Rüyamda cinler benimle uğraşıyordu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BerilM

Kayıtlı Üye
Merhaba öncelikle. Bugün rüyamda bazı garip şeyler gördüm daha öncede görüyordum fakat bu sefer daha garip geldi. Rüyamda cinler ablamın görünüme girip beni bi takım iğrençlikler yapmaya zorluyordu. (Rüyayı pek hatırlamıyorum) Daha sonra bildiğim bi kaç duayı okudum, cin bana zarar veremiyordu. Daha sonra dilim tutuldu duaları okuyamamaya başladım. Cin benimle dalga geçer gibi hani dualarını söyleyemiyorsun dedi.(komik gelebilr ama öyle :D) Daha sonra bana yaklaştı ve karnımın iki tarafında yanlarıma iğne gibi birşey batırmaya başladı. Çok rahatsız oldum iğrenç bi acı verdi bana. Kurtulmaya çalıştım, kendimden geçtim. Gerisini pek hatırlamıyorum hatta hiç. Son anda uyanırken bedenimden siyah bi duman çıktığını gördüm. Sonra ayak parmak uclarımdan başlayarak kafama kadar vucudum çekildi. Değişik birşey oldu. Zor bela uyandım.
Sizce bu rüya ne manaya geliyor? Yorumlarsanız sevinirim.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Rüyada cin görmek, gercekten cin geldi demek değildir. Davetsiz, sebebsiz olmaz bu işler.
Rüya hatta kabus görmüşsünüz . Nasıl ki rüyada adriana lima görmek, gercekten o geldi demek değilse, rüya cin görmekte gercekten geldi demek değildir.
Kabuslarda cin, peri, yaratık hatta uzaylı bile görülebilir. Neticede rüyadır, yanılsamadır.

BerilM

Kayıtlı Üye
Yorum için teşekkürler
ama dediğim gibi öncedende bu rüyaları görüyodum fakat bu seefer uyanırken vucudumdan siyah duman gibib ibşey çıktığını gördüm ve daha önce hissetmediğim bişey hissettim ayaklarımdan başlayarak yukarı doğru çekildi. Anlam veremediğim nokta bu . Bir de bu artık kabus mu bilmiyorum nerdeyse her gün görmeye başladım

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Bana KaraSaman adli bir uyenin verdigi tavsiyeleri vereyi Ruya kapani yap ama orjinal malzemelerden
,yastigin altina bicak koy,istersen kapinin onune kaya tuzu dok,adacayi ile evi arindir.

tenebrum

Kayıtlı Üye
cinler rüyalarla cok oynarlar,anlattıgınız sey karabasanı da andırıyor.yaklasık her insan,cinleri ruyalarında gormektedir gerek insan suretinde,gerekse diger,yanlız farkında olmazlar.sizi okutmamaya veya dalga gecip etki etmemıs gibi gozukebılırler,bu onların tipik yıldırma politikalarından biridir.oyle bır durumda kalırsanız sonuna kadar okuyun duanızı.yatagınızda ekmek kırıntısı olmasın,müslüman iseniz yatmadan ince İhlas,Felak,Nas,Ayetel Kürsi,Kafirun,Fatiha surelerini okuyun tum vucudunuzu meshedin,korunursunuz.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
-bi takım iğrençlikler yapmaya zorluyordu.
-karnımın iki tarafında yanlarıma iğne gibi birşey batırmaya başladı. Çok rahatsız oldum iğrenç bi acı verdi bana.
-Son anda uyanırken bedenimden siyah bi duman çıktığını gördüm.
-Sonra ayak parmak uclarımdan başlayarak kafama kadar vucudum çekildi.
-Değişik birşey oldu.
-İğrençlikten kastınız nedir?
-Tam olarak nereye nasıl iğneler batırdı?
-Siyah duman nereden çıktı nasıl bir dumandı?
-Çekilmeyi detaylandırın.
-Değişik olan neydi?

Bu bir rüya değil yüksek ihtimalle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...