Sanatım için

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Beyler bayanlar herkese merhaba beni tanıdınız umarım eskiden buralarda takılırdım paylaşımlar yapardım uzun bir süre girmedim
yalnız tekrardan hipnozla başladım bu işe ama sizden birşey istiyecegim ben şiirler yazıyorum ve felsefe okuyorum ve sanatım için gelişmesi için
bir dua söz esma bildiginiz şeyler varmı yardım edermisiniz şimdiden teşekkürler

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ya Musavvir esmasının yaratıcılık yönünü geliştirdiğini ,eserler ortaya çıkartmada ve manevî yönü güçlendirmede etkili olduğunu biliyorum.Bi zaman önce yazar olan bi kisiye önerdiğim bi esmadır ..Ya Musavvir adet 336.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Neden tecrübe puanı arttıkça çoğalan yeşil çizgiler sizde kırmızı ilk kez denk geldim.

Eskiden reputation(itibar-tecrübe) puanı sistemi öyleydi.Kırmızı olması kişinin rep puanın eksilerde olduğunu gösteriyor.Yani olumsuz bir çok rep aldığını.Bu sistem hala var da olabilir burası biraz karışık ama.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Sanatta kilit noktanın yaşanmışlıklar olduğunu düşünürüm. Ya çevrenizdeki canlı yaşanmışlıkları izleyin ya filmlerden dizilerden falan. İzleyip çok etkilendiğimiz bir filmin ardından kime ilham gelmezki? Etkilenin, duygulanın, üzülün, sevinin ilham budur zaten :)

albus

Kayıtlı Üye
Eksi rep hala mevcut ama cok kullanilmiyor