Tarot açılımı yaptıktan sonra...

Ansolo

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben tarotta yeniyim fakat arkadaşım baya ısrar etti bakmam konusunda, sonuç olarak baktım herşey doğru çıktı ben söyledikçe kızın ağzı açık kaldı. Daha sonra kardeşleride baya heveslendi ısrar ettiler onlara da baktım. (3 kişiler) Baktıktan sonra başıma acayip bir şekilde ağrı girdi uykum geldi yorgun hissettim sanki tüm hevesim mutluluğum kaçtı. Sizce bunun sebebi sadece enerji düşüklüğümü?

4

43887

Tarot enerji işidir. Enerji düşüklüğü yaşadığınızı belirtiyorsunuz. Bakımını yaptıgınız insan sıkıntılıysa, kırmamak amaçlı bakım yamak zorunda kalıyorsanız negatif enerjisini çekmeniz muhtemeldir. Belki de siz dış etkilere karşı zayıfsınızdır bu da sizde enerji düşüklüğü yorgunluk ,başağrısı vs gibi bünyenizde zayıflatıcı sebeplere neden oluyordur.Bakımdan önce kendinizi koruma alanı oluşturun,arındırın ,çok etkilendiyseniz o kişiyle direk bağınızı kesin.Sitemizde konular mevcuttur.Araştırmanızı öneririm.İyi formlar..

Ansolo

Kayıtlı Üye
Bende öyle düşünüyordum zaten, dediğim gibi yeni olduğum için ilk defa başıma geldi ve ciddi anlamda etkisinde kaldım. Bir daha ki sefere dediklerinizi uygulamayı düşünüyorum,cevap için teşekkür ederim :)

augury

Kayıtlı Üye
Bende çevremdeki enerjilerden çok etkileniyorum ve bu yüzden falda kötü şeyler çıkacağını hissettiğimde de bakmak istemediğimi söylüyorum. Klasik falcı yalanlarına başvuruyorum; başım ağrıyor, bugün enerjim çok düşük, ya bakarım da gece korkutuyorlar bakmayayım :D

Ama karşımdaki kişinin gerçekten bir şeyleri bilmeye, fark etmeye ihtiyacı olduğunu sezdiğimde fal ne kadar olumsuz olursa olsun bakıyorum, elbetteki koruma yapıp.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ben kartlarımla sadece kendime açılım yapıyorum:)Bu yüzden enerji anlamında hiç sorun yaşamıyorum:D.Çok nadir başkasına bakarım,profesyonelde değilim nihayetinde ,hiç enerji düşürmeyede gerek yok.

Ansolo

Kayıtlı Üye
Çok haklısınız, ilk açılımımı başka birine yapmam yanlış oldu sanırım. Bundan sonra sadece kendim için yapmayı düşünüyorum :)

4

43887

Kendiniz için bakım yaparken önereceğim özellikle günlük ,aylık ,yıllık ,doğum günü açılımları ,özellikle günlük açılım (bugün beni ne bekliyor) tek kart seçin ,gün bitimine kadar değerlendirmenizi yapın hem pratik hem yaşanılanları gözlemlersiniz.:) aylık ,yıllık ve doğum günleri açılımlarınızda ise bir büyük arkanadan bir küçük arkanadan kart seçin ,bir defter edinip not edinebilir gerçekleşme olasılıklarına bakabilirsiniz.Farklı açılım yöntemleri 3lü ,haç,5li ,10 vs ayrıntılı bakımlar için daha uygundur...Sevgiler...

DylanObrien

Banlı Kullanıcı
Tarot'un herkes tarafından yapılıp yapılamayacağından emin değilim. İşin ehli değilseniz ve bilgili bir tanıdığınız da yoksa bence çok üstelenmemesi gereken bir konu. Sonucunda enerji ile uğraşılıyor basit şeyler değil bunlar...

Ansolo

Kayıtlı Üye
Çok teşekkürler bunları denicem umarım git gide daha iyi olurum, iyi akşamlar :)

jun_jandi

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben tarotta yeniyim fakat arkadaşım baya ısrar etti bakmam konusunda, sonuç olarak baktım herşey doğru çıktı ben söyledikçe kızın ağzı açık kaldı. Daha sonra kardeşleride baya heveslendi ısrar ettiler onlara da baktım. (3 kişiler) Baktıktan sonra başıma acayip bir şekilde ağrı girdi uykum geldi yorgun hissettim sanki tüm hevesim mutluluğum kaçtı. Sizce bunun sebebi sadece enerji düşüklüğümü?
tarot bakmayı bana ögretir misin bende yeniyim canım