çocukluğumdan beri farklı şeyler görüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

irm

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar..büyük ihtimalle 5 yaşımda falanken ablamla uyuyordum gece bir anda uyanıp kapımızın arkasında sandalyeler vardı sürekli dönen bir hani masallarda olur ya prensesler falan gülünç biliyorum ama öyle bir şey gördüm.Gözümü kapatıp açınca da gitmedi hala unutamam.Bundan 2 sene önce Çanakkale de halamların yazlığında oturma odasında otururken kapıdan şeffaf bir adamın geçtiğini gördüm halama söyledim halamlardan önce burada oturanlar da sürekli görüyorlarmış o adamı.Gecen sene de teyzemin evinde kuzenimin bacağının üzerine oturmuş küçük bir şey gördüm çok korktum aynı şeyi evde de gördüm annemin ayağının ucundaydı hatta dans ediyordu birisi bana bu gördüklerimin ne olduğunu açıklayabilir mi bilginiz var mı?

uzumakikamilov

Kayıtlı Üye
hayatımda hiç böyle gizemli olaylar yok. bence bu gizem, gizem olarak kalmalı. gorduklerinizden zarar gormuyorsaniz merakinizi gidermeye çalışmayın, gördüklerinizi bir kılıfa sokmaya çalışmayın. onlarla iletişim kurmaya çalışın mesela. filmlerde özel yeteneklere ulaşanlar ailesine filan bile söylemiyor onları örnek alın.

irm

Kayıtlı Üye
Küçük şeylerin cin olduğunu düşünüyorum ama halamlarda gördüğüm adamın daha farklı bir şey olduğunu düşünüyorum yani ruh olabilir bilmiyorum bu konularda da çok yeniyim daha 5 yaşımda gördüğüm varlık hakkında da hiçbir fikrim yok.

tenebrum

Kayıtlı Üye
ruhların berzah aleminde kendi dertlerıne dusmelerinden,dünyaya ayıracakları herhangi bir zaman dilimi olacagını dusunmuyorum.şehidler ve seckin kullar istisna.form halini almıs bır cin olabilir,onların gercek halini gormeyi insan bunyesi kaldırmaz.korkudan beslenirler,dua ıle kendınızı koruyun.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Ihm tam olarak nedir nesin fesidir bilmiyorum.Hergun kendim hakkimda yeni seyler ogreniyorum.Dans eden yaşlı bir adam yada çok genç bir kiz miydi ve doğa(dag nehir orman)a yakin misiniz?Eger iki soruda evetse peri olabilir.Zarar vermezler.Yakinlasmak icin agac falan ekin onlara dogal malzemelerden yapilmis hediyeler verin.Sizi koruyabilir o derece.Diger varliklar o kuzenin ayaginda anlattigin varlik icin eger hristiyansaniz kiliselere gidin incil okuyun pazar ayinlerine katilin oruc tutun dua edin.Eger devam ederse rahibe ayin oncesi soyliyebilirsin ayin bitince soylemen daha mantikli onlar isini yapar :)

Rapİ

Kayıtlı Üye
Çanakkale tarihi itibari ile nice şehitlerin aziz mekanı.Acaba bununla mı alakalı?

irm

Kayıtlı Üye
Halamların evi eskiden kiliseymiş öyle diyorlar yani oraya yeniden ev yapmışlar bana kilisenin ilk papazları öldüklerinde kiliseye gömülür dediler o gördüğüm adam da o papaz olabilirmiş öyle dediler köyde yaşandı zaten olay Çanakkale Kilitbahir.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Halamların evi eskiden kiliseymiş öyle diyorlar yani oraya yeniden ev yapmışlar bana kilisenin ilk papazları öldüklerinde kiliseye gömülür dediler o gördüğüm adam da o papaz olabilirmiş öyle dediler köyde yaşandı zaten olay Çanakkale Kilitbahir.

Papazsa zaten hic zarar gelmez.Ama kilise yıkıldıysa belki intikam almak isteyebilir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...