çok kötü bir rüya gördüm

ndkk

Kayıtlı Üye
selamlar.
rüyayı bu sabaha karşı saat 4 buçuk 5 sıralarında gördüm.rüya şöyle; ben yatakta yüzüstü yatarken gözüm pikeme ilişti.pikenin içinde bir şey kıpırdıyordu.ben tabi yataktan zıpladım. ben kalkınca pike kendi kendine havalandı sanki içinden biri çıkarmış gibi.sonra o şey beni bir sıkıştırdı yürüyemedim gözüm karardı yüzüm gözüm değişti falan tövbe tövbe.odamdan balkona kadar zor yürüdüm ama bütün duaları okuyorum böyle.sadece dilim oynuyor.yürümekte bile zorlanıyorum.yavaş yavaş o sıkıştırma geçti balkona çıktım.hava tam deprem havası gibi turuncumsu loş o iğrenç hava olur ya öyle işte.burada bitti rüya.

yorumlarınızı esirgemeyin lütfen.epeyce korktum çünkü.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Kalbiniz çok atıyormuydu? Rüya sırasında kendiniz gibi düşünebiliyormuydunuz? Odanız aynimiydi? Görüş alanınız nasıldı? Yataktan kalktıktan sonra yatağınıza dönüp baktınızmı? Rüya olduğundan eminmisiniz? O gün kendinizi garip hissettiniz mi yorgun yada daha çok uykulu??

ndkk

Kayıtlı Üye
kalbimin çok hızlı atmasını geçtim deli gibi çarpıyordu.sanki yerinden çıkacakmış gibi.o gün çok sıkıntılıydım ben. birkaç kötü olay yaşadım çok sıkıntılıydım saat 9 da yatmıştım.
yatağa baktım tabi pike dağınıktı ama ben yataktan kalktığım için olabilir.sıkıştırma olayı eyvallah daha önce de yaşadım ama böylesini değil. yüzüm gözüm değişti.yanaklarımı nasıl sıkıyor bir şey anlatamam size.en çok bundan korktum tövbe Ya Rabbim çarpılıyormuşum gibi işte.

ndkk

Kayıtlı Üye
Kalbiniz çok atıyormuydu? Rüya sırasında kendiniz gibi düşünebiliyormuydunuz? Odanız aynimiydi? Görüş alanınız nasıldı? Yataktan kalktıktan sonra yatağınıza dönüp baktınızmı? Rüya olduğundan eminmisiniz? O gün kendinizi garip hissettiniz mi yorgun yada daha çok uykulu??
odam aynıydı.her şey aynı evin odalarından balkona kadar.balkona doğru yürüdüm zar zor duvar renkleri her şey aynı. rüya olduğundan emin miyim bilmiyorum.ama kan ter içinde kaldım.sadece o gün değil canım bu aralar çok sıkkın her gün yorgunluk hissediyorum kafa yorgunluğu olsun beden yorgunluğu olsun.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Pek çok insan kendi evlerinde odalarında gezdiği astral seyahatler yaşayabiliyor. Genlerinde vardır belki, bilinçsizce hatta farkında olmadan rüya sandığın projeksiyonlar gercekleşebilir.
Ne yapıyorsan kendin yaparsın, tamamen iç etkenlere bağlı. Dış etkilerden varlıklar vs. Değil.
Yatakta kendinizi görseydiniz astralmseyahat olduğunu düşünürdüm ama diğer cevaplarda ona yönlendiriyor. Zor yürüdüm derken, aslında astral bedenle ilerlemeyi becerememek, pike hareket etti derken aslında onun sizin fiziksel bedeninizin hareketi olması gibi ihtimaller var. O şey beni sıkıştırdı derken, o şey gene siz oluyorsunuz bu durumda..tabi bu bğr ihtimal. Herkes hayatında bğrkaç kez bu tip rüyalar görür farkında olmadan astral seyahate çıkabilir. Eğer çok rahatsız olup korktuysanız bilinçaltını etkilenmiştir, korkunuz izin vermez bir daha bunu yaşamaya. Sorun yok diyorum, yorgunluğunuzda bir kaç güne geçer. Aç temiz bir mideyle yatmayın, kapınız kapalı hafifte ışığınız olsun, sorun olmaz heralde.

La-edri

Kayıtlı Üye
Yüz üstü yatmaktan da olabilir,bunuda göz önünde tutmanizi tavsiye ederim.