5 Gündür Aynı Rüyayı Görüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hayatiiyasaa

Kayıtlı Üye
5 gündür aynı rüyayı görüyorum. Rüyamda dişlerim çok büyüyor ve ağzım kapanmıyor sonrasında ise üstteki dişlerimin hepsi dökülüyor. Ne anlama geldiğini bilen var mı?

drakentyheaphlefuf

Banlı Kullanıcı
İş
Aydınlanmış insan
dişlerinizde bir çürük ya da ağrı var mı ? yakın zamanda diş doktoruna gidecekmisiniz ? :sifone:

moriarty

Kayıtlı Üye
Bi ara ben de surekli ruyamda ust dislerimin dokuldugunu gorurdum. Ama internetteki yorumlara bakmani hic tavsiye etmiyorum cunku aileden birinin vefati falan yaziyor ama oyle bi sey gerceklesmedi cok sukur.

Ben sadece o donemdeki korkularima ve sıkıntilarima yordum. Yani bu aralar surekli kaygilandigin bi olay varsa bu ruyalarina yansimis olabilir bence.

hayatiiyasaa

Kayıtlı Üye
Sürekli görülen rüyalar da bir mesaj bulunur ve bu mesajı anlama yolunda size yardımcı olan semboller bulunur. Bu sembolleri ve mesajı en iyi siz anlayabilirsiniz.

Rüya görüp, uyandıktan hemen sonra bir kağıt kalem alın ve rüyanızı hatırlayabildiğiniz kadar yazın. (Uyandıktan hemen sonra yazmanız rüyanızı daha çok hatırlamanızı sağlar.)
Rüyalarınızı yazmaya başladıktan sonra incelemeye ve anlamaya çalışın... Bir süre sonra rüyalarınızı anlamlandırmaya başlayabilir ve sürekli görmekte olduğunuz rüyanızda ki mesajı çözebilirsiniz.

Sevgiyle Kalın.. :)

Dediklerinizi zaten yapmıştım yoksa zaten hayatta hatırlamam:) Ama kağıda yazmaktan ziyadr telefona yazıyordum hatırladığım en ince ayrıntısına kadar bakalım hayırlısı:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...