Tesadüf mü, yoksa?

finda

Kayıtlı Üye
Sevgilimle birkaç gündür görüşmüyorduk yani ne o arıyor ne de ben arıyordum, uzun zamandır da yüzyüze gelmemiştik ortada hiçbir neden yokken. Ben bu esnada hep neden arayıp sormuyor merak etmiyor diye düşünüyordum (kendimde hiç suç aramayarak ). Ardından bu düşüncelerle okul işleri için dışarı çıktım, aklımın bi köşesinde yine bu konular vardı. Otobüse bindiğimde sevgilimin parfüm kokusunu duydum adeta yanımdan geçip gitmiş gibi çok net bir şekilde, şaşırdım hatta otobüste mi diye bakındım ama sadece kokusunu duydum. Sonra başka birinin parfümüdür diye düşünüp önemsemedim.

Sonra otobüsten inip daha önce sevgilimle gittiğimiz bir yere girdim, önemli bir ayrıntı mı bilemiyorum ama o yerden haberdar olmama da kendisi neden olmuştu. Her neyse, oraya adımımı atmamla karşımda sevgilimi arkası dönük bi şekilde görmem bir oldu, şaşırdım kaldım, bi süre beni fark etmesini bekledim, o da beni görünce bi an afallayıp gülümsedi sarıldık. Tesadüf deyip geçtik ikimiz de ama bana pek tesadüf gibi gelmedi o andan beri. Otobüste kokusunu duyup ardından hiç birbirimizden haberdar değilken aynı yerde karşılaşmamız sadece tesadüf müdür yoksa ortada daha farklı telepatik bir durum var mıdır acaba?

Rapİ

Kayıtlı Üye
Tesadüf açıklayamadığımız olaylara taktığımız isimdir.
Bilinçaltınız yönlendirici olmuş olabilir.Eğer aynı kuvvetteki duygu ve düşünce karşınızdaki için de geçerli ise.Ki görünüşe göre öyle:))