Zararlı Varlıklara Karşı Korunma

Besticitium

Kayıtlı Üye
Zararlı Varlıklara Karşı Korunma
Yine yabancı bir sitede keşfettiğim bir koruma ritüeli. Araya açıklamalar ekledim ve eksik bulduğum yerleri tamamladım. Umarım faydalanırsınız.
Bir Varlık Tarafından Rahatsız Edildiğimi Düşünüyorum Ne Yapmalıyım?
Eğer bir varlık ya da ruh tarafından rahatsız edildiğinizi ya da etkilendiğinizi düşünüyorsanız; kendinizi koruma altına almanız gerekir. İstenmeyen varlıklardan korunmak ve kurtulmak üç aşamalı bir süreçle gerçekleşir.
1. Koruma:
İlk adım olarak aşağıdaki taşların birini, birkaçını ya da hepsini temin edin.
*Siyah Turmalin
(Siyah Turmalinin Özelliği Nedir?: Enerjisi ile güçlü ve etkili bir kristaldir. Yüzyıllar boyunca psişik korunma amaçlı kullanılmıştır. Olumsuz duyguları olumlu duygulara çevirdiğine inanılır.)
*Akik
(Akik Taşının Özelliği Nedir?: Akik taşı kişiyi negatif enerjilerden korur. Kırmızı, mavi, turuncu renklerde olabilir. Beyaz ya da siyah olduğunda oniks adını alır.)
*Kantaşı
(Kantaşının Özelliği Nedir?: Zihninizi karmaşık düşüncelerden ayırarak meditasyon için zemin ayarlar. Tehlikeli ve stresli durumlarda zırh etkisi yapar ve korur. Denge taşı olarak da bilinir.)
*Zümrüt
(Zümrütün Özelliği Nedir?: Korkulu durumlarda cesaret verir. Zümrüt, bir güç taşı olarak fiziksel, duygusal ve ruhsal dengeleyicidir.)
*Labradorit
(Labradoritin Özelliği Nedir?: Labradorit tüm kristaller arasında aurada kalkan oluşturmak amacıyla kullanılan en kudretli kristaldir. Negatif enerjiyi uzak tutar.)
*Siyah Oniks
(Siyah Oniksin Özelliği Nedir?: Olumsuz enerjiyi engeller ve kişi hangi enerjiye ihtiyaç duyarsa o enerjiyi sağlar.)
*Peridot
(Peridot Taşının Özelliği Nedir?: Zebercet adıyla da bilinir. Nedensiz duyulan korkulara karşı iyi gelir. Kişinin negatif enerjisini ortadan kaldırır, pozitif enerji ve neşe verir.)
(Bu kristaller sizi zararlı varlıklardan ve olası psişik saldırılardan korur. Bunların için de en çok işinize yarayacak olan siyah turmalindir. Ama bunlardan herhangi biri de bu işlevi görür. Taşlardan birinin Orgonit olması büyünün etkisini arttıracaktır.)
*Siyah ve Beyaz Mum (Tercihe göre civit mavisi denilen açık mavisi mum da ilave edilebilir. Çünkü bu mum kötü enerjiyi def eder. Kovulan kötü enerjinin yerini pozitif enerjinin alması için kırmızı ya da turuncu mumu da uygulamadan sonra yakabilirsiniz.)
(Neden Siyah ve Beyaz Mum Kullanıyoruz?: Siyah mum dolayı negatif enerjiyi dağıtır ve sizi korur. Beyaz mum ise arınmayı ve temizliği ifade eder.)
*Adaçayı Tütsüsü
(Adaçayı Tütsüsünün İşlevi Nedir?: Adaçayı yüzyıllardır olumsuz enerjiyi def etme amacıyla kullanılmaktadır.)
*Deniz Tuzu
(Deniz Tuzu Ne İşe Yarar?: Tuz yüzyıllarca kötü varlıklardan korunmak amacıyla kullanılmıştır.)
[Sonraki adımda kendinizi içinizden gelen bir ışık kalkanı ile kuşattığınızı imaje edeceksiniz. Meditasyon boyunca bunu kendinize telkin edin.]
Beş dakika boyunca sessiz bir alanda oturarak vücudunuzdan yaklaşık olarak bir kol uzaklığında parlak bir ışık balonunun etrafınızı kuşattığını düşünün. Balonun rengini belirlemekte serbestsiniz, hangi rengi istiyorsanız o rengi betimleyin. Hazır olduğunuzu hissedene kadar devam edin.
Hazır olduğunuzda aşağıdaki sözleri tekrarlayın;
"Etrafımı bir ışık balonu ile kuşattım. Artık güvendeyim."
Derin derin nefes alın ve aldığınız her nefesle beraber ışığın yayıldığını, balonun daha da parlak hale geldiğini imaje edin.Bu balonu yüksek frekansta, titreşimli ve kontrol edilebilir halde düşünün. Hiçbir kötü varlık bu güç alanına nüfuz edemez.
Son olarak sizi koruması için ruh kılavuzlarınızı, koruyucu varlığınızı, Tanrı ve Tanrıça'dan yardım isteyin.
2. Temizleme
Sıra size saldıran negatif enerjiyi temizlemeye geldi. Mumları yakın, sağınıza ve solunuza yerleştirin. Siyah mumu yakarken ve yerine bırakırken enerjinin dağılacağını gözünüzde canlandırın. İsterseniz duygularınızı söze de dökebilirsiniz.
"Kötü varlık benden uzaklaşacak
Siyah mum yandıkça enerjisi yavaş yavaş dağılacak." gibi
Aynı şekilde beyaz mumu yakarken de kötü enerjinin temizleneceğini ve arındırılacağını düşünün. Yine duygularınızı söze dökebilirsiniz.
"Kötü varlık benden uzaklaşacak
Siyah mum enerjisini dağıtırken
Bulunduğum yer arınacak." gibi
Ardından adaçayı tütsüsünü yakın ve etrafınızda dolaştırın. Tütsünün dumanının kötü enerjinin etrafını çevrelediğini ve duman yok olurken enerjinin de yavaş yavaş yok olduğunu imaje edin. Yine duygularınızı söze dökebilirsiniz.
"Adaçayı dumanı etrafıma yayılırken
Kötü varlığın etrafını saracak
Ve yine adaçayı dumanı etrafımdan uzaklaşırken
Kötü varlık da uzaklaşacak." gibi
Sonra deniz tuzunu alın ve alana serpin. Tuzun kötü enerjiyi def edeceğini imaje edin. Yine duygularınızı söze dökebilirsiniz.
"Tuz etrafa yayılırken
Kötü varlık burayı terk edecek." gibi
Kendinizi kötü varlıktan arınmış hissedene kadar şu sözleri tekrarlayın;
"Beni zarar veren enerji
Lütfen burayı terk et
Sen buraya ait değilsin
Seni evine gönderiyorum
Teşekkür ederim."
3.İletişime Geçmek
1. ve 2. adımları uyguladınız ve varlık hala sizi rahatsız etmeye devam ediyorsa o zaman onunla iletişime geçmeniz gerekecektir. Bu tehlikeli olabilir bu yüzden koruyucu bir çember açın. Etrafa yine korunmak için deniz tuzu serpin. Değerli taşları ve orgonit taşı yanınıza alın(Takabilirsiniz.).
İlk olarak koruyucu bir ışık kalkanının sizi koruduğunu imaje edin. Ardından;
"Şuan burada olan ruh/varlık. Ben korunuyorum ve bana zarar veremezsin. Ben sana son derecede saygıyla hitap ediyorum.
Neden burada olduğunu bilmiyorum. Ama burada izinsiz bulunuyorsun ve bana zarar veriyorsun.
Senin burada bulunmaya hakkın yok. Seni son kez ikaz ediyorum. Geri geldiğin yere git. Nerede huzur bulacaksan. Ait olduğun yere, evine git.
Teşekkür ederim."
Hazır olduğunuzda daireyi kapatın.
Değerli taşlarınızı/taşınızı ve orgonit taşınızı yanınızda bulundurabileceğiniz kadar sık bulundurun. Size önereceğim şey değerli taşınızı eğer bayansanız küpe ya da kolye; erkekseniz yüzük yaptırırsanız çok daha kolay bir biçimde koruyucu taşınızı yanınızda bulundurabilirsiniz.(Bu işlemi büyüye başlamadan yaptırmanız lazım. Büyüden sonra taşlarınıza başkasının dokunmasına izin vermeyin. Aynı şekilde büyüden öncede taşınızı arındırmış olmanız gerektiğini de unutmayın.)
Negatif bir varlık hissettiğinizde derin nefes alın ve sakin olmaya çalışın. Ardından ışık balonunu gözünüzde canlandırın ve sizi güvende tutması için koruyucu varlığınızı/meleğinizi çağırın.
Tüm bu adımlar işe yaramazsa varlığı gönderebilecek güce sahip olan bir cadıya ya da bir psişiğe danışın.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Adaçayı ve deniz tuzunu negatif enerji için kullanıyorum.Küvet içine doldurulan suya deniz tuzu atıp bi süre bu suda bulunmak kötü enerjiyi almada etkili yöntemlerden biri. Yukarıdaki gibi uygulanıncada kötü varlıklar içinde etkili demek ki..Böyle kolay yöntemleri seviyorum,herkes rahatça yapabilir,teferruatlı ,zor bulunan malzemeler olunca uzaklaşıyorum bi şekilde itiyor.

erhanwww

Kayıtlı Üye
sarı kantaron dan denen bitkiden faydalanabilirisniz

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Benimkiler rahatsız etmiyor eğer başlarlarsa yaparım.