Rahatsız ediliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fransula

Kayıtlı Üye
Bütün gece aklımdaydınız çok etkilendim. Allah yardımcınız olsun acil şifalar diliyorum. Elimden dua etmekten başka şey gelmiyor. :(

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Flood olucak ama özür dilerim . Hekzagram defetme ritueli ve normal ruhlar boyutuna ouija ile kapı açmak daha önce defalarca yaptığım şeyler aslında
Yule açıklamış detaylıca. Bu bahsettiğiniz durumlar psikolojik değilse, mesele başka bir kaynağı işaret ediyor. Kontrol edilmesi lazım etraflıca.

eletan

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun sayın erost. Arkadaşlarımızın da dediği gibi olay psikolojik nedenlerden dolayı da kaynaklanıyor olabilir. Eğer olay psikolojik ise kendinize sürekli bunun yalnızca beyninizin size oynadığı bir oyun olduğunu telkin edin ve hatırlatın. Ayrıca gücüne inandığınız koruma dualarını okuyun, zaten eğer durum psikolojik ise duaya olan inancınız sayesinde durum kısa zamanda çözülecektir. Varlıkların musallat olduğuna inanan beyniniz aynı şekilde koruma dualarına da inandığı için halüsinasyonları geri getirmeyecektir. Neşeli şarkılar dinleyin, omuzlarınızı dik tutun ve güzel aktiviteler yapın, çıkın dışarı gezin yani enerji seviyenizi yüksek tutun. Enerji seviyenizi düşürürseniz beyninizin da daha fazla korku üretmesine izin verirsiniz. Dediğim gibi, eğer durum psikolojik ise bütün bu olayların yalnızca beyninizin size oynadığı bir oyun olduğunu fark edin zaten zamanla çözülecektir. Ve olayı fazla büyütmeyin çünkü ne kadar büyütürseniz düşünce sisteminizde o kadar yer kaplar ve halüsinasyonlar,korkular da bir o kadar artar, sanki sıradan bir rüyaymış gibi görün olayı. Bu dediklerim Psikolojik sorun için olan çözümlerdir, baktınız olmuyor o zaman eminim ki tecrübeli arkadaşlar yardım edecektir, tekrardan geçmiş olsun.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Evinizi ve bulunduğunuz mekanı adaçayı ile tütsüleyin.Bir pagan olmana rağmen hristiyan ve müslüman duaları okuduğuna göre İsa ve Allah tanda yardım istediğin açık.Evinize cadı kesesi koyun(forumda hakında konu var).Bolca dua edin.Bir şey soracağım saçınız açık mı uyuyordunuz?

La-edri

Kayıtlı Üye
Evinizi ve bulunduğunuz mekanı adaçayı ile tütsüleyin.Bir pagan olmana rağmen hristiyan ve müslüman duaları okuduğuna göre İsa ve Allah tanda yardım istediğin açık.Evinize cadı kesesi koyun(forumda hakında konu var).Bolca dua edin.Bir şey soracağım saçınız açık mı uyuyordunuz?

Aron bu sac meselesini nereye baglayacaksiniz cok merak ettim :)

godsadsmoke

Kayıtlı Üye
Gerçekten çok çok kötü bir olay yaşamışsınız. Sorununuz'un çözüm'ü hakkında bir fikrim yok, fakat yine de düşünce ve fikirlerimi paylaşmasam lakayt davranmış gibi hissedecektim. İnsan korktuğunda, buna ne yaparsa yapsın engel olamıyor. Bir yanınız hep bir şüphe de kalıyor, "Acaba yine tekerrür eder mi?" diye. Genelleme yapmak istemem ama böyle düşünüyorum. Öyle ki "Artık her şey rahatsız edici ve normal gelmeye başladı" demişsiniz. Bunun anlamı korku ve kabulleniş mi acaba? Fakat anladığım kadarıyla korkularınız'ın önüne bir nebze de olsa geçebiliyorsunuz. Öyle ki yerinizde olsam sanırım çoktan kafayı sıyırmış olurdum, güçlü bir karakteriniz var diye düşünüyorum.

Tez zamanda bu sorunlar'dan kurtulmanız dileğiyle.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Gerçekten çok çok kötü bir olay yaşamışsınız. Sorununuz'un çözüm'ü hakkında bir fikrim yok, fakat yine de düşünce ve fikirlerimi paylaşmasam lakayt davranmış gibi hissedecektim. İnsan korktuğunda, buna ne yaparsa yapsın engel olamıyor. Bir yanınız hep bir şüphe de kalıyor, "Acaba yine tekerrür eder mi?" diye. Genelleme yapmak istemem ama böyle düşünüyorum. Öyle ki "Artık her şey rahatsız edici ve normal gelmeye başladı" demişsiniz. Bunun anlamı korku ve kabulleniş mi acaba? Fakat anladığım kadarıyla korkularınız'ın önüne bir nebze de olsa geçebiliyorsunuz. Öyle ki yerinizde olsam sanırım çoktan kafayı sıyırmış olurdum, güçlü bir karakteriniz var diye düşünüyorum.

Tez zamanda bu sorunlar'dan kurtulmanız dileğiyle.
Korkumun önüne bir çok kez geçtim.Korkuyu kontrol etmek zordur ama insan yapabilir.

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Çok korkak bir insan değilimdir . Çok öncesinde defalarca bu tarz çağırımlarda bulundum ve kendimin daha güçlü olduğunu gördüm. Sn. AJA ile de konuşuyoruz bu mevzuyu. Benim sıkıntım geldiklerinde tamamen hareketsiz ve hareket etmeye çalıştığımda gücümün yetmeyişinden kaynaklı . Normalde olsa inanın güler geçerim

Paristanbulima

Kayıtlı Üye
Ah, çok üzüldüm ve etkilendim gerçekten. Gerçekten varlıklar sizinle dalga geçmişler. Ve kötü oldukları kesin. Tez vakitte kurtulmanızı diliyorum.

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Geçmiş olsun İnşâAllah iyisinizdir şuan 😇
Benim şahsi fikrim ALLAH'ın sizi islama davet ediyor olması☺

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...