Varlık musallatı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Herkeze merhabalar.

Varlık musallatından kurtulmanın yolu başka bir varlıktan yardım almaylamı çözülür ?

yare-i yarim

Moderator
İş
daha detaylı anlatabilirsiniz :)
Sorum gayet açık aslında varlık musallatı durumlarında kişi bu durumdan nasıl kurtuluyor? Yani burada mağdur kişi majisyene başvurduğu zaman majisyen kişi onu bu durumdan kurtarmak için neler yapıyor özet olarak ? Yani o kişiyi musalattan kurtarmak için başka bir varlık tarafından korunmasını mı sağlıyor ?

Umarım anlatabilmişimdir.

Love Song

Banlı Kullanıcı
Pek çok yolu vardır,başka bir varlıktan yardım alarak çözülebilir fakat tek çözüm bu değildir.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Ya görünmez yapılır, musallat onu göremez ölü enerji kabul eder
Yada kişiye musallatın zıtlığı verilir. Yani varlık zıtlığının yanına yaklaşamaz rahatsız olur
Yani ya insana uygulanır yada insan aracılığıyla varlığın kendisine. Musallat olunan insan varlıkla bağ görevide görür. İnsanın aracılıgıyla varlığa saldırılıp zarar verilebilir.
Ama genel olarak şu bahsettiğim ilk iki yol kullanılıt onun içinde diğer varlıklardan yardım çok gerekli değil.

yare-i yarim

Moderator
İş
Pembe kuvars,love song ve kivep hepinize cevaplarınız için çok teşekkür ederim Allah razı olsun.

PEMBE KUVARS : Benlik bir durum yok şükürler olsun,bir arkadaşım musallat durumu yaşıyor da o yüzden bu kısmı bir sorma gereği duydum.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Sevgili Yare i Yarim öncelikle sizlik bir durum olmamasına sevinmekle birlikte,varlık musallatının bir başka varlıkla giderileceğini zannetmemekteyim.Tabiki çözümü yani işlemi yapan şahısın kim olduğu önemli sanırım.İlacı verecek olan doktorun önemi büyük.Bu durumu yaşayan kişiyede geçmiş olsun, dilerim kısa zamanda şifa bulsun.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Herkeze merhabalar.

Varlık musallatından kurtulmanın yolu başka bir varlıktan yardım almaylamı çözülür ?
Musallat olan varlığa, musallat nedenine ve musallat türüne göre değişir.
- Genel olarak bir başka varlık/varlıklar kullanılır. Ben dahil tanıdığım bir çok kişinin bu yöntemi kullandığını bilirim.
- Allah'a havale edilir. Bunu dalga mahiyetinde asla yazmıyorum. Zira ''Allah'a havale etmek'' günümüzde artık çare kalınmamış da öylesine söylenmiş bir söze dönüştü halk arasında. Bu havale etmek durumu dualar, zikirler ve hazırlanan dualı yazılarla ve yöntemlerle oluyor.

Bunun dışında da yöntemler var ama geneli parazit varlıklar için işe yarayabilecek yöntemler. Ciddi bir musallat meselesinde yukarıdakiler dışında çok affedersiniz yaptıklarınız o varlığa vız gelir tırıs gider zarar gören yine kişinin kendisi olur.

Varlıkların devreye girdiği durumları bazı insanlar çok basite indirgiyor, çok lay lay lom sanıyor ben bunu anlamıyorum. Anlayamayacağım da insanın bu kibrini mi desem, cehaletinin sınırsızlığını mı desem bilmiyorum.. Bir kere o varlıkların insana saldırma ve musallat olma yetkisi olabileceğini bile hiç düşünmüyorlar veya sanırım bilmiyorlar en basit anlamda.

Prunin

Banlı Kullanıcı
Gece Aynaya Çıplak Bakmak Gibi :D Şaka Yaptım Tamam Vurmayın.

Rapİ

Kayıtlı Üye
Ergenlik ya da gençliğin ilk dönemlerinde daha açık olunuyor .
Kişisel temizlik,duanın manevi enerjisi,zihinde o varlığa odaklanmama,algı kapılarını korku ve endişe ile aralamama önemlidir.

yare-i yarim

Moderator
İş
Musallat olan varlığa, musallat nedenine ve musallat türüne göre değişir.
- Genel olarak bir başka varlık/varlıklar kullanılır. Ben dahil tanıdığım bir çok kişinin bu yöntemi kullandığını bilirim.
- Allah'a havale edilir. Bunu dalga mahiyetinde asla yazmıyorum. Zira ''Allah'a havale etmek'' günümüzde artık çare kalınmamış da öylesine söylenmiş bir söze dönüştü halk arasında. Bu havale etmek durumu dualar, zikirler ve hazırlanan dualı yazılarla ve yöntemlerle oluyor.

Bunun dışında da yöntemler var ama geneli parazit varlıklar için işe yarayabilecek yöntemler. Ciddi bir musallat meselesinde yukarıdakiler dışında çok affedersiniz yaptıklarınız o varlığa vız gelir tırıs gider zarar gören yine kişinin kendisi olur.

Varlıkların devreye girdiği durumları bazı insanlar çok basite indirgiyor, çok lay lay lom sanıyor ben bunu anlamıyorum. Anlayamayacağım da insanın bu kibrini mi desem, cehaletinin sınırsızlığını mı desem bilmiyorum.. Bir kere o varlıkların insana saldırma ve musallat olma yetkisi olabileceğini bile hiç düşünmüyorlar veya sanırım bilmiyorlar en basit anlamda.
Öncelikle cevabınız için teşekkür ediyorum chillout.

Son satırlarda yazdıklarınızı benim için mi dediniz bilemiyorum ama biraz üzerime alındım bu sebeple bir açıklama yapmak gereği duyuyorum.
Varlıkların devreye girdiği durumları hafife almıyorum eğer bu sorumda öyle birşey algıladıysanız bunu belirteyim,böyle bir soru sormamın sebebi ise korunmalara dair bazen semboller kullanılıyor bazen tılsımlar vb. bunların mahiyetini anlayabilmek için sordum bu kullanılanların kendi başına bir işlevi mi var yoksa devrede varlıksal bir korumamı söz konusu bunu tam anlayamadım bu sebeten böyle bir soru sormuştum

ruban

Kayıtlı Üye
Tılsımlar ayetler vs yazan kaleme göre değişir o yazan kişiye tılsım yazma yetkisi verilmiş olması lazım tılsım ve ayet yazdığın zaman onunla ilgili haddim veya tılsımın görevlisi görev alır tılsımın görevine göre çalışır enerji hapis ederek te yazılır ama bu da uzun zamanlı koruma salamaz arkadaşınızın şunu denemesini tavsiye ederim yasin suresiYasin 9.Ayet: Ve cealna mim beyni eydihim seddev ve min halfihim sedden fe ağşeynahum fehum la yubsirûn.
11 kere Hayır hatemiyle birlik yazıp bir tanesini kendi üstünde geri kalanıysa evin farklı yerlerini dagıtsın onu göremicektir sevgiyle ışıkla

ruban

Kayıtlı Üye
Flod olcak Özür dilerim ama 11 adet olcak 11 ayrı kagıta Hayır hatemiyle yazılacak safran mürekebiyle

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Öncelikle cevabınız için teşekkür ediyorum chillout.

Son satırlarda yazdıklarınızı benim için mi dediniz bilemiyorum ama biraz üzerime alındım bu sebeple bir açıklama yapmak gereği duyuyorum.
Varlıkların devreye girdiği durumları hafife almıyorum eğer bu sorumda öyle birşey algıladıysanız bunu belirteyim,böyle bir soru sormamın sebebi ise korunmalara dair bazen semboller kullanılıyor bazen tılsımlar vb. bunların mahiyetini anlayabilmek için sordum bu kullanılanların kendi başına bir işlevi mi var yoksa devrede varlıksal bir korumamı söz konusu bunu tam anlayamadım bu sebeten böyle bir soru sormuştum
Yok yahu sizi kastetmedim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...