Uygulama yapacak birini ariyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

timakron

Kayıtlı Üye
Arkadaslar nisanlim Ile ayrildik 've bircok uygulama yaptigini soyleyen Ile calistim ama hepsi para 've umut kaybi. Bana bu konuda yardim edebilecek arkadasa is bitiminde hakkindan fazlasini verecegim.

omerius

Kayıtlı Üye
Kız nişanlanacak kadar sizle ilgilendiyse geri dönebilecek kadarda sizle ilgilenebilir. Dostum bence boş işlerle uğraşmayı bırakıp karşı tarafın gönlünü kırdıysan tamir etmeye ya da onu tekrar geri kazanmaya çalış yoksa daha çok kullanılırsın

uzumakikamilov

Kayıtlı Üye
belki de nişanlindan ayrilman için birileri uygulamaya yapmıştır

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Birilerini tavsiye etmek yasaktır tavsiye edenin mesajları silinip siteden uzaklaştırılır " Gel ben sana yardım ederim " diyenlerde aynı şekilde ceza alır.

Ortalarda sahtekarlar çok var dikkatli olmanız lazım.

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Sn.omerius a katılıyorum. Yüz yüze konuşmak daha faydalı olabilir. Zamanını harcama bana kalırsa, ayrılma nedenleri üzerine düşün ve hatan varsa gönlünü almaya çalış derim.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Site kurallarımıza göre sizin yaptığınız gibi yardım istemek, istekte bulunana özelden veya genelden bilgi paylaşımında bulunmak yasaktır. Zaten konuyla ilgili gerekli uyarıyı Tai Chi Chuan da ayrıca yapmıştır.

3.kez aynı durum söz konusu olduğunda, ilgili kişiler uyarı yapılmadan siteden uzaklaştırılacaklar.

Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...