Rahatsız ediliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar hepinize iyi forumlar ;
Yaklaşık bir hafta önce kaldığım yerde bir çocuğun bakışları ile ilgili sorun yaşamış korkup ağlamıştım. Kaldığım arkadaşım ile kabus vs görmüştük. O korku ile ağlayıp tüm gün kötü olup birkaç günde çocuğu bende bakışlarım ile rahatsız edip durdum . Sonunda bana bakmayı ve korkunç enerjisini vermeyi kesti. Tatilden döndüm ve eve geldim ilk gece yattım yaklaşık 3 civarı uyandım ve yerimden kalkamıyordum önce bağırdım ama normal bir kara basan gibi sesim çıkmıyordu sonra bu döngüyü kırıp hafiften ses çıkarabildim ve Pagan olmama rağmen islamik , hristiyan ve pagan duaları okudum ben okudukça dilim daha da kitlendi ve dalga geçme , hahaha bak burdayız gibi sesler duymaya başladım . Yavaş yavaş ileri gidip geliyordum Başta tecavüz olduğunu düşünmedim bak bizi hissedebiliyormuş gibi sesler duymaya başladım hatta bi ara kendimde gülüyorum fakat Allah-u Ekber diye bağırmaya başladım. Ben kalktıkça geri geri yatağa çekip tekrar dalga geçiyorlardı ve durmadan gülme sesleri geliyordu. Yaklaşık hava aydınlanması sonrasına kadar saatlerce bu durumda kaldım ve psikolojim bozulmak üzere . Uyuyamıyorum. Kalkamıyorum. Sabah yerimden kalktığımda iç çamaşırımda kan lekesi vardı . Annem de rüyasında yatağımda beni görmüş ve Okadar zayıfmışım ki hareket edemiyor ve hastalıklıymışım. Yan komşumda beni denizde boğulurken görmüş yardıma gelmiş ama kurtaramamış. Çalışma yaptın mı diye sorarsanız aylar önce ruh celsesi yapmıştım ve defetme ritüeli uygulamıştım.
Lütfen yardımcı olun , şimdiden teşekkür ederim

AJA

Elit Üye
Sevgili Erost durumundan yakınen haberdarım , gereken yere de sorunu yönelttin en kısa sürede bu duruma çözüm bulunacağına inanıyorum.

madasin

Kayıtlı Üye
Sn Erost; Siz şimdi tecavüze uğradığınızı mı söylüyorsunuz bize ? Yani ona mı yoğunlaşalım ? Çünkü reelde kan tanımlamışsınız. Reel kanıttan söz ediyorsanız, bu pek rüya ya da karabasan gibi değil sanıyorum. Gece gece .. Bilenler yardımcı olurlar size. Psikolojik bir etki olmadığından emin olarak yazmışsınız.

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Evet Tecavüz , Geçilen dalgalar , Annemin rüyası , verdikleri rahatsızlık , kalabalık oluşları , bıraktıları etki.
Psikolojim çok kötü .

madasin

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun. Durumunuz her ne ise, gerçek, rüya, bunalım, etki gerçekten kötü bir durum. Tabi ki psikolojiniz iyi olamaz bu durumda. SN Aja durumunuzu biliyormuş ve bakınız sahiplenmişler ve yardım için girişimlerde bulunmuşlar. Bekleyiniz.. Bu arada, ilk mesajı ben yazdım sanıyordum Sn Aja benden önce yazmışlar.. Yani mesajı okumadan yorum yapmıştım.. Sn Erost, korkmayınız ve i sorunun çözüleceğine inanınız.

AJA

Elit Üye
Erostun bunalımda olmadığını bu yaşadıklarından sonra stres ve korku yaşadığını biliyorum.Kendimde elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum,bizimle paylaşmayacaktı fakat ben istedim,herkes bilinçlenmeli bu konularda.Özellikle genç üyelerimiz..Birinin derdi birine derman olabiliyor .En azında bu tür olayların ciddiyetinin farkında olunması şart.Nedenini bulup çözmekten başka altarnetif yok..Fiziksel etkiler parazit düşük enerjisi olan varlıkların işi değil bunu bilen bilir.Yapılan korumalarda buna göre seçilir.Bu gece de bir sıkıntı yaşanmamasını diliyorum.

madasin

Kayıtlı Üye
Ben resmen ürperdim. gerçek hislerimi yazıp Sn Erost' u olumsuz yönde etkilemek istemedim , üzmek istemedim. Ben çok üzüldüm arkadaşımızın durumuna. Doğru düşünmüşsünüz Sn Aja, insanlar öğrenmeliler ,örnek olmalı bazı yaşanılanlar. Bugün bir arkadaşımız konu açtılar., çapalama yöntemi . Benim aynen yaşadığım duruma benziyor. O konuyu takip ediyorum. Kesinlikle insanlar yaşadıklarını ve bildikleri yöntemleri paylaşmalılar. Öğreniyoruz, gelişiyoruz. Demek ki karşılığı oluyormuş.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Evet Tecavüz , Geçilen dalgalar , Annemin rüyası , verdikleri rahatsızlık , kalabalık oluşları , bıraktıları etki.
Psikolojim çok kötü .
Kaldıramayacağın işlere bulaşmıssın, gücün yetmemiş erememiş yetişememişsin. Herkes gücünün yettiğini kaldırmalı, daha fazla zorluyacakkarını sanmıyorum. Tahminim doğruysa bu olayın devamı gelmez biter. Bir kapı iki kere çalınmaz.

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Kapımı değil de bence korku duvarlarımı çaldılar . Bir sınav olduğunu düşünmüyorum .

AJA

Elit Üye
Dün gece bir sıkıntı oldumu ?

maviiayy

Kayıtlı Üye
okurken tüylerim ürperdi gerçekten,benle de uğraşıyorlar ama hiç seslerini duymadım,gerçekten çok zor bi durum...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ruh celsesi ve defetme ritüelinizi tanımlar mısınız? Tam tarif vermeden lütfen. Üstünden geçin yeterli.

madasin

Kayıtlı Üye
Oh !! Neredesiniz Sn Chillout? Dün yoktunuz sayfalarda gözlerim sizi aradı. Rehberliğinizi bekleyen bir iki konu açıldı .. Ben orada yorumlarınızı bekledim. Ama yapmayınız böyle. Olmaz ki, alıştırıp bırakmak ne demek. Sorumluluk lütfen. Kamuoyu duyarlılık bekliyor. Diğer sayfalara bekliyoruz efendim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Oh !! Neredesiniz Sn Chillout? Dün yoktunuz sayfalarda gözlerim sizi aradı. Rehberliğinizi bekleyen bir iki konu açıldı .. Ben orada yorumlarınızı bekledim. Ama yapmayınız böyle. Olmaz ki, alıştırıp bırakmak ne demek. Sorumluluk lütfen. Kamuoyu duyarlılık bekliyor. Diğer sayfalara bekliyoruz efendim.
Kızmayın yahu elden geldiğince giriyorum, anladığım veya bildiğim bir konuysa yazıyorum. :)
Bazen yoğunluktan giremiyorum, yeri geliyor aylarca giremiyorum, demek öyle olsa adresimi bulup mahkemeye vereceksiniz. :D

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Gece sadece etkisel olarak olsa gerek kabus gördüm sabaha kadar . Sabah da biraz halüsinatif sesler duydum . Akşam ise birkaç vizyon ve görüntü . Artık hersey rahatsız edici ve normal gelmeye başladı . Bilmiyorum başım sürekli ağrıyor . Hayırlısı
Sadece korkuyor ve bekliyorum

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Flood olucak ama özür dilerim . Hekzagram defetme ritueli ve normal ruhlar boyutuna ouija ile kapı açmak daha önce defalarca yaptığım şeyler aslında

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Quaja ile yapılan davetler yüksek varlık boyutlarına kapı açmaz. Parazit varlıklar çekebilir bu çalışma. Lakin etkileri bu şekilde görülmez. Yalnız Quaja tahtası kapı işlevi gördüğü için etrafınızda aile mirasında ya da bulunduğunuz mekanda, evde, ya da çevrede bu tür bir varlık bulunurken bu işlem gerçekleşir ise o zaman açılan bu kapıdan varlıklar rahatlıkla geçebilir. Böyle bir durumda gerçekten böyle bir varlık durumu söz konusu mu yoksa psikolojik bir etki mi ya da başka bir şey mi bu mutlaka kontrol edilmelidir. Yapmış olduğunuz defetme yöntemi yetersiz ve eksik. Ayrıca etkisi farklı bir çalışma için geçerli olan ve etkisi ve enerjisi değişmiş bir defetme yöntemidir. Yeterli gelmemektedir. Bu tür durumlarda bir çizginin bile önemi vardır. Tam bir defetme olmuş olsa bile bu konunun ehli biri tarafından incelikle yapılması şarttır. Sadece defetme yeterli gelmez. Enerjisel bağında kesilmesi gerekir. Anlatabilmişimdir umarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...