Şimdiye kadar böyle bir rüya görmedim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Dün gece tek kaldım arkada boş bir oda var oraya köşe koltuğun yatak olan kısmını taşıyıp kendime yatak yaptım. Hem o odada pencere demirli rahatça pencere açıp uyurum düşüncesindeydim zaten tek kalmaya alışkınım bazı geceler eşim hasta babasıyla kalıyor (artık kumara gitmiyor) Her gece olduğu gibi 21 besmele ayetel kürsi üç ihlas bir fatiha başmelek mikaille evi korumaya almak derken uyudum. Öyle bir rüya gördüm ki lavaboya kalkamadım daha.

Rüya:

Minibüsten indik eşimle normalde asfalt olan bir yolda çalışma varmış toz toprak yolda da siyah bir köpek. Gel bu çalı çırpı tarafından gidelim hem köpek olmaz diyip bizi yoldan çıkarttı tarla kestirmeymiş. Daha çok köpek çıktı karşımıza tarçın rengi tüyleri birbirine girmiş bir köpek iki ayak üstünde durup ön patilerini eşimin omzuna attı ve öyle bir baktıki böyle bir düşmanlık hiçbir insanda olamaz. Eşimin elinde kırmızı çilek kokulu bir mum vardı yol boyunca onu attı köpek yakalamaya gidince koşarak kaçtık bizde. Kaçarken birden dur dedim. Durduk zaten köpek bize yetişmek üzereydi üstüne doğru yürüyüp felak nas ve bir iki dua daha okudum. Sussss diye kısık sesle ama s harfini tıslarak söyledi. Karanlıktan çıktığında bir varlığa dönüşmüştü. Kısa boylu hatta ben 1.60 boyundayım benden biraz daha kısaydı. Yüzü çok çirkindi upuzun bir burun eller yamuk yumuk simsiyah sivri ve uzun tırnaklar birazda buruşuk cilt. İçinin kötüğü suretine vurmuş. Eşimin dili tutuldu dondu kaldı. Ben tebbet duasını ezbere bilmem birden tebbet dedim irkildi bende bileklerini yakaladım onun tırnaklarıyla onun yüzünü çizip bize zarar veremezsin dedim. Beyaz bir kalemi kalbine sapladım. Gerçi sağ tarafa sapladım. Kımıldamadı ayakta dondu kaldı ondan kurtulamicağımı hisettim. O sırada kapı sesine uyandım eşim geldi sandım anahtar almamıştı o kapı sesi nerden bilmiyorum. Ben genelde melek meditasyonları yapan biriyim. Başka varlıkları merak edip araştırmam bile. Bişe isticeksem iyiden yani meleklerden isterim yaradandan isterim. Bu rüya beni korkuttu siz ne düşünüyorsunuz ,

almila03

Kayıtlı Üye
Dün gece tek kaldım arkada boş bir oda var oraya köşe koltuğun yatak olan kısmını taşıyıp kendime yatak yaptım. Hem o odada pencere demirli rahatça pencere açıp uyurum düşüncesindeydim zaten tek kalmaya alışkınım bazı geceler eşim hasta babasıyla kalıyor (artık kumara gitmiyor) Her gece olduğu gibi 21 besmele ayetel kürsi üç ihlas bir fatiha başmelek mikaille evi korumaya almak derken uyudum. Öyle bir rüya gördüm ki lavaboya kalkamadım daha.

Rüya:

Minibüsten indik eşimle normalde asfalt olan bir yolda çalışma varmış toz toprak yolda da siyah bir köpek. Gel bu çalı çırpı tarafından gidelim hem köpek olmaz diyip bizi yoldan çıkarttı tarla kestirmeymiş. Daha çok köpek çıktı karşımıza tarçın rengi tüyleri birbirine girmiş bir köpek iki ayak üstünde durup ön patilerini eşimin omzuna attı ve öyle bir baktıki böyle bir düşmanlık hiçbir insanda olamaz. Eşimin elinde kırmızı çilek kokulu bir mum vardı yol boyunca onu attı köpek yakalamaya gidince koşarak kaçtık bizde. Kaçarken birden dur dedim. Durduk zaten köpek bize yetişmek üzereydi üstüne doğru yürüyüp felak nas ve bir iki dua daha okudum. Sussss diye kısık sesle ama s harfini tıslarak söyledi. Karanlıktan çıktığında bir varlığa dönüşmüştü. Kısa boylu hatta ben 1.60 boyundayım benden biraz daha kısaydı. Yüzü çok çirkindi upuzun bir burun eller yamuk yumuk simsiyah sivri ve uzun tırnaklar birazda buruşuk cilt. İçinin kötüğü suretine vurmuş. Eşimin dili tutuldu dondu kaldı. Ben tebbet duasını ezbere bilmem birden tebbet dedim irkildi bende bileklerini yakaladım onun tırnaklarıyla onun yüzünü çizip bize zarar veremezsin dedim. Beyaz bir kalemi kalbine sapladım. Gerçi sağ tarafa sapladım. Kımıldamadı ayakta dondu kaldı ondan kurtulamicağımı hisettim. O sırada kapı sesine uyandım eşim geldi sandım anahtar almamıştı o kapı sesi nerden bilmiyorum. Ben genelde melek meditasyonları yapan biriyim. Başka varlıkları merak edip araştırmam bile. Bişe isticeksem iyiden yani meleklerden isterim yaradandan isterim. Bu rüya beni korkuttu siz ne düşünüyorsunuz ,

mrb canım ben bir rüya yorumcusu degilim ama kendi gördüğüm rüyaları yada ailemin gördüğü rüyaları yorumladığımda çogu yorumlarım gerçekleşir.birde nasıl yorumlandığına ve ilk kimin yorumladığna bağlıdır bazen rüyalar.ilk olarak bende çok dualar okuduğumda kuran okuyup yattığımda bu tür rüyalar görürüm.bu durumu ben şuna bağlıyorum.sana okutmamak ve korkutarak bir daha ibadet yapmaman için bazı varlıkların korkuttuğunu düşünüyorum.hata bazı geceler çok dua okuduğum gün tutup resmen kaldırılıyorum yataktan ama ısrarla okumaya devam ediyorum o an...köpek düşmandır rüyada ama her köpek degil rengine tipine göre degişir havlaması sözleriyle vereceği zararı ısırması yapacagı şeylerle vereceği zararı işarettir.elindeki kırmızı gül kokulu mum ise hayatındaki bazı hatalarını düzeltmeye çalıştığını gösterir kırmızı rengi ise eşin hakkında söz ettiklerine işarettir ama bu sözlere aldırmasın.gördüğün yaratık ise eşinin geçmişi zor olmuş ama kurtulmuş artık ve senin sayene hepsi beyaz kalem ya senin Allah katında kabul olunan bir duan yada yaptığın bir iyilik.. ama sonuç olarak nasıl yorumlarsan öyle olur sözünden de çıkarak sizi iyi günleri beklediğini söylemek isterim sen duaları asla eksik etme Allah yar ve yardımcın olsun canım...dediğim gibi rüya yorumcusu degilim kalbimden nasıl geliyorsa öyle yorumladım....

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Rüyan hayır olsun. Ben bile ürktüm okurken.Rüyadaki etkisini ne korkunçtur tahmin edebiliyorum.Ben bunun şeytani ruya olduğunu düşünerek hiç yorum yapmama taraftarıyım kendi adıma..Hatta bòyle ruyalarî anlatmayın derler ki dile gelmesin.Neyse ki sabah saatlerinde yazmışsın, sabah niyetinede feraha çıkarsın umarım.Düşünme ve üzerinde durma sevgili pembekuvars ve burdaki yazı dili ama sözlü olarak anlatmamanı tavsiye ederim.Ben böyle ruyalar gòrdüğümde uyandığım an 3 kez "Euzu besmele "çekerim.Sen ruyanın içinde de dua okumuşsun zaten.Evet ruya korkutucu hele ki tek uyuyan biri için ama yinede kötü bi his uyandırmadı içimde.Bu benim görüşüm tabiki işin ehlileri ne derler bilemem:)Ruyan hayır ve güzelliklere vesile olsun.

almila03

Kayıtlı Üye
Sevgili almila çok teşekkür ederim benim için önemli olan ilk okudugunuzda kalbinizde ne hissettiğinizdir sizde bu şekilde yorumlamışsınız değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Tebbet duasınıda tam ezberlemeye karar verdim.
Rica ederim sevgili pembekuvars.Herşeyin hakınızda hayırlısı olması dileğimle...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Evet suya anlat derler bende duymuştum bunu,yaygındır hatta bu söylem.Suyla birlikte akması amaçlımıdır acaba?İyı ruyalar mı suya anlatılmalı olumsuzlarmı?Bilen bi arkadaşımız bu konuda yazarsa benim içinde iyi olur.

romeo713

Kayıtlı Üye
kardeş rüyada görülen siyah köpek genelde cin diye tabir edilir...sabah ezanına yakın bir vakit gördüysen dikka et bence..kimseyede anlatma diycem herkes okudu zaten bi anlamı yok :) ... bence uyarıcı bir rüya zarar ziyan şer ve haksızlık gelebilir bol bol dua et ....

cansu3423

Kayıtlı Üye
Bende gecenlerde melek meditasyonh yaptim ve o gece korkunc ruyalar gordum.Demekki melek meditasyonu derken acaba bilmedigimiz kelimeri zikredip kotu varliklari mi cagiriyoz.Bunu okudugum iyi oldu.Normal meditasyon yaparim artik.2ci defa o hataya dusmem.Bunu paylastigin icin ayrica tskler.

Tuzruhu

Kayıtlı Üye
Sayın pembekuvars rüyanız eşinize çıkmış ayan olmuş size .Ama rüyanın sonu güzel bitiyor siz beyaz kalemle köpeği ortadan kaldırıyorsunuz yani sıkıntınız sizin sayenizde geldiği gibi geçebilir .Hayra yoralım hayır olsun .