Dua Ettigim Konuda Allah'tn Yardm İstedim Rüyada Göstr Dedim Bir Rüyamı Yorumlarmısnz

jun_jandi

Kayıtlı Üye
selam ben sevdigim cocuk ile ilgili 2 farklı rüya gördüm onun icin dua ederken Allah ım nolur bana bi isaret göster dedim.
İlk Rüyam:İlk rüyamda ben kız meslege gidiyorum ama sevdigim cocukta oraya gelmıs benim sırama oturmus normalde yani gercekte onun resmni arkadasıma atcagıma ona attım engelledi böylesi daha iyi dedi her neyse sıramda beraber oturuyoruz tabi ben cok mutluyum ve o an diyorum dualarım kabul oldu gibi iste seviniyorum ve sonra bizim eski oturdugumuz evin salonundayız o zaman salonda iki kanepe vardı yine aynı sekil birinde ben birinde annem yatardı ve benden 3 yas büyük ablam arasıra sabah annemin yanına uzanırdı aynı sey oldu ve sevdigim cocukta benim yanımda ama boyu kücülmüs ufak bi cocuk gibi oldu bi anda sevdigim cocuk.benim birden üstüme cıkıyo sonra iniyo annemlerin yanına gidiyo esranın yani 3 yas buyuk ablamın sacına dokunuyo kıskanıyorum onu o an ve annemı uyandırıyo o an ve ben bu sevdigim cocukla benden 7 yas buyuk ablam Meryem in dugununde tutulan arabada tanıstım muavinlik yapıyodu serbest yani annem onu hic sevmiyodu ve ruyamda bi an kendimizi dısarıda buluyoruz o an annemle tartısıyoruz Serdar yani sevdigim cocuk biraz ileride annem lafları sayıyo birsürü onun yanına gidiyorum ve benden kacmaya baslıyor tabi bu arada rüyamda eski mahallemdeyim Serdar mahallenin en yaslısı Ayse teyzelerin büyük balkonlu binasına kacıyor tam oraya geliyorum ve bian bana dogru kosup sarılıyor eski mahalledi kızlarla konusuyorum Serdar ile cok mutluyum boyle yani.
İkinci Rüyam:Yine bizim sınıftayız ama okul gezisinde gibiyiz cok karısık oralar tabi derste bi ögretmen var ama o bi yandan edebiyatcı Sezin hoca,bi yandan inkilapcı ayla hoca,bi yandan dinci ve sınıf hocamız Yasemin hoca,bi yandan dilanlatımcı Melek hoca oluyo.Biz herzamanki gibi Merve,Almina ben iste bi arada oturuyoruz tam hatırlamıyorum ama Arkada Zeynep ve Kadriye var sanki ama hatırlayamadım.sıralar degisik gibi ama farklı sınıf sanki okul gevisi var degisik bi okul gibi biyere gittik rüüyamda galiba üniversite masaları gibi birsey ve bizim masamızın biraz ilersinde sarı saclı bi kız var bizden büyük gösteriyo birden diyo iste bize sevgilisini anlatıyo ve o geziye gitmeden önce güya Serdar bana mesaj atmıs cıkmaya baslamıs gibiyiz mutluyum taa ki o kızın sevgilisinin Serdar oldugunu ögrenene kadar o an titriyorum snir krizi geciriyorum Merve ve Almina beni sakinlestirmeye calısıyo o ara ögretmen geliyo ve bi anda yüzü farklı farklı kisiler oluyo yukarıda saydıgım kisiler ama en son Sezin hoca oluyo o kisi benimle konusuyo kıyamam filan diyo gözümdeki yası siliyo ve bende ilk kızın sevgilisnin Serdar oldugunu ögrendigim an diyorum Merve kanka Serdar bu kızla ikimizi mi idare ediyo neden madem sevgilisi var bana mesaj attı diyorum böyle oa bilmem der gibi bi isaret yapıyo yani sonra Merve ile büyük bi otobüse biniyoruz güya Merve poset dolusu meyve almıs mandalina mı muzmu bisey var kayısı gibi sanki tam hatırlayamıyorum her neyse bana elime bitane veriyo ben sibirli oluyorum yere atıyorum Merve bana kızmıs gibi bakıyo nimeti niye atıyosun der gibi tekrar almaya egiliyiyorum ve Merve'nin elindende bi meyve düsüyo onu alıyorum o deken birkac kez bu sekilde düsüyo ama sürekli otobüste karsı koltukta aynı minübüslerde olan koltuk gibi bi koltukta bizim gibi genc bi adam var onun önünede geliyo birden Merve ile gülmeye baslıyoruz ama adam bize sinirli sinirli bakıyo ve sonunda bize yeter ya masuz mu yapıyonuz diyo ses cıkarmadık devam mı seklinde atarlanıyo biz kendimize bakıp dönüyoruv önümüze ve Merve babaannesi ile konusuyo telde normalde yani gercekte babaannei ile birlikte yasıyolar ama rüyada güya Merve'nin babaaannesi farklı biyerde oturuyormus Merve'ye diyo gelip yemegini yer dusunu alır evine gidersin diye Merve de diyo ya babaanne eve gitmeyim iste kalayım sende filan ama babaaannesi kabul etmiyo kapatıyo teli bana bakıp diyo iste o kadar biseyi olsun ilgileniriz herseyiyle ama bi evinde kalmamıza bile musade etmiyo diye kızıyo kendi kendine sonra iniyoruz eve dogru gidiyoruz he birde bu rüyamda bu olay yasanmadan önce yani Serdar ile ilgili olay yasanmadan önce Kübra abla ev sahibinin kızı gerekte nisanlancak güya rüyamda bi eglencesi olcakmıs babamlar yapacakmıs eve herseyi almıslar yiyecek icecek kutlama gibi olcakmıs su aralar onlarla pek samımı degiliz degisiyo onlar degisken oldugu icin ama sasırdım rüyamda yani.Merve ile eve gelirken birde bizim kızların gercekte asık oldugu inkilap stajeri bize birkere derse giridi iste ama gercekte bizim hemsehrimiz olan Hüseyin hakkında konusuyoruz güya Türkcell de calısmıs önceden filan diye oyle birsey yok gercekte ve Serdar gercekte Türkcell kurumsal Cözüm Merkezinde satıs yöneticisi ve rüyamda o kızla evlilik asamasına gelmis ama banada mesaj attı benlede konusmak istedi rüyamda birde kız dalga geciyo hocam ilkten tipsiz dedim dedi ama gözleri filan etkiledi dedi bakısları filan Serdar akrep burcu ve özelligi o bakıslarıyla etkilemek yani.Bide calısıyo kacmaz bu fırsat evlenicev askımla seviyorum onu filan tarzından seyler diyordu eve geldim kötü mutsuv bi sekilde yatagımı acıp yattım yorganı örttüm o anda gercekten uyandım ve hala rüyanın etkisi var ki ilk rüyamında etkisi vardı.Alaah ım bana isaret dedim pespese gibi bunları gördüm anlamı ne olabilir??

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Hayır olsun ruyanız öncelikle..Okuduğumda böyle bi ruyanın yorumlanmak üzere böyle ciddi bir platforma (bu anlatım diliyle üstelik )paylaşılmış olmasına inanamadım. Tamamen kuruntu üzerine
görülmüş olmasınıda geçtim,tüm özel isimler,kankalar,turkceller,çözüm merkezleri.......
Ne olur yapmayın ya ne olur!Destan gibi bir de ...İnsanların zamanını çalmayın günahtır.

jun_jandi

Kayıtlı Üye
Hayır olsun ruyanız öncelikle..Okuduğumda böyle bi ruyanın yorumlanmak üzere böyle ciddi bir platforma (bu anlatım diliyle üstelik )paylaşılmış olmasına inanamadım. Tamamen kuruntu üzerine
görülmüş olmasınıda geçtim,tüm özel isimler,kankalar,turkceller,çözüm merkezleri.......
Ne olur yapmayın ya ne olur!Destan gibi bir de ...İnsanların zamanını çalmayın günahtır.
vallaha yalan degil kafamı karıstırdı her iki rüya simdi onunla aramda ne olacak yoksa kuruntu mu??

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Anlamı kendin koymalısın bence :) insanların düşünceleri değersiz kalır bazı durumlarda. Buradaki durum ise :D şansını kendin oluşturmak yerine başka birilerinin oluşturmasına bırakmak gibi :) umarım istediğin hayırlısıyla gerçekleşir dostum.

DylanObrien

Banlı Kullanıcı
Rüyalarımız illaki bir anlam içermek zorunda değil, son günlerde yaşadığımız önemli olaylar ya da hayatımıza küçük/büyük çaplı bir şekilde yön verenler olaylar da rüyamıza girebilir. Her rüya yorumlanması gereken gizli bir mesaj değildir. İyi forumlar...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
vallaha yalan degil kafamı karıstırdı her iki rüya simdi onunla aramda ne olacak yoksa kuruntu mu??
Yalan demedim ki..Ruyanız hayrolsun diye başladı cümlem dikkat ederseniz..Sadece bu kadar hergün görülür tarzda bir ruyanın üstelik bu anlatım dili,yanlış ifadelerle böyle bi platformda paylaşılmasına şaştım,hepsi bu.

jun_jandi

Kayıtlı Üye
Yalan demedim ki..Ruyanız hayrolsun diye başladı cümlem dikkat ederseniz..Sadece bu kadar hergün görülür tarzda bir ruyanın üstelik bu anlatım dili,yanlış ifadelerle böyle bi platformda paylaşılmasına şaştım,hepsi bu.
k.bakmayın olmadı onunla sevgilisi varmıs gercekten