rüyadaki ölümler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meldas

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba hemeeeen konuya geçiyorum
bundan üç dört ay önce abim gecenin bi yarısı beni aradı ve iyi olup olmadığımı sordu meğer rüyasında benim öldüğümü görmüştür hemde feci şekilde çok korkmuş bugün oturuyoduk abimin nişanlısı aradı ve rüyasında beni gördüğünü çok feci şekilde öldüğümü (ortadan ikiye ayrılmışım sanırım) söyledi abime. bunun dışında en yakın arkadaşımda bir iki ay öncesine kadar benim öldüğümü görmüş.. internette yorumlara baktım fakat bir çok site birbirinden ayrı anlam yüklüyor..

sizce bu rüyalar ne anlama geliyor ?

cevaplar için şimdiden teşekkürler

Tuzruhu

Kayıtlı Üye
Rüyaların tersi çıkar derler sen ölümsüz gibi bir şeysin :D
Yalnız annem ve yaşlı insanlar hep böyle bir rüyada ömür uzar diye yorum yaparlar .

Rapİ

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba hemeeeen konuya geçiyorum
bundan üç dört ay önce abim gecenin bi yarısı beni aradı ve iyi olup olmadığımı sordu meğer rüyasında benim öldüğümü görmüştür hemde feci şekilde çok korkmuş bugün oturuyoduk abimin nişanlısı aradı ve rüyasında beni gördüğünü çok feci şekilde öldüğümü (ortadan ikiye ayrılmışım sanırım) söyledi abime. bunun dışında en yakın arkadaşımda bir iki ay öncesine kadar benim öldüğümü görmüş.. internette yorumlara baktım fakat bir çok site birbirinden ayrı anlam yüklüyor..

sizce bu rüyalar ne anlama geliyor ?

cevaplar için şimdiden teşekkürler

Rüyadaki ölümler haberci değil ise ve yaşamınızda büyük bir dönemeci atlattıysanız ömrünüzün uzatıldığının da işareti olabilir.
Bundan yaklaşık 22 yıl önce ben de şu mesajla uyarıldım:'' Hadi hazırlan,sıra sende.''
Anneannemi yeni kaybettiğim bir dönemdi.Son duamı okuyordum,mezar ahalisi karşımda bekliyorlardı.

Önemli olan içinizdeki ruhsal enerjiyi ve ölümle ilgili bilinçaltı fikirlerinizi gözden geçirmeniz.Bu yakın çevreniz için de böyle olabilir.Sizi kaybetme korkuları olabilir.

meldas

Kayıtlı Üye
Öyle aman ölecem ben etrafımada malum oluyor işte diyipte yaşarken mezara koymayın kendinizi. Düşünmeyinde kötü şeyler. Her günü son gün gibi yaşa derler ya sizde öyle yapıp her anın tadını çıkartın. Ömrünüz uzadı mı kısaldı mı hiç birimiz bilemeyiz. Boş yere takmayın aklınıza.

ya zaten ölcem diye düşünmüyorumda bunun farklı bi anlamı olabilir mi bi kaç sayfada feci bi şekilde öldüyseniz durumlar düzelicek felan diiyordu

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Sizi ruyasında gören kişinin psikolojiside önemli.Bazen ruh durumumuz kötüyken alâkasız,anlamsız,
tuhaf rüyalar görebiliyoruz.Mesela çok net canlı rüyaların bazılarının psikolojik açıdan sıkıntılı dönemlerde görüleceği yazar rüya tabirlerinde.Netteki ruya yorumlarına zaten hiç bakmayın,yalnızca kafanız karışır.

Ogrtmen21

Kayıtlı Üye
İş
Lise Öğretmeni
Birden fazla kişinin rüyasında sizi aynı şekilde görmesi garip ama açıklaması yok değil... Rüyalar sismiktir yani her an sallanabilir. Şimdi diyeceksiniz ki rüya sallanması ne? Rüya boyutlar arası geçiş kapısıdır ve her an düşüncelerinize bağlı olarak başka bir rüyaya atlayabilirsiniz. Mesela tesadüfün de böylesi diyecek te olsanız sizi seven kişiler yakınlarındaki ölümlerin en sevdiklerinin başına gelmemesini dilerler. Fakat bunu dilerlerken aynı zamanda o kazadaki kişinin yerine sizi koyarlar ve beyninde böyle yer edinir. O nedenle de hepsi farklı aralıklarla sizi rüyasında o şekilde görmüş olabilirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...