Rüyada İçime 3harfli Girdi. Garip Rüya Gördüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hayaletrapci

Kayıtlı Üye
Beyler daha yeni kalktım
| Rüyam Şöyle :Rüyamda evde bitane 3harfli olduğunu hissettim. Yataktaydım. Yan odada da annem , balkonda babam vardı. Bende bişeyler yapıyodum tam hatırlamıyorum.Sonra lavaboya gittim çıktığımda. Anneme evde 3harfli hissediyorum dedim sence varmıdır falan dedim annem bilmiyorum dedi. Sonra içeri geçtim 3harfliyi hissetim içime girdi. Sanki gerçekte olmuş gibi hissediyordum. Bağıramıyodum gözlerimide kapatmıştı ama etrafı görüyodum. kitlemişti vücudumu sonra karşı gelmeye çalıştım Allah falan dedim. Sinirlendi beni yukarı kaldırdı yukarda sağa sola savurdu sonra bağıramadım "ı" diye küçük bi ses çıkarabiliyodum anca.Onuda duymazdı. Annem gördü 3harfliden kurtarmaya çalıştı.Yukarda asılıydım aşaya çekmeye çalıştı annem. Sonra biraz kendime geldim besmele falan çektim.İçimden çıktı ama hala evdeydi hissediyordum.Sonra annemle dua falan okuduk. Daha başka şeyler gördüm onları tam hatırlamıyorum.Sonra Küçük bir eve girdim orda da hissettim karşımdaydı sanki. hepsi bi rüyadı.
Yapabileceğim bişey varmı ?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Bu sitedeki paylaşımları okuyan herkesin bu tür rüyalar görebileceğini düşünüyorum. Fark etmesek de bilinçaltımız etkileniyor, bunun yatmadan önce o tür şeyler düşünmemekle de alakası yok. Bilinçaltı dakikalık etkilemez, hayatını etkiler. Bunu sizin için söylemiyorum, genelde bilinçaltı rüyası deyince hep bu cevap veriliyor çünkü. Bir de biraz merak oldu mu insanda her şeyden etkilenmek mümkün. Sn Pembekuvarsın dediği gibi okumalarınızı eksik etmeyin, çok da üstünde düşünmeyin, Allah hayırlara çıkarsın.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Dört harflidir o, üç harfli olsa duramassınız.

madasin

Kayıtlı Üye
Gece gece kahkaha attırdınız bana yine Sn Hazar

kıvep

Banlı Kullanıcı
Rüyada cin görmek, gercekten cin geldi demek değildir. Davetsiz, sebebsiz olmaz bu işler.Rüya hatta kabus görmüşsünüz . Nasıl ki rüyada adriana lima görmek, gercekten o geldi demek değilse, rüya cin görmekte gercekten geldi demek değildir.Kabuslarda cin, peri, yaratık hatta uzaylı bile görülebilir. Neticede rüyadır, yanılsamadır.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Rüyada cin görmek, gercekten cin geldi demek değildir. Davetsiz, sebebsiz olmaz bu işler.Rüya hatta kabus görmüşsünüz . Nasıl ki rüyada adriana lima görmek, gercekten o geldi demek değilse, rüya cin görmekte gercekten geldi demek değildir.Kabuslarda cin, peri, yaratık hatta uzaylı bile görülebilir. Neticede rüyadır, yanılsamadır.

Şu Adriana örneğine bayıldımm:D Hiç güleceğim yoktu. Artık her yerde kullanırım bunu:)

hopefull06

Kayıtlı Üye
Bu tip rüyaların sebebi aslında suçluluk duygusu veya herhangi sebepten örneğin pisikolojik nedenlerden kaynaklı olduğu, insanın kendine vesvese yapıp bu tip olaylara kendini açtığı söylenir.. Bence doğru.. 3 harfli deyince geçen gece sahur programlarını zaplarken bir kanalda durdum.. Kadın hocaya derdini anlatıyor telefon bağlantısı yapmış, diyorki kocamı 3 harfliler rahatsız ediyor ded, hocada 3 harfli ne? çay mı? süt mü? muz mu? :) özetle 3 harfli değil cin deyin bişey olmaz dedi :)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
once bir forumda nasıl bir hitapla başlamanız gerektiğine bakınız cumleye. Sonra konu acınız.
Bu formu ve bu rüyaları akşamları evinde okuyan herkes emin olun açılan su konular sayesinde sacma sapan rüyalar görüp bilinçaltını gereksizliklerle dolduruyor. Daha yararli nice başlık var sitemizde onlarla ilgilenin. Emin olun o uc harfler de sizle uğraşacağına kendi hayrına böyle yapıyordur. Bu tarz Konuları sorular bölümünden yorum yapmaksızın siliyoruz, sonrasinda açılacaklar için de
bilginize.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...