Rüyamdan hatırladığım etkisinde kaldığım yer. Yorumlayabilen var ise çok sevinirim.

HeryerMoR

Kayıtlı Üye
Saygıdeğer arkadaşlar ,

Rüyamda gördüğüm küçük bir yeri sizlere anlatmak isterim , yorumlayabilirseniz seviniri , şindiden teşekkürler.

Sevdiğim bir kızı ( şu anda ayrıyız ) rüyamda sağ gözü çıkmış yüzünün sol tarafı şiş bir şekilde gördüm. Ama çıkan gözünün yuvasına kadar içindeki etine kadar ayrıntılı gördüm. Üzülme ben seni böylede seviyorum diyip sarıldım. Ardından uyandım ama baya etkisinde kaldım açıkcası. Ne anlama gelir
nasıl bir mesaj saklıdır bu rüya da merak etmekteyim. Konu ile ilgili nacizane yorumlarınızı bekliyorum.

Sevgiyle kalın.

fransula

Kayıtlı Üye
Onu herşeyiyle kabul ediyorsunuz ve çok seviyorsunuz. Mesaj saklı değil aslında sizin kalbinizde ve bilinçaltınızda olan rüyanıza yansımış sadece.

4

43887

Saygıdeğer arkadaşlar ,

Rüyamda gördüğüm küçük bir yeri sizlere anlatmak isterim , yorumlayabilirseniz seviniri , şindiden teşekkürler.

Sevdiğim bir kızı ( şu anda ayrıyız ) rüyamda sağ gözü çıkmış yüzünün sol tarafı şiş bir şekilde gördüm. Ama çıkan gözünün yuvasına kadar içindeki etine kadar ayrıntılı gördüm. Üzülme ben seni böylede seviyorum diyip sarıldım. Ardından uyandım ama baya etkisinde kaldım açıkcası. Ne anlama gelir
nasıl bir mesaj saklıdır bu rüya da merak etmekteyim. Konu ile ilgili nacizane yorumlarınızı bekliyorum.

Sevgiyle kalın.

Rüyanızı ilk okuduğumda bakış açısıyla ilgili bir sorun var dedim.Sağ göz tamamen çıkmış, görmüyor diyorsunuz.Sağ tarafımız duygu alanımızı kapsar .Bu da sizin duygularınızla bağlantılı olarak ayrılık sürecinde olduğunuz için durumları görmemezlikten gelmemenizi, farklı bakış açısıyla değerlendirmenizi belki sizin olaya daha duygusal yaklaştığınızı gösterir.Sol tarafın şişmiş olması ise asıl sıkıntı bence burada gibi çünkü şişkinlik iyi değildir. Mantık ve duygusal alanınızda denge sorunu yaşıyor olabilirsiniz.Kendinizi gerçeklere karşı körleştiriyor olabilirsiniz .Zaten ben seni böylede severim sözünüzden de anlaşılıyor...Bu şekilde bir düşünün bakalım.İyi formlar :)

Madmen

Kayıtlı Üye
Saygıdeğer arkadaşlar ,

Sevgiyle kalın.
.

Belkide sevgilinizin olumsuz yada kusurlu gördüğünüz bir tarafını çekememiş ve bu yüzden ondan ayrıldığınızdan dolayı, Bilinçaltınızda Vicdan muhakemesi yapmış olabilirsiniz . Bu Subjektif bir rüya , Lucid veyahut haberci rüya tarzında bir rüya değil . Bilinçaltına ket vurulmuş arzularınız ve muhakemeleriniz ile alakalı ....

HeryerMoR

Kayıtlı Üye
Yorumlarınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim.