Gölgeler kitabı açil yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pinkstar73

Kayıtlı Üye
Gölgeler kitabı
İçin delikli a4 kağıtlarını iple bağladım ve poşet dosyalı klosöre yapıştırdım önüne yuvarlak içinde pentekram ve anglo sakson dilinde adımı soy adımı ve gölgeler kitabı yazdım olur mu ? :biggrinjester:

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Olmaz dogal malzemeler lazimdir
.Poset dogal degildir.Yaptiginiz dosyadir.

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Kitabın işlevini neye göre kullanacağını belirle derim. Yapım malzemesi önemli ama kullanışlığı bir tık daha önde. Doğal malzemeler kullanarak tekrar yapmanı öneririm ama. :)

pinkstar73

Kayıtlı Üye
Kitabın işlevini neye göre kullanacağını belirle derim. Yapım malzemesi önemli ama kullanışlığı bir tık daha önde. Doğal malzemeler kullanarak tekrar yapmanı öneririm ama. :)
Mesela neler evede kolay bulabileceğim bide uhu doğal mazemeye girmez demi?

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Mesela neler evede kolay bulabileceğim bide uhu doğal mazemeye girmez demi?
Girmez.Marangozdan tahta kitap kapağı,yada deri yada doğal kumaşlardan kitap kapağı yapıp kağıtları delip bir tane ip vardı bir bitkinin lifinden yapılıyordu gri ile yeşil arasındaydı adını unuttum onla bağlayıp monte edebilirsin.Doğal yapıştırcılarda var evde yapabildiğin.

pinkstar73

Kayıtlı Üye
Girmez.Marangozdan tahta kitap kapağı,yada deri yada doğal kumaşlardan kitap kapağı yapıp kağıtları delip bir tane ip vardı bir bitkinin lifinden yapılıyordu gri ile yeşil arasındaydı adını unuttum onla bağlayıp monte edebilirsin.Doğal yapıştırcılarda var evde yapabildiğin.
deriyi nereden bulurum

kıvep

Banlı Kullanıcı
Kitap bu adı üstünde, önemli olan içindeki cümleler her bir harfi yazarken gösterdiğin kararlılık ve enerji, ruhunun sayfalara ne kadar değdiğidir. Malzemdede önemli tabi en kalitelisi en değerli malzeme gerekir.
Standartlar illuminati ile yarışmalı yani :D gümüş bakır alaşımlı yapraklar, değerli malzemeler vs... tabi değerini içi belirler, malzemesel olarak bakarsak hediyenin değerini dosya kağıdı ve öylesine bağlanmış ip belirlemez.

pinkstar73

Kayıtlı Üye
Kitap bu adı üstünde, önemli olan içindeki cümleler her bir harfi yazarken gösterdiğin kararlılık ve enerji, ruhunun sayfalara ne kadar değdiğidir. Malzemdede önemli tabi en kalitelisi en değerli malzeme gerekir.
Standartlar illuminati ile yarışmalı yani :D gümüş bakır alaşımlı yapraklar, değerli malzemeler vs... tabi değerini içi belirler, malzemesel olarak bakarsak hediyenin değerini dosya kağıdı ve öylesine bağlanmış ip belirlemez.
. Yaptığım kitab olmuşmudur yani

kıvep

Banlı Kullanıcı
pinks308171' Alıntı:
. Yaptığım kitab olmuşmudur yani

Ben illuminati standartrı diyorum, sen kağıdı dosyaya bağladım diyorsun. Olmamıştır yani :D
Biri sana o defteri hediye etse kabul edermisin? Kendine günlük yazıyorsan istediğini yap makul ama gölgeler kitabı diyorsan başka birşey :D

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Gölgeler kitabı bildiğim kadarıyla bir cadı kitabıydı.Yani bir cadının gereksinim duyduğu malzemeler ,büyüler,cadılığa ait herşey bu kitapta toplanırdı.Siz bu amaçlamı kullanacaksınız?Ya da isim bu ama içerik farklımı olucak?Benim aklıma saman kağıt geldi,biraz kalınca yaprağı hafiften kirli sarı rengi olan hani.Ya da parşömen kâğıdı ve süsleme yaptıysan yada yapıcaksan doğal mürekkepli kalemler var,eski usul batırılıp yazılanlar bence bunlarla olmalı semboller.

Eirenej

Kayıtlı Üye
Doğal malzemenin çok takılacak bir konu olacağını sanmıyorum majiyi ve enerjiyi dışlamak gibi bir şey oluyor bana göre gölgeler kitabını nasıl isterseniz yapabilirsiniz çünkü gölgeler kitabı maddi olarak kullanmayacaksınız manevi olarak kullanacaksınız maddeye özen gösterip güzel yapmış ve içiniz rahatsa poşet yada plastik kullanabilirsiniz bence hiç bir sorun yok..

pinkstar73

Kayıtlı Üye
B
Gölgeler kitabı bildiğim kadarıyla bir cadı kitabıydı.Yani bir cadının gereksinim duyduğu malzemeler ,büyüler,cadılığa ait herşey bu kitapta toplanırdı.Siz bu amaçlamı kullanacaksınız?Ya da isim bu ama içerik farklımı olucak?Benim aklıma saman kağıt geldi,biraz kalınca yaprağı hafiften kirli sarı rengi olan hani.Ya da parşömen kâğıdı ve süsleme yaptıysan yada yapıcaksan doğal mürekkepli kalemler var,eski usul batırılıp yazılanlar bence bunlarla olmalı semboller.
Evet bu amaçla kullanacağım ritüelleri majileri yazıcam cadı olmak istiyorum yarın eminönüne gittip athame bulmaya calışıcam

Keira

Moderator
Kulllandiginiz malzemelere bakilirsa siz zaten golgeler kitabi hakkinda bir sey okumadan yola cikmissiniz.

Ü

Üye silindi 38107

Keira'ya katılıyorum. Bence öncelikle cadı kavramını tastamam öğrenip forumdaki konuları gözden geçirmelisiniz.

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Kitabı sen nasıl güzel görüyorsan o şekilde hazırla. Doğal malzemeninde yeri çok büyüktür ama kitabı sen kullanacak ve sen yararlanacaksın o yüzden gölgeler kitabı Alice Harikalar Diyarında gibi değilde herkese özel bir kitaptır. sn. kıvep 'inde en yukarıda belirttiği gibi size kötü bir kitap verilse memnun olmazsınız değil mi? Kitabı tekrar yap bence eğer yaptığına deyeceğini düşünüyorsan. :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
B
Evet bu amaçla kullanacağım ritüelleri majileri yazıcam cadı olmak istiyorum yarın eminönüne gittip athame bulmaya calışıcam
Kendinize ait büyüler de olabilir kitapta.Bence zaten bir cadının kitabı sadece kendine ait formüllerden ibaret olmalı.Yani cadı olarak bu seviyede olmalısınız.

Kitap kapağı tasarımının oluşturulması kadar içine dahil edeceğiniz bilgilerde önemli.Böyle bir arşiviniz var mı?
İlk paylaşımınız çok fazla dosya kıvamında gibi geldi,tabi içinizden gelen önemlidir böyle şeylerde ama hem içinizden geleni yapıp hemde biraz daha özenli oluşturabilirsiniz kitabı.Bence aceleye getirmeyin,Gölgeler kitabını ve cadılık kavramını biraz daha araştırın,malzemeleri alternatifleri toplayıp kıyaslayın,nasıl bir kitap Pinkstar için Gölgeler Kitabı olucaktır ?Bu benim Gölgeler Kitabım dediğiniz kitap işte sizin Cadı kitabınızdır.Bunu oluşturma aşamasında hissedeceğinizden eminim.Zira ilk yaptığınız içinize sinmiş olsa kitabı bitirmiş olarak burda paylaşırdınız.Şimdiden kolay gelsin:)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Majisyen olan bir kişi hangi sistem olursa olsun, başka amaç için kullanılmamış ya da manevi Değeri yüksek olan ve kullanmadan önce temizlenen, doğal olan ve amacına uygun bir malzeme kullanmalıdır. Pek çok manevi Değeri yüksek ve uygun malzeme günümüzde ciddi maliyetleri olduğu için pek çok kişi bunları temin etmeye bilir. Bu Tür çalışmalar yapacak arkadaşlar öncelikle ne yaptığını çok iyi öğrenmeli , pratik Çalışmalara geçmeden önce inanç siteminden, yaptığından ve kendinden emin olmalı. Daha sonra pratik Çalışmalara geçmeli. Maalesef bırakın plastik kullanmayı kağıt kullanmak bile artık sakıncalı. Zira kağıtların ham maddesi doğal olsa bile işlenme şekillerinde doğal hiç bir malzeme kullanılmıyor. Gölgeler kitabı ya da arına hangi ismi verirseniz verin, kullanıldığı malzemeler önemli çünkü amaç sadece kayıt tutmak değildir. Altlarda çalışma yaparken açıp onu okuyabilirsiniz. Buda onu sadece kayıt tutmak için olan bir özellikten çıkartır ve altarınızın bir parçası haline getirir. Bu nedenle acele etmeyin, farkındalığını artırmak amacınız olsun zaman içinde zaten içsel rehberliğinizde doğru adımları atarak ilerletebilirsiniz.

pinkstar73

Kayıtlı Üye
Majisyen olan bir kişi hangi sistem olursa olsun, başka amaç için kullanılmamış ya da manevi Değeri yüksek olan ve kullanmadan önce temizlenen, doğal olan ve amacına uygun bir malzeme kullanmalıdır. Pek çok manevi Değeri yüksek ve uygun malzeme günümüzde ciddi maliyetleri olduğu için pek çok kişi bunları temin etmeye bilir. Bu Tür çalışmalar yapacak arkadaşlar öncelikle ne yaptığını çok iyi öğrenmeli , pratik Çalışmalara geçmeden önce inanç siteminden, yaptığından ve kendinden emin olmalı. Daha sonra pratik Çalışmalara geçmeli. Maalesef bırakın plastik kullanmayı kağıt kullanmak bile artık sakıncalı. Zira kağıtların ham maddesi doğal olsa bile işlenme şekillerinde doğal hiç bir malzeme kullanılmıyor. Gölgeler kitabı ya da arına hangi ismi verirseniz verin, kullanıldığı malzemeler önemli çünkü amaç sadece kayıt tutmak değildir. Altlarda çalışma yaparken açıp onu okuyabilirsiniz. Buda onu sadece kayıt tutmak için olan bir özellikten çıkartır ve altarınızın bir parçası haline getirir. Bu nedenle acele etmeyin, farkındalığını artırmak amacınız olsun zaman içinde zaten içsel rehberliğinizde doğru adımları atarak ilerletebilirsiniz.
Bakın bir bilgi birikimim var hergün evde meditasyon yapıyorum psişik yeteneklerden telekinezi ve biokinezi üstünde çalışıyorum ayrıca durugörü ve duruişiti üstünde de çalışıyorum özellikle chi enerjimi çok iyi kullana biliyorum tarihteki inançlar ve mitolojiler hakkında çok fazla bilgiye sahibim yunan roma mısır ve iskandinav mitolojilerini ezbere bilirim müslümanım ama kendimce nedenlerden dolayı mitolojilerde dahil tüm dinilerin doğru olduğuna inanıyorum maji ve ritüeller hakkında baya arştırma yaptım (halada yapıyorum) ve onları bilgisayarımda topladım şimdide kendi gölgeler kitabımı yapmak istiyorum ama doğal mazemeler çok zor bulunuyor ve çok pahalı doğal günlükler 40-50 lira bende evde ne varsa ondan gölgeler kitabı yaptım ama doğal mazemelerden olmağı için içime sinmiyor bana ucuz ve doğal mazemeleri nerden bulucağımı söylerseniz sevinirim bide athame ve bollineyi istanbul içinde nerede bullacağımı söylerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

melezez

Kayıtlı Üye
Gölgeler kitabı
İçin delikli a4 kağıtlarını iple bağladım ve poşet dosyalı klosöre yapıştırdım önüne yuvarlak içinde pentekram ve anglo sakson dilinde adımı soy adımı ve gölgeler kitabı yazdım olur mu ? :biggrinjester:

hayatım da ilk kez böyle bir gölgeler kitabı yapma yöntemi duydum. gerçekten çok pratik, sizin içinde kullanışlı olur aralarına bir şeyler ekleyip çıkarabilirsiniz
ama gölgeler kitabının ruhuna ters. hatta ruhsuz kalır. gerçi bir şeyin dikkat çekmemesini istiyorsan ortada bırak gibi bir söz var evrak defteri biçiminde gölgeler kitabı. ilginç! :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads