Kendini sevdirme duasına bir ek yapmak istiyorum arapçası olan yardım edebilir mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enesrko

Banlı Kullanıcı
Allahumme sahhirli ve meyilli veczibli gulube ibadike ecmaine minelinsi velcinni veczibli havatirehüm bilmahabbetiddaimetil gaimeti aladdevami bidevamilleyli vennahar, ve ente mugallibulgulubi velebsari ya azizu ya gaffaru ya celilu ya cebbar, ya muinu ya settar, unsurni nasren azizen veftahli fethan mübina, vehzul eadai hizlanen kebira, fedemmernahum tedmira, birahmetike ya erhamerrahimin. ve selamün alelmurselin. ve hamdulillahi rabbilalemin.

Böyle bi dua var ve bu dua kendini sevdirme , şirinlik duası olarak geçiyor. Ben bu duadan velcinni kısmını çıkardım ki başımıza olay almayalım diye falan. İsteğim şudur ki burdan cinli kısmı çıkarıp hayvanlar için bi kısım eklemek yani velcinni yerine hayvanlar demek istiyorum ama arapçam olmadığından oraya o kelimeyi ekleyemiyorum. Yardım eder misiniz ?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
مِن الاِنْسِ و الحَيَوَانَات minel insi vel hayavanat. Ben duanın orjinalini bozmayın derim.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Duayı yaparken niyetiniz ne üzere ise öyle kabul görür. Duanın orjinali çok hoş. Başınıza öyle birşey geleceğini de zannetmiyorum. Yine de siz bilirsiniz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...