşık bir yıl önce anneme bana özel ihtiyaçlarım için maaşımdan 50 lira versene dedim hala bunun tantanasını yapıyor bide anneannemin bana bıraktığı ev için o evi almanın bir yolunu bulacam satıp parasını çatır çatır yiyecem diyor benim manevi ablam ona demişki ''o kızının hakkı o eve dokunamazsın'' annemde şöyle demiş ''kızımın olan benimdir'' ben anneme gerçekten güçlü bir büyü yapıldığını ve bunun etkisinin hala sürdüğünü düşünüyorum ne yapmalıyım????????????? bir insan kesinlikle bu kadar cani bu kadar paragöz bu kadar yalancı olamaz

Admin notu: Konuları ilgili bölüme açınız. Tüm sorularınız sorular bölümüne açılmalıdır.

Ori

Kayıtlı Üye
Allah sabır versin öncelikle. Annenizin nasıl bu kadar aşırı sorumsuz biri olduğuna anlam veremedim. Annenizin evlenmeden önceki hali nasıldı peki önce bunu bir öğrenmeniz gerekli. Neneniz ve dedeniz bu konuda neler söyledi sizinle hiç konuşuyorlar mıydı bu konuyu. Bundan önceki hayatlarını ve neler yaptıklarını anlatıyorlar mıydı? Belki psikolojisi bozuktur ama şu muska olayı aklıma gelince neneniz neden önlem almamış diye sormadan geçemeyeceğim.

pinkstar73

Kayıtlı Üye
Allah sabır versin öncelikle. Annenizin nasıl bu kadar aşırı sorumsuz biri olduğuna anlam veremedim. Annenizin evlenmeden önceki hali nasıldı peki önce bunu bir öğrenmeniz gerekli. Neneniz ve dedeniz bu konuda neler söyledi sizinle hiç konuşuyorlar mıydı bu konuyu. Bundan önceki hayatlarını ve neler yaptıklarını anlatıyorlar mıydı? Belki psikolojisi bozuktur ama şu muska olayı aklıma gelince neneniz neden önlem almamış diye sormadan geçemeyeceğim.
küçükken annem daha iyiymiş uslu bir kızmış sonra yanış arkadaşlar edinip sigaraya başlamış ama genel olarak uslu sakin bir kızmış genelde diyorum çünkü bir gün anneanneme okullu bırakacam kocaya kaçıcam demiş anneannemde oklavayı kafasında kırmış :D :D :D anneannemin önem almama nedenini sorardım ama dediğim gibi rahmetli oldu. ama annem ve babam süt anne olayını baya bi saklamışlar anneannem ve dede onları yeni ve taşındılar diye biliyormuş herhalde anneanne bu yüzden önlem almadı çünkü anneme güveniyordu... sanırım

kıvep

Banlı Kullanıcı
"Süt anne karısı" lafını anlamadım ben. Tanımadığınız etmediğiniz insan, kötü gözle negatif yaklaşımlarda bulunmak, negatifliği sizde çeker. Hem süt annelik bir makamdır. Peygamberinde süt a nesi vardır. Bebeğe ilk kanı ilk canı veren annesütünün hakkı ödenmez, annen kendi süt annesinin yanında durarak ona hakkını ödemiş olabilir. Kanbağı olmasada bize bakan yetiştiren insanlarda hak bulunur. Zaten hakkı rahmetine kavuşmuş süt annesi, olayların onunla devam ettiğini sanmıyorum. Daha sonra bir sürü olay yaşamışsınız, bu dünyada nedensiz çok kötülük yaşanır. Birisini suçlamak kötü enerjileri daha çok üstünüze çeker, öncelikle sakin olun.

Miras para konusunu özelden yazıcağım. Hak hukuk var korkmayın, anneniz bile sizin malınızı gasp edemez.

pinkstar73

Kayıtlı Üye
"Süt anne karısı" lafını anlamadım ben. Tanımadığınız etmediğiniz insan, kötü gözle negatif yaklaşımlarda bulunmak, negatifliği sizde çeker. Hem süt annelik bir makamdır. Peygamberinde süt a nesi vardır. Bebeğe ilk kanı ilk canı veren annesütünün hakkı ödenmez, annen kendi süt annesinin yanında durarak ona hakkını ödemiş olabilir. Kanbağı olmasada bize bakan yetiştiren insanlarda hak bulunur. Zaten hakkı rahmetine kavuşmuş süt annesi, olayların onunla devam ettiğini sanmıyorum. Daha sonra bir sürü olay yaşamışsınız, bu dünyada nedensiz çok kötülük yaşanır. Birisini suçlamak kötü enerjileri daha çok üstünüze çeker, öncelikle sakin olun.

Miras para konusunu özelden yazıcağım. Hak hukuk var korkmayın, anneniz bile sizin malınızı gasp edemez.

yanlış anlamayın süt anne karısı lafını hep anneannem söylerdi dilime takılmış süt annelik hakkında haklı bir yazı yazmışsınız ama benim demek istediğim o değil herkes süt verebilir ama benim sorunum başka yani o kadın hep oğullarına annemi dövdürtüyordu bu yüzden aklıma geldikçe sinirleniyorum bide anneme büyü yapıp bizde ayırdığı düşüncesi annemin zihniyle duygularıyla oynadığı düşüncesi... en basit tabirle sinir oluyorum lütfen yardım büyü nasıl kaldırabilirim bilmiyorum bu yüzden buraya yazdım çünkü öyle tanıdık bir hoca helan yok sitedeki cadılar yardım edebilir diye düşündüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...