Zeta Reticuli Irkı

gogolisk

Kayıtlı Üye
İş
Web Desing
Kısacası bahsetmek istedim, fikirleriniz benim için önemli. Belki de insanların geleceği için önemli...

ZETA RETİCULİ TARİHİ
(Germane: Galaktik ailenin bir parçasıdırlar. Kendilerinden bahsederken "o" yerine "BİZ" demeyi seçerler, nedeni ise fizikötesi bir bilince sahip olmalarıdır. Zihinsel olarak ve o tür bağlantılar kurarak insanlarla ve diğer ırklarla iletişime geçen bir ırktır. İletişime geçtikleri ırklarla hem kendilerini tanıtırlar hem de ırklarla iletişime geçerek bilgi alışverişinde bulunurlar. Şimdi açıklayacağım Zetalılar ile iletişime geçmişlerdir. BİZLER kelimesini kullanan sadece Germane ırkı [grubu] değildir, Zetalılar da bizler terimini kullanırlar. Bunun nedeni ise birlikleridir. Asla tekim demezler müthiş bir beraberlik söz konusudur.)

Zetalıları anlamak için öncelikle tarihinine göz atmamız gerek. Çünkü dünyaları olan APEX, bizim dünyamız DÜNYA' ya gerçekten çok benzer idi. Ayrıca bizim ırksal olarak benzerliklerimiz de vardır. Zetalıları daha yakından bilgilendiren Germaneliler ile iletişime geçildi ve seanslar eşliğinde, bağlantılar eşliğinde her konuşma harfi harfine kayıt altına alındı.

Germane: Zetalıları tanıtırken öncelikle tarihini sizlere paylaşmaktaki öncelik, size benzemeleri... Irkların evrimleri doğrusal bir zaman çizgisinde yol almış olmasa da biz bu bilgileri sizinle uygun bir formata dönüştüreceğiz.
Lyra sistemine gitmemiz gerekiyor. Zeta Reticuli ırkının kadim kökeni olan "APEX" gezegeni dediğimiz bir gezegende başladı. Medeniyetleri binlerce yıl boyunca gelişti ve ilerledi. Ancak zamanla gelişmeler sonucunda kitlesel bilinçte uyumsuzluklar başladı (bizim dünyamızdan örnek verirsek küresel ısınma ve depremler, buzulların erimesi vb.) ve gezegende ciddi oranda çatlaklar oldu. Atmosferinde şiddetli zehirlenme ve atomik patlamaların neden olduğu şiddetli radyasyon (dünyadakinden kat ve kat fazla, örneklendirirsek dünyada %1 ise Apex'te %90 idi) Bitki örtüsü ve ekosistem çökmenin doruğuna geldi ve oksijen azaldı.

Bunun farkına geç vardılar ve hayatta kalmak için yeraltına gitmeye karar verdiler. Yaşamlarını ve ırklarını sürdürmeleri için çok ciddi kararlar aldılar ve bunun içinde duygudan bağımsız olmak da vardı. (Düşünün yani, Zetalılar o kadar teknolojiye rağmen dünyadan daha berbat bi hale soktular ve Apex'i bitirdiler. Geri çevirmeye çalıştılar ama çok geçti ve o kadar zararlı idi ki yukarıya çıkmak neredeyse imkansızdı.) Bu yok olma eşiğini düşündüler ve büyük oranla duyguların olduğuna karar kıldılar. Yiyecek konusunda yeraltında daha fazla besin bulamayacakları ve yetiştiremeyecekleri için kendilerini denek olarak kullanıp evrim geçirmeye odakladılar (zaten yeraltında uzun süre durdukları için beyin yapısı, kafa yapıları büyümeye başladı). Kendilerini laboratuvar ortamına sokarak vücut yapılarını değiştirdiler ve besin konusunda da ışık ile beslenmeyi, mineralleri vücutları yoluyla almayı keşfettiler ve kendilerini ona göre dizayn ettiler. Çiftleşme konusuna gelince, bu evrimleşme o organlara dezavantaj sağladı ve yok olmasına sebep verdi. Çoğalmayı sağlamak içinde klonlama tekniğini keşfettiler ve bu şekilde ırklarını laboratuvar ortamında gerçekleştirdiler.

Zeta ırkı devamı laboratuvar ortamında çoğalmaya başladılar, ayrıca burada beyinlerine de her şeyi kaydettiler ve konuşma konusunda telepatiksel olarak sistemi kurdular.
Zetalılar kendi aralarında bu olaylar olurken grupsal olarak ayrımlara neden oldular. Felsefi olarak gruplar ortaya çıktı, kendilerini bilime adayanlar, iyi kalpli olan Zetalılar ve "Negatif (kötü) Zeta Reticuli" grupları ortaya çıktı. Negatif Zetalılar kendi içlerinde karşıt düşman değil de daha çok GÜÇ EDİNME tutkusu olan Zetalılardır. (Bu da bizim için ne ifade ediyor biliyoruz...)

Bu olaylar yaşanırken Apex gezegeni LYRA sisteminden uzay zaman kırılmasıyla sistemden çıktı ve başka bir sisteme girdi. Yıllar sonra Zetalılar yüzeye çıkma kararı aldılar ve çıktılar. Ama bir anda şoka girdiler, gökyüzündeki yıldız sistemi tamamen farklıydı ve kendilerinde olay yıldız haritaları tamamen işe yaramazdı. Negatif Zetalılar bu durumu farkettiler ve eski teknolojilerini kullanarak gemiler inşa edip uzaya açılmaya ve başka uygarlıklar keşfetmeye ve ırklarının devamı için, güç edinmek için uzaya gitmeye karar verdiler. Bunun yanında da iyi Zetalılar da gemi yapıp diğer ırklarla iletişime geçip, kendi tarihlerini anlatma ve bilgi alışverişi yapmak için uzaya açıldılar. Aslında onların 1. dereceden görevleri vardı:

"MELEZ IRK OLUŞTURMAK." Kendi ırklarının devamı ve çok hatalı oldukları duyguları (sevme, özlem, anne duyguları vs.) yeniden melez ırkta yaratarak yaşamlarını o ırk üzerinden devam ettirtmek. Bunu yapmak içinde diğer ırklarla bir antlaşma yapıyorlar. Şuanki yaşamlarınızda bile (kaçırılma olaylarını kastediyor ve bazı insanlarda dünya dışı organik çipler bulundu, data amaçlı veri çipleri) siz insanlarla iletişime geçen Zetalılar var. Ayrıca antlaşma yapan ve kendilerini gemiye davet ettiren insanlarınız var. DNA yapılarınız çok benzer olduğu için melez ırkları için sizlerden bazı örnekler alıyorlar. Bunu kötü amaçlı düşünemezsiniz çünkü anlaşma yaptınız. Bu anlaşma yüzyıllar öncesi yapılan anlaşma da olabilir, uyku konumunda iletişime geçtiğiniz anda da yapılmış olabilir.

ZETALILAR İLE ANLAŞMA NASIL YAPILMIŞTIR?

İnsan enerjisel bir varlıktır ve RUH dediğimiz olaydır aslında. Bedenlerimiz (et, kemik, organlar...) geçicidir. Ruhsal halimize biz müdehale edemeyiz bu yüzden de iletişime geçerken ruh halimizdeki (bilinç altı kavramı) iletişim kurulurken bize soruluyor ve bizde kabul ediyoruz. Bunu her insan için yapılsa da bilinçaltı olarak olduğu için çoğu insan hatırlamıyor ve bunu KAÇIRILMA olarak tanımlıyor. Aslında kaçırılma kavramı çok yanlış bir terim. Dediğim gibi...
Bu anlaşmayı hatırlayan, kendi rızaları olan insanlarda mevcut. Ayrıca bu soru bize gönderildiğinde bunu İSTEMEME gibi bir durumumuz da MEVCUT. Bunu yapmalarını istemeyebiliriz.

Şahsen ben ZETAlılar ile iletişime geçtim ve soruya negatif cevap verdim. Bunun sonucunda da bilinçaltımda (yaklaşık 2 aydır) onları göremiyorum. Ne kadar düşünsem de artık uzaylıları göremiyorum. Keşke kabul etseydim ama o an kendime nasıl hükmedebilirim? Bilmiyorum. Bu anlatılamayan bir duygu, bunu aslında ruhsal bir transa giren veya astral seyehat edenler anlayabilirler. Bunu geriye alıp, onlarla iletişime geçmek için her şeyi yaparım.

DÜNYA' DA ZETALILAR İLE İLETİŞİME GEÇEN İNSAN

Lyssa, 1985 yılında kanallık (iletişim) yapamaya başladı ve Los Angeles' lı çok itibar edilen bir medyum tarafından eğitildi.
Kanallık etme yöntemi, yeteneklerinin sınırlarını zorlamış ve doğru zorlamış olduğu için yetenekleri eşsizdi. 1986 yılında ise bu yeteneğini geliştirmeye başladı.

*** KANALLIK YÖNTEMİ BASİTTİR. Lyssa kendini, kişiliğinin normal gerçeklik algılarıyla bağlantısını kestiği meditatif (rüyaya benzer anımsama) bir konuma sokar. Başka bir bilinç, onun beyniyle enerjisel ve telepatik olarak bağlantıya geçer ve sonra da onu tartışılan kavramlarla ilgili olarak bir çeviri aygıtı olarak kullanır. Hiç bir şekilde başka bir varlık tarafından "ele geçirilmez." Bu tanımlamayla Lyssa ve varlık (Germane, Sasha, Bashar veya Harone) arasında gerçekleşen ortak bir çalışmadır. Kanalın seçimine bağlı olarak, o her ne zaman isterse bağlantı kesilebilir. Celse tamamlandığında Lyssa' da olanlarla ilgili sadece rüyaya benzer bir anımsama kalır.
------------------

Bu kitap, dünya çapında gerçekten kaçırılış insanların, iletişime geçmiş insanların ve kanal yapan insanların anlatmaları, celseler yapılırken bizzar konu alanlar tarafından toplanıp, derlenip, kitap haline getirilmiştir. Bu sayede insanlara daha iyi açıklama kaynağı oluşturuldu. Bu da bir nevi KANAL aslında :) Biz insanlara, habersiz olan insanlara kanal yoluyla var olduklarını göstermeleri...

Zetalılar hakkında her türlü bilgiye sahibim, ayrıca dünya dışı olan her konuda kesinlikle %100 ilgim vardır. Lütfen iletişimde olanlar varsa, görenler varsa, rüyalarında görenler varsa (ki bu iletişime geçtikleri manasına gelir) yani kısacası dünya içinde ve dışında gariplikler varsa benle gerçekten konuşabilirsiniz...

Kaynak: İçimizdeki Ziyaretçiler kitabı. - Lyssa ROYAL - Keith PRİEST (Sirius Yayınevi)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kitaptan aktarılan bilgiler, benim bilgilerimin hepsine ters. Zaten bilgi dışında tutarsızlıklar ve yönlendirmeler de var. İtibar etmeyin derim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Dipnot: Yazdıklarım üyemiz için değil, Gogolisk değil itibar etmeyin dediğim, kitabın kendisi. Çok moda oldu bu tarz kitaplar. Sahtekarlık diyemiyorum çünkü gerçekten varlık kanallarıyla yazılan kitaplar bunların çoğu. Sadece amaçları iyi değil ve dezenformasyon içeriyorlar.

gogolisk

Kayıtlı Üye
İş
Web Desing
Öyle diyorsunuz fakat bunları bende yaşadım. Bende iletişime geçtim. En azından benim şahit olduklarım gezegenlerin ölümleri, gezegenler içindeki kaybolmuşluklar ile ilgili idi. Her seferinde sorgulayan taraf bendim. Böyle şeyler yalan gelebilir bazı insanlara ama ruhsal varlıklara inanmayanlar da çok.

Bunu şöyle değerlendirebiliriz: "Görmediğim şeye inanmam, kitapta yazmış, internette yazmış, bilge bi adam söylemiş..." vs. Bunlara bu gözle bakarsak çok şey kaybederiz. Elbette aldatmaca kitapları doludur ama Sirius Merkezini bilmeyen yoktur eğer Türkiye' de bu işlerle uğraşıyorsanız!!!

Bu kitaptaki yazılanların çoğu doğru, nedeni ise Türkiye' de biyolojik çip takılan 13 kişinin olması. Kulağa sayısı olarak az gelebilir ama hiç de öyle değil... Bunlardan biri de bizler olabiliriz. Kaçırılmış veya DNA'mızdan alınmış bir takım parçalarımız olabilir. Bu konuyu böyle saptırmayınız. Bunu yapmanızın nedenini tahmin edebiliyorum ama onca şeye inanmanıza rağmen konu bu olunca irkilip yalanlamanız!!! Örtbaz etmeye konu geliyor olabilir.

Lütfen sözlerimi yanlış anlamayın fakat bu konuda sizin gibi (kendi ilgi alanlarınız ve savunduklarınız hassas konular vardır) benimde hassas olduğum bir konudur.
Özür dilerim ama böyle bir açıklama yapmak zorundaydım.

Sevgi ve ışıkla kalın, hayırlı günler dilerim.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Neden sadece 13 kişide çip var acaba? ilginç bir kitap ama bazı eksikler var gibi anlatılanlarda o kadar gelişmiş ırk gezegenini nasıl koruyamamış ki?

gogolisk

Kayıtlı Üye
İş
Web Desing
Bizim de şuan küresel ısınmayı durdurma şansımız var ama "GÜÇ" elde etmek isteyen toplumlar olduğu sürece, bunu yapamayız. Bu da bizi kaosa sürükler.
Onlarda da bu oldu aslında. Kitapta uzun uzun anlatıyor. Bende sıkılırsanız diye kisaltiyorum buraya yazarken. 300 sayfalık kitabi sonuna kadar yazmak insani sıkar. Bu yüzden önemli yerleri yazmak daha akılda kalıcıdır.