Cin v.s. Varlıkları YAKMAK için.(Mücerrebdir.)

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Sizleri rahatsız ede,korkutan cin v.s varlıklar var ise,onların zulümlerinden,işgencelerinden kurtulmak ve zalimlere cezasını verip yakmak için aşağıdaki tılsımları bir kağıda yazdıktan sonra,yazıdaki siyah noktaya bir damla zeytin yağı damlattıktan sonra siyah noktaya dikkatlice ve sizi korkutan varlıklar o dairenin içinde görünene kadar bakıp ve bu arada bakarken besmele ile birlikte hem ihlas suresi ve hemde azimeti okuyarak varlıklar görünene kadar okumaya devam etmelidir.Daha sonra varlıklar görününce varlıklar dairenin içinde hapis olmuş demektir.Çünkü bu uygulamanın hadimleri onları neredeyse tek tek yakalayıp içeri sokar ve kapıları kilitlerler.Sonra ALLAH'ın ya kahhar ya şedid isimlerini zikrederek çakmağı çakıp kağıtı tutuşturun dairede ne kadar varlık var ise hepsi küle döner.Sonra arkana yaslan keyfine bakk.:sifone:

Şifa, Şafi olan ALLAH'tandır.ALLAH'ın has kullarına selam olsun...
Semiyail..

Ekli dosyayı görüntüle 6875

NOT:İnsanların zarar görmemesi için ve istenmeyen sonuçların olmaması için konu bilgi amaçlı açılmıştır...

romeo713

Kayıtlı Üye
siyah nokta dediğiniz yer neresi tam olarak ? ...

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Resmin sağ tarafındaki dairede ki siyah noktadır.Tılsım eksik verildiği için tam görünmüyor.

han__ozan

Banlı Kullanıcı
tılsım eksik dediniz uygulasak olur mu bu şekilde ? .. arkadaşın dediği gibi siyah nokta tam gözükmüyor..

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Bu şekilde olmaz.Çünkü konu eksik verilmiştir.Daha ilave olacak şeyler var.Bu işleri herkez yapamayabilir ve zarar görmemeleri için eksiktir.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Eksik verilmesi saçma olmuş.
Pek saçma değil eksik verilmesinin sebebi defalarca açıklama yapıldı.

Bu işi nasıl yapacağını bilmeyen birisi başına çok bela alır,ciddi bir eğitimi olmayan birisi sadece bir tılsım görüp yazarsa bu olmaz ortaokula giden ama mimarlığa sadece merakı olan birisine gökdelen yaptırmaya benzer bu iş.

Alfapollo11

Kayıtlı Üye
Eksik konu verilmesi gayet mantıklı ama konuyu açan arkadaş umuyorum ki hatırına gelmemiştir cinleri yakmak her baba yiğidin harcı değil. Sizin anlatımınıza göre, cini uyarmadan gitmesi için uğraş vermeden yakıyorsunuz. Tıpkı tuzağa girip kapana kısıldıktan sonra öldürüklen tavşan misali gibi. Uyarmadan yakmak, hak doğurur. Buda hiç hoş sonuçlara yol açmaz vesselam.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Kaynak nedir? Resmin yarısı yok sanırım...

Omo

Kayıtlı Üye
Sayın apollo 1 size nasıl ulasacagimi bilemedim en son mesajlarinizdan ulaşabilirim diye düşündüm sizin yaşadığınız olayları yasıyoruz yaklaşık
8 aydir. Nasil sorununuzu giderdiniz. Cevap verirseniz seviniriz.( kaybolan paralarla ilgili)

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Cin yakmak diye birşey yoktur.
Yakmak derken onlar asla yanmaz enerjilerini sıkarsın kendi dilinizle yaktım dersiniz. Ayrıca Bu işe yeltendiniz doğru bir terkip buldunuz bu işi yaptınız daha sonra olucakları biliyormusunuz ? Peşiniz bırakılcakmı ? İnsanlar öc alıyolar onların akrabaları yokmu sanıyorsunuz ? Ve bu işide kadınları yapar benden demesi kendinizi dua ile koruyun zarar vererek değil.!

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
Bu tılsımın tamamı da verilse ehilsiz insanlar tarafından yapılacağı için işe yaramaz.üstelik başınıza bela açmış olursunuz.

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
Yakmak derken onlar asla yanmaz enerjilerini sıkarsın kendi dilinizle yaktım dersiniz. Ayrıca Bu işe yeltendiniz doğru bir terkip buldunuz bu işi yaptınız daha sonra olucakları biliyormusunuz ? Peşiniz bırakılcakmı ? İnsanlar öc alıyolar onların akrabaları yokmu sanıyorsunuz ? Ve bu işide kadınları yapar benden demesi kendinizi dua ile koruyun zarar vererek değil.!

Ben şuan yazdırdığım muska sayesinde belli başlı dualar var onları yaptığım için bi sıkıntı yaşamıyorum aksi halde bedene giriş yapıyorlar.