Kötü Huylarımızın Tek Suçlusu burcumuz!

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

AJA

Elit Üye
Ne Akrep ne başak kabulum.Hele ki akrep,yerden yere vurmuşlar :D Duygularını en yoğun yaşayan burç,duygusuz demişler.Kabul edemiyorum.:D
Akreplere nasıl duygulu derler aklım hiç almaz :D Duygusuz aşktan bi haber yaşar onlar :D Benden uzak yaya yakın olsun :D

4

43887

Akreplere nasıl duygulu derler aklım hiç almaz :D Duygusuz aşktan bi haber yaşar onlar :D Benden uzak yaya yakın olsun :D

Akrepler su elementidir.Su =Duygular=Hisler Duyguları yoğun yaşarlar.Aşkı da nefreti de tutkulu ve güçlüdür,ortası yoktur.Sadıktır,samimi ,sıcaktır.Eğer bir akrepten vazgeçmek istiyorsanız ,onun sizden vazgeçmesini beklemelisiniz ,duyguları bu kadar yoğundur :)
Eğer duygusuz bir akreple karşılaşmıssanız o bir akrep değildir.Ayrıca Akrepler su, Yaylar ateş grubudur.Zıt burçlardır.Su ateşi söndürür anlaşmaları mı horoskoplarında açılar sert açıyla gelmemişse belki şans verebiliriz :D Sevgiler...

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
Gerçekten çok doğru bir paylaşım olmuş :D kendimle yüzleşmiş oldum sizin sayenizde :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sayın Chillout bir akrep olarak bunu bana biraz daha açabilir misiniz ?

Bu cümleler bana ait değil Hazar, bunu yazan kişi ne anlatmak istedi, ne için yazdı, ne düşünüyordu bilmeden yorum yapamam. :)